reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki,przedszkola, babcie, nianie i inne "pomoce" mam i mamy pozostające w domku

reklama
Jolek ja pomyślałam dokładnie to samo. wkleiłam to nie zeby straszyc mamy, które musza dac maluchy do złobka ale zeby wyczulic. poprostu ile sie trzeba patrzec wszystkim na rece...
 
Fakt, co taki maluszek powie rodzicom...

Jak Paula poszła do przedszkola to niemal pierwsze o co pytałam to czy panie krzyczą albo biją ;)
 
Ja dam młodego do przedszkola jak roczek skończy, chwała Bogu mam taką możliwość...
Ale zgadzam się z Wami maluszek się nie poskarży, bo nie potrafi.
 
no a slyszalam o przedszkolach dla małych dzieci-tych łączonych ze złobkami niedobre rzeczy, od pracowników:) Ale nie rozpowszechniam- mniej więcej w temacie tego wklejonego postu- a nawet więcej-,ja podjęłam dawno decyzję.Młody pójdzie jak bedzie umiał mi nakablowac na panią;P
 
Ostatnia edycja:
U nas przedszkola są od 3 lat generalnie a wtedy dziecko nawet jeśli nie mówi płynnie to rozumie pytania i zawsze odpowie tak lub nie :D
 
trzeba myśleć pozytywnie, ja nie zakładam że w żłobku/przedszkolu pracują sami frustraci i będą się znęcać nad moim dzieckiem, poza tym wydaję mi się że nawet takie dziecko zachowywało by się inaczej, było by przestraszone, nerwowe, płaczliwe przy każdej próbie zostawiania go, nie mam pewności ale chcę wierzyć że jeśli coś złego by się działo to dziecko na swój sposób da o tym znać
 
reklama
Do góry