reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

Cześć Mealissa!
Mój synek będzie chodzić tam drugi rok i muszę oddać sprawiedliwość mężowi bo to on "odkrył" educandi :p Mieszkamy na Winogradach więc nie tak znowu blisko, ale educandi mam w drodze do pracy, i wtedy podrzucam małego. Atmosfera faktycznie przyjazna, panie uśmiechnięte - mały bardzo je lubi i o dziwo ich słucha :D Co do zajęć - języki, gimnastyka, pracownie - sporo tego, zobacz sobie na stronie internetowej. Synek chodzi na decoupage dla dzieci - zdobią powierzchnie na różne sposoby, taka plastyka trochę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a co powiecie na temat przedszkola Lucyny Krzemienieckiej?? Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii, no i widziałam program zajęć zapowiada się bardzo ciekawie, może pociecha którejś z was tam chodziła?
 
Hej jestem mamą rocznego Antosia z Poznania:) Jestem właśnie na etapie poszukiwania odpowiedniego miejsca dla mojego skarba :) Mam ogromną ilość wspomnień z takich miejsc... nie zawsze miłych;) no ale to chyba wszystkie mamy tak mają:) Ostatnio zostawiłam Antka w klubie dziecięcym bajkolandia. Całkiem miło i zaskakujące ceny jak na takie warunki:) a co najważniejsze jest w centrum co jest ogromnym plusem:) Jeśli znacie jeszcxze jakieś godne polecenia miejsca ( w centrum) to podawjcie:)Pozdrawiam:)
 
NOWY ADRES ŻŁOBKA EKOMALUSZKI !

Informujemy,że z dniem 5 listopada żłobek EKOMALUSZKI został przeniesiony na ulicę Malwową 102 w Poznaniu (róg Malwowej i Sasankowej). Nowa placówka jest nowocześniejsza, prawidłowo przygotowana, z nowymi udogodnieniami i atrakcjami :) Serdecznie zapraszamy ! P.S. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA w odpowiednich grupach ! wiecej na EkoMaluszki - Ekologiczny żłobek w Poznaniu

NUMER KONTAKTOWY: 796 574 519 EKOMALUSZKI.PL

Już w marcu NOWY NABÓR DO poszczególnych grup wiekowych !

Serdecznie zapraszamy !
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

W zw z tym,że jestem NOWA a tematach dzieci i rowniez nowa w Poznaniu...bede wdzieczna za raduy co do żłobka na Ratajach..
Help , troche czasu jeszcze mamy ale im wczesniej sie tym zajme tym lepiej
 
Witam
Nasza 3-latka nie dostała się do przedszkola państwowego (co zresztą bez znajomości lub grubej koperty w tym kraju jest normalne).
Póki co zatem przyzwyczajamy Ją różnej maści klubami malucha itp. Oczywiście prywatnymi.
Szukamy jednak przedszkola z prawdziwego zdarzenia. Może być póki co prywatne, ale niech kadra ma odpowiednie podejście do dzieci i cierpliwość. No i korzystna CENA / JAKOŚĆ.
Czy możecie coś polecić (Os. Batorego lub najbliższa okolica - Poznań)?

Pozdrawiam
Rob
 
a ja mam pytanie ponieważ przymierzamy się do prywatnego przedszkola kraina dziecka na Sobieskiego - czy któraś z Was coś wie na ten temat albo coś słyszała o tym przedszkolu?
 
Jestem mamą przedszkolaczka z Przedszkola Integracyjnego na ul. Limbowej. I mam prośbę o zagłosowanie na nasze przedszkole w konkursie:
Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie na "Świąteczną dekorację". Żeby wygrać musimy uzbierać jak najwięcej głosów internautów. Dlatego bardzo proszę o zagłosowanie na naszą dekorację.
Najpierw należy wejść na stronę www.zdrowyprzedszkolak.pl i zalogować się (LOGIN: skrzat HASŁO: skrzat). Po zalogowaniu wejść w KONKURSY -- Zimowy konkurs dla grup przedszkolnych (czerwony plakat z informacją o konkursie) a na dole ZAGŁOSUJ.
Bardzo prosimy o głos na Przedszkole nr 81 im.Skrzata Borodzieja w Poznaniu.
Do wygrania są atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkolaków.
Głosowanie trwa do 15 stycznia.
 
Zapraszamy do Klubu Malucha ELFIK dzieci od 6 m-cy do 5 lat,
[FONT=&amp]KLUB MALUCHA ELFIK [/FONT]
[FONT=&amp]DLA DZIECI OD 6 M-CY DO 5 LAT[/FONT]
Pozwól swojemu dziecku rozwinąć zdolności manualne, koordynacyjne, kreatywność, wyobraźnię i zmysły.
PROMOCJA PRZY ZAPISIE DZIECKA DO 28 lutego 2013 WYŻYWIENIE ORAZ ŚRODKI HIGIENICZNE W CENIE ABONAMENTU!


  • Bezpieczny DOM jednorodzinny z ogrodem
  • Doświadczona i cierpliwa KADRA PEDAGOGICZNA
  • Naturalna metoda nauki JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Kameralne GRUPY
  • ZAJĘCIA rytmiczne, muzyczne
  • Zajęcia ogólnorozwojowe, EDUKACYJNE
KLUB MALUCHA ELFIK ZAPRASZA DZIECI!

Zapraszamy dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe :

Mały Leonardo da Vinci to autorskie zajęcia oparte na rozwoju przez sztukę, muzykę, taniec i śpiew.

Pozwól swojemu dziecku rozbudzić drzemiącą w nim kreatywność!
1. Mały Leonardo da Vinci

PONIEDZIAŁEK

· 17:15-18:15 (DZIECI 1,5-3 LATA)



jEstEM JUŻ DUŻY(zajęcia adaptacyjne)


poniedziałek
· 10:00-11:00 (dzieci w wieku 2-3 lata)
· 11:00-12:00 (dzieci w wieku 3-5 lat)


Cena 20zł/h zajęć.
Przy wykupieniu abonamentu na miesiąc 80zł. JEDNE zajęcia gratis,
PRZY WYKUPIENIU ABONAMENTU NA 3 MIESIĄCE 220ZŁ. DWA ZAJĘCIA GRATIS,
PRZY WYKUPIENIU ABONAMENTU NA 6 M-CY 400ZŁ., CZTERY ZAJĘCIA GRATIS.
Zapisy trwają ilość miejsc ograniczona, max.10 osób w grupie.
 
reklama
dziewczyny ja tylko napisze że polecam też zajrzeć na stronę http://familijny.pl/ tam są przedszkole niepubliczne z dofinansowaniem mój mały chodzi i ma do 13 za darmo płacę 4,5 za wyżywienie stawki są różne wiec jak kogoś interesuje to na pewno znajdzie potrzebne informacje :tak:

zresztą to nie tylko przedszkole mogą np za darmo wypełnić nam PIT :-D
 
Do góry