reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez alia2, 5 Maj 2010.

1. alia2

alia2 Początkująca w BB

Witam serdecznie

Od połowy czerwca będzie otwarty domowy żłobek dla dzieci od 7 miesiąca do 3 lat na Wojnowie.Będziemy pracować w duchu pedagogii Montessori."Istota Pedagogiki Montessori sprowadza się do stwierdzenia, że ponieważ każde dziecko jest inne, powinno rozwijać się według indywidualnego planu rozwoju ..."
    Planuje:
    -kameralne grupy
    -profesjonalną kadre
    -ekologiczne i naturalne żywienie zgodne z zaleceniami dietetyków
    -wspomaganie rozwoju dziecka poprzez bajkoterapie, muzykoterapie itd..
    Dni otwarte będą być może juz od 1 czerca:)

Proszę o kontakt zainteresowanych na meila alia2@o2.pl.
    Jestem otwarta na Państwa sugestie.

pozdrawiam:)

2. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

tak jak w temacie bardzo bym prosiła o opiniach tych przedszkoli.

podania już złozone ale coraz bardziej załuje wyboru,dałam przedszkole I wyboru Wojrowicką a zaczynam słyszeć o nim same złe rzeczy.

więc mam niezły metlik w głowie.

dziś zostały juz amkniete przyjmowanie podań.teraz pozostało czekać na wyniki.

i tak ma złe mysli bo wszędzie jest przepełnienie podaniami.

jak dzwoniłam w czwartek w ubiegłym tygodniu na wojrowicką to było już 2 razy więcej podań niż wolnych miejsc.super.

obawiam się ze nigdzie się nie dostaniemy.

a jak u was dziewczyny???????

3. reklama
  4. Felidae

Felidae Mama_Misia

hej . zaginął nam ten temat więc tworzę nowy :-)

5. Felidae

Felidae Mama_Misia

nie moje rejony :-) więc nie pomogę.
    my też czekamy teraz na 7 czerwca....

6. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

a ile mieliscie punktów?

7. Felidae

Felidae Mama_Misia

870 bez punktów za bliskość zamieszkania czyli jakieś 5 punktów i brak punku za żłobek czyli max mogliśmy miec 876

8. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

no my mamy 874,obawiam sie że to za mało aby sie dostać :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

9. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

jak myslicie po wynikach wrazie nie dostania sie dziecka dałoby radę dać łapówke i zostać przyjetym???? :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

10. reklama
  11. Felidae

Felidae Mama_Misia

nie wiem. Łapówek nie umiem dawać :/ a mam nadzieję ze dostać sie dostaniemy co najwyżej nie tam gdzie chcemy :-(

12. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

ale to co czytam na różnych forach i na forum strony edukacji to wszedzie jest o wiele więcej podań niż miejsc więc nie wiem czy jest szansa dostac się do predszkola drugiego lun trzeciego wyboru bo tam też są przepełnienia a najpierw biora pod uwagę te osoby które dały te przedszkola jako pierwszy wybór więc nie wiem jak to będzie

Poleć forum