reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

Zamienię miejsce we wrocławskim żłobku nr 11 na ul. Hubskiej na miejsce w
żłobku nr 13 na ul. Wieczystej - dotyczy grupy III (dziecko urodzone w 2008r.)
Rodziców zainteresowanych zamianą proszę o tel.605-636-893
 
reklama
WITAM WSZYSTKIE MAMY Z WROCŁAWIA.Oddałam dziecko do złobka "promyk słońca
' na Manganowej ,i w związku z tym szukam kontaktu z rodzicami ,którzy tez tam posyłają swoje pociechy.A może któraś z Was coś może słyszała.Jestem pełna obaw ,poniewaz cały czas córka była ze mną w domu ,nigdy z nikim nie zostawała ,oprucz mojego meza ,ale to na krótko.Dziś był pierwszy dzien ,jakoś poszło.Proszę zatem o opinie i może jakieś poirady .Będę wdzięczna.Aga
 
No tak,... Zaczęło się. Od wczoraj moja córeczka "maszeruje" do żłobka. Nie płacze, kiedy się ją zostawia. Panie mówią, że ładnie je i śpi, mało płacze. raczej pochlipuje troszeczkę. Odpukać, ale po dwóch dnioach jestem z "naszej" Zemskiej zadowolona. Panie żłobianki wydają się bardzo sympatyczne i z fajnym podejściem do dzieci. Sa ciepło nastawione. Jak mi się wczoraj córcia rozpłakała przy ubieraniu przed wyjściem do domu - po 2 godz. - wyszła do mnie i męża p. kierowniczka i sama z siebie mówi, że im te z sie serce rwie jak dzeciątka płaczą - bardzo sympatycznie.. Uff... pierwsze koty za płoty...
 
KONKURS „Przedszkolaki na wakacjach”

Pokaż nam, jak Twoja Pociecha spędzała wakacje, a będziesz mógł/ła wygrać nawet miesiąc zabawy i nauki Twojego dziecka w nowym, niepublicznym Przedszkolu ABC we Wrocławiu, które spełnia najwyższe standardy, narzucone przedszkolom publicznym.

By wygrać konkurs wystarczy, że wpiszesz w Facebookową wyszukiwarkę „Przedszkole ABC” i dodasz na naszej tablicy zdjęcie swojej Pociechy z wakacji wraz z zabawnym jej przedstawieniem. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

Do wygrania:
- dla 5 osób miesiąc w Przedszkolu ABC za darmo, bez opłacania czesnego ani wpisowego!!! Trzy miejsca przyznawane przez Komisję Konkursową, dwa dla Maluchów, które zgarną najwięcej głosów „Lubię to”
- 5 zwolnień z opłaty wpisowego i do tego 50% czesnego gratis przyznawane przez Komisję Konkursową, z uwzględnieniem głosów „Lubię to”
- 10 zwolnień z opłaty wpisowego przyznawane przez Komisję Konkursową, z uwzględnieniem głosów „Lubię to”


Chcesz zobaczyć przedszkole? Wejdź na www.przedszkoleabc.com
 
Cześć, z piaskownicy wiem, ze są ponoć wolne miejsca w żłobku na Zemskiej. Mogą to być plotki, ale równie dobrze może coś w tym być... niestety nie wiem o jakie grupy chodzi. pozdr.
 
A czy orientujecie się może jak wyglądało przydzielanie miejsc, jeśli w przedszkolu pierwszego wyboru miało się mniej punktów, niż w przedszkolu drugim na liście. Czy jeśli zabrakło punktów w tym pierwszym miejscu a miało się wystarczająco w drugim, to przyjmowali jednak do drugiego, czy pierwszeństwo miały dzieci z mniejszą ilością punktów ale, dla których to przedszkole było pierwszym wyborem?
 
Go-sia nie mam pojęcia. My dostaliśmy się od razu do przedszkola 3 wyboru, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym drugim naborem, skoro każde dziecko dostaje sie do jednego przedszkola. Nie ma mowy o tym by dziecko dostało sie do dwóch placówek na raz.
 
WITAM WSZYSTKIE MAMY Z WROCŁAWIA.Oddałam dziecko do złobka "promyk słońca
' na Manganowej ,i w związku z tym szukam kontaktu z rodzicami ,którzy tez tam posyłają swoje pociechy.A może któraś z Was coś może słyszała.Jestem pełna obaw ,poniewaz cały czas córka była ze mną w domu ,nigdy z nikim nie zostawała ,oprucz mojego meza ,ale to na krótko.Dziś był pierwszy dzien ,jakoś poszło.Proszę zatem o opinie i może jakieś poirady .Będę wdzięczna.Aga

Moje dwie sasiadki poslaly tam maluchow. Puki co nie skarzyly sie ani nie mialy negatywnych uwag. Ja tez jestem tam zapisana i pewnie tam Gabrys bedzie chodzil, ale dopiero w marcu berdzie mial wymagane 1,5 roku.
 
reklama
Hmm, trochę zawile to napisałam. Spróbuję jeszcze raz.
W rekrutacji dostaje się punkty za przedszkole, które jest najbliżej domu (5 punktów). Przedszkole, które wyrzuciło mi na liście jako najbliższe mi nie odpowiada ze względu na dojazd. Wolałabym oddać dziecko do innego, które jest bardziej po drodze do pracy, ale znowu tam nie dostaniemy tych 5 punktów.
Pytanie jest takie czy jak wybiorę to drugie przedszkole jako mój pierwszy wybór a zabraknie mi w nim punktów, aby się dostać, to czy jeśli będę miała wystarczająco punktów w tym przedszkolu, co mi jest nie po drodze, to czy dziecko się tam dostanie.
Uff... wiem, że to skomplikowane i może martwię się na zapas, bo może w przyszłym roku będą inne zasady:)
 
Do góry