reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

reklama
New super promocja_2.jpg

Zapraszamy do Ekomaluszków ! Nowe promocje ! więcej na EkoMaluszki - Ekologiczny żłobek w Poznaniu

Poznań, ul.Malwowa 102

tel: +48 796 574 519
 

Załączniki

  • new1.jpg
    new1.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 215
  • New super promocja_2.jpg
    New super promocja_2.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 278
Bajkolandia jest super też byłam tam zobaczyć, a słyszałaś o Opiekaczu, nowy żłobek na os.Dębina widziałam w wiadomościach na WTK. może warto zobaczyć;)
 
Witam,

Jeśli poszukujecie żłobka z dofinansowaniem to polecam żłobki Niutek w lokalizacjach:
Żłobek Niutek I - ul. Św. Czesława 10/4 (Wilda)
Żłobek Niutek II - ul. Polska 80 (Ogrody)
Żłobek Niutek III - ul. Podolska 1 (Sołacz)
Żłobek Niutek IV - ul. Batorowska 12 (Wysogotowo k. Poznania)

Koszt pobytu dziecka w żłobkach Niutek I i II po uzyskaniu dotacji z Unii Europejskiej wynosi 431,14zł (bez żadnych dodatkowych opłat).

Koszt pobytu dziecka w żłobku po uzyskaniu dotacji z Urzędu Miasta wynosi 400zł w Niutku I (Wilda) i 600zł w Niutku II (Ogrody). Dodatkowo naliczana jest opłata za wyżywienie dziecka - 9,50zł/dzień. W cenę tę wliczone są wszystkie środki higieniczne, a także zajęcia dodatkowe.

W żłobkach Niutek III i IV w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej miesięczny koszt pobytu dziecka w żłobku wynosi 503,92zł. W cenę tę wliczony jest koszt wyżywienia, środków higienicznych, a także zajęć dodatkowych.

www.zlobki.cdu.edu.pl
www.zlobki.poznan.pl

nowa belka_kolor.jpg
 

Załączniki

  • nowa belka_kolor.jpg
    nowa belka_kolor.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 292
Klub Malucha "Fantazja"
Zapraszamy do naszego kameralnego klubu maluszka. Domowa atmosfera, ładne wnętrze, różnorodne zajęcia ogólnorozwojowe. Przyjmujemy dzieci od 1 do 3 roku życia. Prowadzimy też zajęcia dodatkowe oraz warsztaty dla dzieci i rodziców.
Ul. Dożynkowa 6 (niedaleko akademików) Poznań, Winogrady. Tel 665 273 222.
Klub Malucha Poznań - Klub Fantazja
 
reklama
Witam mamuśki;-) ;), jeśli chodzi o przedszkola w poznaniu to polecam słodki domek. dość dlugo zastanawiałam sie nad konkretna placówką i w koncu stanelo wlasnie na tym miejscu, bardzo spodobala mi się metoda pracy z dziećmi jaką tam wykorzystują. jest to przedszkole gardnerowskie, które wykorzystuje teorię wielorakiej inteligencji. i wiecie co? jestem bardzo zadowolona. jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o tej metodzie to ładnie jest wszystko opisane na stronce, w zakładce nauczanie.:) wkleje wam tu link: Link do: Przedszkole Gardnerowskie
 
Do góry