reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola i opiekunki, które polecacie lub nie

reklama
Moje dzieci dopiero pójdą do przedszkola, starszy Oskarek już mówi że by chciał - mieszkamy obok przedszkola, także czasami widzi jak dzieci idą do niego. Pewnie wszystko mu się odmieni jak już tam pójdzie :)
 
Natalia była wczoraj i dziś, panie mówią że coraz więcej mówi (sama widzę w domu), jest wybawiona, ma bardzo ciekawe zajęcia, pięknie je, wszystko super!
 
Witajcie, jestem tutaj pierwszy raz. Ja mam córcię (ma 2,5) i jest strasznie przebojowa. Ja niedawno też posłałam ją do przedszkola i też miałam problem do jakiego.
Wybrałam Smerfową Dolinę koło Szpitala Wojewódzkiego (oczywiście z polecenia koleżanki, która miała tam praktyki). Jest naprawdę fajnie. Najpierw mała chodziła na kilka godzin w tygodniu a teraz od 7 do 13 żeby się przyzwyczaiła. Od września będzie chodzić na cały dzień.

Serdecznie Wam polecam :-)
 
Cześć,
moja córcia uczęszcza do Przedszkola Złota Rybka.
Generalnie jestem zadowolona, a córcia jeszcze bardziej. Z początku nie chciała zostawać w przedszkolu bo tęskniła za mną, bo byłam z nią przez 3 lata non stop, ale po 2 tygodniach spodobało jej się. Teraz jak jest sobota to chce iść do przedszkola i mama musi kombinować nad rozrywką dla swojego kochanego maluszka
Przedszkole Złota Rybka - Białołęka, Warszawa a tu strona tego przedszkola.
Polecam i pozdrawiam
 
Witam , jestem pierwszy raz na tym forum, ale chciałabym poleci żłobek Cherubinkowo.pl na ulicy Lotniczej , prowadzony przez doświadczone panie położne,żłobek jest bardzo przestronny , posiada duży ogród do zabawy dla maluchów .Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry