reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola i opiekunki, które polecacie lub nie

Tonya

Zadowolona z życia :)
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2010
Postów
1 713
Miasto
Bielsko-Biała
Założyłam temat już teraz, bo zaczynam o tym poważnie myśleć bo być może Artura gdzieś od września wyślę, a to już bym musiała myśleć o zapisie jakby co. Dodam, że ja nie stąd i mieszkam tu od maja więc zielona w temacie zupełnie jestem jesli chodzi o Bielsko. Każda opinia jest dla mnie na wagę złota :-)
 
reklama
Dobry pomysł :-) Nawet jeśli nie od września, to trzeba zacząć się w temacie orientować powoli. A jakby razem chodzili, to już w ogóle same korzyści :-)
 
Jesli Natalia i Arturek nauczą się załatwiać na nocniczek i chodzić bez pampka spokojnie można pomyśleć o przedszkolu:tak: Ja coś wiem o żłobkach i sama stanę przed decyzją co zrobić z maluchem jak skończy mi się macierzyński. Moja znajoma która jest połozną w Wojewódzkim otwiera złobek i to raczej tam będę chciała zapisać małego:tak:
 
reklama
ja nie wiem kiedy Lale dam do żłobka/przedszkola ale myślę ,że jak będzie mieć około 2 lat.
Oczywiście chciała bym cos nie prywatnego bo koszta są masakryczne .. znajoma płaci 850zł:szok: dla mnie to nie osiągalne
 
Do góry