reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

reklama
Hej dziewczyny!

planuje otworzyć na jesieni mini klub Malucha na śródmieściu w okolicy parku Tołpy dla dzieci od 6-7m-ca do max 1,5 - 2 lat. Czy byłybyście zainteresowane taką ofertą?

klubik na max 12-15 dzieciaczków.
dziękuje z góry za komentarze,

pozdrawiam
Beata
 
koło parku sa juz 2 klubiki, jeden na Reja a drugi na Daszynskiego i Jaracza
osobiscie nie mam nic przeciwko kolejnemu klubikowi;))
 
Witam wszystkie Mamy!
W związku z gorączką panująca z miejscami w przedszkolach i żłobkach publicznych, zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Klubu Malucha KUKURYKU :) Jesteśmy placówką realizującą zasadę wychowania Marii Montessori, a naszym mottem jest myśl "Pomóż mi to zrobić samemu ".


Klub Malucha „KUKURYKU” jest nowym, domowym klubem, który sprawuje dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 5 lat, które mają zapewnioną codzienną bardzo dobrą specjalistyczną opiekę : opiekuńczo - wychowawczą, edukacyjną, pielęgniarską i medyczną, oraz warunki pobytu zbliżone do domowych.

Mamy swoją siedzibę w wolnostojącym parterowym budynku o powierzchni użytkowej 245m2, mieszczą się w nim pokoje dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Są one wyposażone w odpowiedni sprzęt i urządzenia adekwatne do rozwoju i wieku dziecka.

Budynek otoczony ogrodem znajduje się na rozległym, ogrodzonym terenie, który osłonięty jest pięknym pasem zieleni. Na terenie posesji zorganizowany jest obszerny parking dla zmotoryzowanych rodziców.

W Klubie Malucha zaaranżowana jest kuchnia, która spełnia wymogi dla indywidualnego żywienia dziecka według wskazówek rodziców.

OBECNIE TRWA NABÓR DO KLUBU MALUCHA!

PONADTO PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA RODZICÓW DZIECI STARSZYCH, GDYŻ OD WRZEŚNIA STARTUJE NASZA GRUPA PRZEDSZKOLNA!!

WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE NA STRONIE www.kukuryku.edu.pl


logo.jpg

 
Witam serdecznie

Otwieramy domowy żłobek dla dzieci od 7 miesiąca do 4 latek.Będziemy pracować w nurcie pedagogiki Montessorii.
Oferujemy:
-kameralną grupę na około 6-8 dzieci będą dwie Panie opiekunki/wychowawczynie
-wspomaganie rozwoju dzieci poprzez zabawy i zajęcia edukacyjne( w tym bajkoterapia, muzykoterapia)
-wyżywienie zgodne z zaleceniami dietetyków


nasza strona: www.opieka-nad-dziecmi.pl

Więcej informacji na meil: krainarozwoju@tlen.pl
badz telefonicznie 698-100-951

zapraszam do kontaktu:)
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie. Ponieważ z doświadczenia wiem, że w dzisiejszych czasach wiele świeżo upieczonych rodziców boryka się z problemem konieczności powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim/tacierzyńskim, dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzebom zdecydowałam się na założenie Klubu Maluszka - opieki dziennej nad dziećmi. Z wykształcenia jestem pedagogiem, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Będzie to niewielki klubik - od 10 do 14 dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia, zlokalizowany na Krzykach (okolice ul. Przyjaźni). W tej chwili trwają prace remontowe i doposażenia miejsca. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o kontakt potencjalnie zainteresowanych rodziców - czekam na Wasze sugestie, porady, tak aby miejsce było idealne dla Waszych pociech.
Więcej informacji również na maila.
Pozdrawiam
Joanna Kubrakiewicz

jkubrakiewicz@gmail.com
 
[FONT=&quot]ŻŁOBKO-PRZEDSZKOLE ELFIKOWO[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]al. Akacjowa 15B (obok Parku Południowego)[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]53-134 Wrocław[/FONT]
[FONT=&quot]telefon: 609 673 697[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]e-mail: [/FONT][FONT=&quot]biuro@elfikowo.pl[/FONT]
[FONT=&quot]www.elfikowo.pl[/FONT]

[FONT=&quot]ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W DN. 21-22.08.2010 [/FONT]

[FONT=&quot]Nasza placówka mieści się w budynku wolnostojącym (z ogrodem) w bliskim sąsiedztwie Parku Południowego.[/FONT]


[FONT=&quot]W naszej placówce zapewniamy:[/FONT]

- [FONT=&quot]opiekę wykwalifikowanej kadry[/FONT][FONT=&quot] z wykształceniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne)[/FONT]
- [FONT=&quot]realizację Podstawy Programowej MEN dla Przedszkoli[/FONT]
- [FONT=&quot]odbiór Sanepidu oraz Straży Pożarnej (budynek spełnia wszelkie normy BHP oraz PPOŻ)[/FONT]
- [FONT=&quot]nadzór Kuratorium Oświaty[/FONT]
- [FONT=&quot]małe grupy oraz jedną Opiekunkę na maks. 5-cioro dzieci[/FONT]
- [FONT=&quot]zabawę, naukę oraz odpoczynek według indywidualnych potrzeb dziecka[/FONT]
- [FONT=&quot]codzienne wyżywienie dzieci (5 posiłków dziennie) zgodne z obowiązującymi wymogami systemu HACCP oraz indywidualne diety zalecane dzieciom cierpiącym na alergie[/FONT]


[FONT=&quot]Oferta[/FONT]

[FONT=&quot]Opieka całodzienna (w godz. 7-18) od pon. do pt. nad dziećmi w wieku 8 miesięcy – 5 lat[/FONT]

[FONT=&quot]Punkt Przedszkolny (dzieci powyżej 3. roku życia) – 550zł + wyżywienie[/FONT]
[FONT=&quot]Żłobek Edukacyjny (dzieci do 3. roku życia) – 750zł + wyżywienie[/FONT]

[FONT=&quot]Wpisowe (jednorazowe, bezzwrotne) w wysokości 350pln gwarantuje rezerwację miejsca w placówce oraz obejmuje ręczniczek do rąk oraz kąpielowy, środki czystości, pościel dla dziecka, paczki okolicznościowe, materiały plastyczne i edukacyjne, a także dodatkowe, niezaplanowane atrakcje.[/FONT]


[FONT=&quot]ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA![/FONT]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE - 21-22.08.2010
 
Czy któraś z Was ma może dziecko w żłobku na Zemskiej? Moja córcia pójdzie tam od września i zastanawiam sie jak tam jest, jakie panie itd. Mała będzie miała 6 m-cy i najpierw będę ją zawozić na 1-2 h. Mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzuje. :(
 
reklama
Czy któraś z Was ma może dziecko w żłobku na Zemskiej? Moja córcia pójdzie tam od września i zastanawiam sie jak tam jest, jakie panie itd. Mała będzie miała 6 m-cy i najpierw będę ją zawozić na 1-2 h. Mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzuje. :(

Ja też oddaje małego do żłobka od września. My wybraliśmy dokerską (kozanów) Opini o żłobkach w internecie jest niewiele.
Jesteś pewna, że można oddać malucha na 1-2h na początku? Mąż był na spotkaniu organizacyjnym i tam mówili, że dziecko trzeba przywieźć najpóźniej o 8 rano i odbierać dopiero chwile po 14 po obiadku.
 
Do góry