reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

reklama
ooo i pomyśleć że to kilka domów ode mnie :-) ja również polecam koleżanki synek chodzi i jest bardzo zadowolony :-)
 
[FONT=tahoma, new york, times, serif]


Zapraszamy wszystkich rodziców, mających dzieci w wieku od 6 miesiecy do 3 lat, do
skorzystania z oferty nowo otwartego Klubu Malucha w Poznaniu, na Starolece.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry zapewniamy dzieciom: beztroska zabawę, możliwość nauki, poznawania świata oraz rozwijania swoich umiejętności intelektualnych,manualnych i muzyczno – tanecznych.
Pragniemy aby każdy dzień w naszym Klubie był dla Waszego maluszka baśniową przygodą, która
sprawi, iż poczuje się on jak w zaczarowanej krainie.


Kontakt

E-mail: basniowyklub@gmail.com Telefon: 691741818 Informacje dodatkowe:
Nasz Klub mieści się na ul. Ożarowskiej 8 w Poznaniu (Starołęka)


[/FONT]
 
Nowy prywatny mini-żłobek na Ratajach zaprasza.
Klub Malucha Domek Biedronek prowadzi nabór Dzieci w wieku 4 mies. - 3 lata.
Zapewniamy fachową opiekę i zajęcia wychowawczo-edukacyjne.
Domek Biedronek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 17:30.
Nabór prowadzimy cały rok.
tel. 607 73 58 60
Zapraszamy na naszą stronę www.domekbiedronek.pl
 
Jeśli szukacie przedszkola dla swoich pociech w pobliżu Zielińca, Swarzędza, Antoninka czy osiedla Warszawskiego, zapraszam Was gorąco do powstającego właśnie przedszkola w Zielińcu!!!! Otwarcie we wrześniu 2011. Zainteresowanych proszę o kontakt przedszkolewzielincu@o2.pl

Do zobaczenia!!!
asset.php

Ania
 

Załączniki

  • przedszkole w Zielińcu.jpg
    przedszkole w Zielińcu.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 163
czesc laski!byla moze ktoras na zajeciach gimnastycznych z malenstwem w Stonodze??

to blisko mnie,dlatego sie zastanawiam;)
 
Chciałabym uzyskać jakichś informacji na temat klubiku elemeledudki na wildzie. Czy ktoś może coś powiedzieć na ich temat? Chciałam oddać tam swojego malucha a niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tego klubu. Jest najbliżej od naszego domu więc dobrze byłoby mieć malucha pod ręką. Byłam już tam nawet zobaczyć jak to wygląda, ale szczerze mówiąc Panie nie wywarły na mnie rewelacyjnego wrażenia. Proszę więc o opinie jeżeli ktoś wie coś więcej na temat klubu elemeledudki. Będę bardzo wdzięczna!
 
reklama
Kameralne Przedszkole i Klub Dziecięcy "Twórcze Łapki " zaprasza
Zapisy już trwają!

Kierujemy się zasadą, że dziecko jest najważniejsze.

Nasze Panie kochają dzieci, troskliwie i profesjonalnie opiekują się nimi. Domowa atmosfera, małe grupy sprawiają, że gwarantujemy indywidualne podejście do każdego dziecka.

Proponujemy różnorodne zajęcia dydaktyczne stymulujące wszechstronny rozwój. Kładziemy szczególny nacisk na zajęcia językowo-artystyczne. Nasze przedszkole zapewnia codzienny kontakt z językiem angielskim i francuskim, warsztaty teatralne, zabawy kulinarne, zajęcia umuzykalniające i dużo lepienia, szycia, malowania oraz eksperymentów z piaskiem i wodą. Stosujemy nowoczesne aktywne i przyjazne dziecku metody nauczania.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko Parku Sołackiego, powodują, że łatwo do nas dojechać. Spokojna ulica daje możliwości szybkiego zaparkowania samochodu.

Ulica Nad Seganką 4 Tel:500150459
Strona główna
 
Do góry