reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

Hmmm... Wiesz co? U nas nie było jeszcze takiego spotkania. Ale jadę w przyszłym tygodniu podpisać umowę to się dowiem. Mam nadzieję, że można oddać na razie na krótko i stopniowo wydłużać pobyt.
To mie trochę zasmuciłaś, przyznam.
A jak Ty się czujesz w związku z oddaniem synka do żłobka? Bo ja coraz gorzej :(
 
reklama
Wrocławskie Centrum Zdrowia
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
53-208 Wrocław ul. Podróżnicza 26/28
Administracja Żłobków
ul. Podróżnicza 26/28
Tel. 071/ 372-45-44

Szanowni Państwo,
W celu zapewnienia dostępu do informacji dotyczącej naboru dzieci w wieku do lat trzech w żłobkach prowadzonych przez Miasto Wrocław, podajemy terminy oraz zasady rekrutacji do żłobków.
Wszelkich informacji związanych z rekrutacją dzieci do żłobka udzielają kierownicy żłobków (tel. zgodnie z zał. nr 1)

I. Zasady rekrutacji dzieci do żłobka na okres 1.IX.2010-31.VIII.2011.

1. Rekrutacji podlegają dzieci spełniające łącznie trzy warunki:
1) dzieci urodzone od 1 stycznia 2008r. do 30 kwietnia 2010r. (mające ukończone co najmniej 4 miesiące 1 września 2010 r.),
2) dzieci rodziców pracujących w wymiarze pełnego etatu lub uczących się w systemie dziennym,
3) dzieci mające stałe miejsce zamieszkania na terenie m. Wrocławia
2. „Kartę zgłoszenia dziecka do żłobka na rok 2010/2011” składa się tylko w jednym żłobku. Złożenie „Karty zgłoszenia” w więcej niż w jednym żłobku będzie skutkowało wykluczeniem z rekrutacji.
3. Przyjęcie dziecka odbywa się na podstawie protokołu Żłobkowej Komisji Rekrutacyjnej, który uwzględnia liczbę uzyskanych punktów rekrutacyjnych.
4. Dzieci z alergiami pokarmowymi wymagające specjalnych diet (bezbiałkowych, bezglutenowych i innych) z całego miasta Wrocławia - będą przyjmowane od 1.09.2010r. do Żłobka Nr 3 przy ul. Białowieskiej 27, oraz do Żłobków Nr 13 i Nr 14 tylko z dietą bezbiałkową - na podstawie zaświadczenia od lekarza alergologa .

II. Harmonogram rekrutacji do żłobków na okres IX/2010 - VIII/2011.

1.od 12 kwietnia 2010 r. – pobieranie w żłobkach (wykaz żłobków zał. nr 1) „Karty zgłoszenia dziecka do żłobka na rok 2010/2011”.„Karta zgłoszenia” jest dostępna również na stronach internetowych: Wrocławskiego Centrum Zdrowia Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oraz Urzędu Miejskiego Wrocławia www.wroclaw.pl (zał. nr 2).
2.od 17 maja 2010r. do 21 maja 2010r. - przyjmowanie „Kart zgłoszenia” z wymaganymi załącznikami przez kierowników poszczególnych żłobków lub osoby upoważnione w godzinach 8.00-15.00.Karty zgłoszenia do Żłobka Nr 15 ul.Łukowa 37 (w budowie) będą przyjmowane w tym samym terminie w Żłobkach : Nr 3 ul.Białowieska 27, Nr 4 ul.Kłodnicka 25 i Nr 5 ul.Dokerska 5.
3.18 czerwca 2010r. o godz. 10.00 wywieszenie listy dzieci przyjętych do żłobka na tablicy ogłoszeń znajdującej się w danym żłobku.

uwaga
Dzieci aktualnie korzystające z usług żłobka (urodzone po 1 stycznia 2008) nie biorą udziału w rekrutacji. Dzieci te kontynuują pobyt w żłobku w roku 2010/2011 na podstawie „Formularza kontynuacji”.


Czyli moje dziecko już nie ma na co liczyć, żeby dostać się do żłobka...mała nie jest zameldowana we Wrocławiu, a ja nie pracuję...(choć bym chciała i dla tego zamierzam wysłać dziecko do żłobka)
 
jeżeli jedno z rodziców nie pracuje to marne szanse...chyba ze jest nadmiar wolnych miejsc...zawsze możesz we wrześniu próbować, jak dzieci sie wykruszają, ale podobno ostatnio to rzadkość by rodzice rezygnowali z miejsca przez choroby dziecka...:-(
 
ale mam pietra przed 1 września...:-/
pełno obaw, w związku ze zmianą przedszkola na inne niż sie dostał...w ogóle nic nie wiem, czy trzeba coś kupić, jak wygląda pierwszy dzień brrrrr
 
hmmm Felidae, ale zmieniliście na przedszkole gdzie chcieliście dać małego od początku?? Pierwszy dzień.... to zależy są 2 praktyki ale 1-go września zazwyczaj oddaje się dziecko do przedszkola i w zależności od ustaleń albo zostawiasz na krócej, albo na 5h, które są nieodpłatne, albo zostawiasz dłużej. Myślę, że jak zadzwonicie i się zapytacie, albo podjedziecie, to Wam wszystko powiedzą. Dacie radę.
Mój od poniedziałku zaczął tydzień adaptacyjny w prywatnym żłobku i jakoś daje radę :D
 
reklama
Pracownia Twórczego Rozwoju Zabawianki zaprasza do nowego lokalu na ul. Ołtaszyńskiej 27/1 we Wrocławiu.

W ofercie mamy:

  • zajęcia wspierające wszechstronny rozwój dla niemowląt i małych dzieci.

  • zajęcia muzyczne dla niemowląt i małych dzieci DubiBebe
  • zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków.
  • zajęcia matematyczno-logiczne; badawcze, podróżnicze dla przedszkolaków
  • zajęcia rozwijająca inteligencję emocjonalną "Bliżej Emocji".
  • spotkania dotyczące zdrowego żywienia dzieci "Mniam Mniam w brzuszku mam."
  • Rodzicielskie rozmowy - spotkania dla rodziców dotyczące wychowania małych dzieci.
  • Świadomy poród - grupa wsparcia dla przyszłych mam
  • Muzyczne brzuszki - zajęcia muzyczne dla przyszłych mam
i wiele innych

Więcej na www.zabawianki.pl
 

Załączniki

  • logo2.jpg
    logo2.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 70
Do góry