reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

chciałabym oddać 2latnią córeczke do jakiegoś złobka na teofilowie... czy ktoś może oddaje swoje dzieci na harcerzy zatorowców albo na rydzową? no i jakie wrażenia??;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mam do Was pytanko odnośnie prywatnego przedszkola Kornelówka na Pasterskiej....Czy wiecie coś na temat tego przedszkola?? moja Gwiazdeczka pójdzie do przedszkola od września a ja nie wiem które wybrać....myślałam o Kornelówce chociaż jeszcze szukam ewentualnie jakiegoś na widzewie.....może polecicie jakieś fajne przedszkole??
 
Widzę, że w większości jesteście z innych dzielnic niż ja. Nie mniej, pochwalę publicznie żłobek przy ul. Starorudzkiej 5/7 gdzie do końca sierpnia chodził mój szkrab.

Dużo sie tam dzieje i to w kazdej dziedzinie. Remonty (wymieniona elektryka, odmalowane sale, wycyklinowane podłogi itd.) Dużo zajęć zorganizowanych, imprez zapraszane teatry, raz nawet Panie wystawiły Czerwonego Kapturka z okazji dnia babci ;) )Dobre warunki lokalowe (przestronne sale, łazienki przy każdej sali, osobne jadalnie, sypialnie) a do tego przesympatyczny personel i pani kierownik. Dobre podejście do dziecka (nic na siłę, ale skutecznie przekonać potrafią) dzięki temu np. zaczął chętnie leżakować.

Mój smyk był zadowolony i do żłobeczka wbiegał zanim zamknęłam samochód ;) a co za tym idzie ja też byłam zadowolona :) Zrobił też szybkie postępy w samoobsłudze (jedzenie, ubieranie). Zaczął tam chodzić jak miał 1,5 roku.
 
Ostatnia edycja:
A do przedszkoli prywatnych zwykle można posyłać dzieci w wieku 2,5 roku. W pabianickim jest dla nich osobna grupa.

My mieliśmy szczęście i mój smyk dostał się do PM i to w pierwszym naborze. Narazie tez jestem z niego zadowolona.
 
U nas dopóki nie było naboru elektronicznego to przyjmowali 2,5 latki w tej chwili nie ma raczej szans.Moja młodsza poszła do przedszkola wczesniej ale tylko dlatego że miałam stasza córke tam i p.dyrektor była tak wspaniałomyślna i Kasie wcisneła na listę ;)
 
Mój Maluch chodził do żłobka nr 28 przy ul. Wyszyńskiego 102. Opieka super. POLECAM !!! Podobnie jak polecam przedszkole nr55 na Retkni. Godne uwagi jest również przedszkole nr 214, w którym dzieci uczą się tolerancji.
 
chciałabym oddać 2latnią córeczke do jakiegoś złobka na teofilowie... czy ktoś może oddaje swoje dzieci na harcerzy zatorowców albo na rydzową? no i jakie wrażenia??;-)

Moja córónia chodzi do żłobka na Harcerzy zatorowców. ja jestem bardzo zadowolona a co najwazniejsze jej też się podoba i bardzo chętnie chodzi
 
reklama
Teraz jestem na etapie poszukiwania przedszkola... Czy macie jakieś opinie na temat przedszkoli na teofilowie? Czy wiecie w jakim przedszkolu nie jest obowiązkowe leżakowanie - bo moje dziecko, jak zauważyły Panie ze żłobka,się po prostu do tego nie nadaje
 
Do góry