reklama

Żłobki, przedszkola i opiekunki, które polecacie lub nie

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez Tonya, 28 Styczeń 2013.

1. Tonya

Tonya Zadowolona z życia :)

Założyłam temat już teraz, bo zaczynam o tym poważnie myśleć bo być może Artura gdzieś od września wyślę, a to już bym musiała myśleć o zapisie jakby co. Dodam, że ja nie stąd i mieszkam tu od maja więc zielona w temacie zupełnie jestem jesli chodzi o Bielsko. Każda opinia jest dla mnie na wagę złota :-)

2. Olga RaQ

Olga RaQ Fanka BB :)

Tonya, ja się podpinam, może damy ich gdzieś razem z Natalią?? byłoby super

3. reklama
  4. Tonya

Tonya Zadowolona z życia :)

Dobry pomysł :-) Nawet jeśli nie od września, to trzeba zacząć się w temacie orientować powoli. A jakby razem chodzili, to już w ogóle same korzyści :-)

5. Olga RaQ

też o tym pomyślałam :) korzyści logistyczne :)

6. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

a o czym myślicie o żlobku czy przedszkolu? i prywatnie czy nie ?

7. Olga RaQ

ja jeszcze nie mam pojęcia, nie wiem jakie są możliwości :) Natalia we wrześniu będzie miała 2 i pół roku

8. pieszczoszka1988

Moja znajoma jest opiekunką w żłobku :)

9. Mamba_2008

Mamba_2008 Bubusiowa Mama:)

Jesli Natalia i Arturek nauczą się załatwiać na nocniczek i chodzić bez pampka spokojnie można pomyśleć o przedszkolu:tak: Ja coś wiem o żłobkach i sama stanę przed decyzją co zrobić z maluchem jak skończy mi się macierzyński. Moja znajoma która jest połozną w Wojewódzkim otwiera złobek i to raczej tam będę chciała zapisać małego:tak:

10. reklama
  11. sosinka

sosinka Fanka BB :)

Ja na szczęście mam ten problem z głowy, bo taka starsza pani moja znajoma będzie zajmować się małym, a potem pójdzie do przedszkola...

12. pieszczoszka1988

ja nie wiem kiedy Lale dam do żłobka/przedszkola ale myślę ,że jak będzie mieć około 2 lat.
    Oczywiście chciała bym cos nie prywatnego bo koszta są masakryczne .. znajoma płaci 850zł:szok: dla mnie to nie osiągalne

Poleć forum