reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

Go-siu
skomplikowany jest sposób naboru.
Powiem tak. My mieszkamy na nowowiejskiej ( wynajmujemy) rejon mamy na kozanowie (meldunek), przedszkolem pierwszego wyboru było to które mam po drugiej stronie ulicy, a dostaliśmy sie do przedszkola, które przyjmowało najwięcej dzieci na ul krętej czyli dla nas jeden przystanek w tył. Co mi nie odpowiadało tak jak tobie, Nie umiem inaczej odpowiedzieć na pytanie bo sami rekrutujący chyba nie wiedza co jest ważne, a co nie. Pisałam mejla w sprawie iż program rekrutacyjny bierze pod uwagę jest adres zameldowania, a nie zamieszkania co moim zdaniem jest błędem. Z tego co mi wiadomo za bliskość do przedszkola nie ma az 5 punktów bo my mieliśmy chyba 890 a znajomi mieli 892 lub 3 i mieli i za to ze dziecko chodziło do żłobka i za bliskość od domu. po drugie nie wiadomo jak będzie wyglądał nabór w przyszłym roku. bo tegoroczny został zaskarżony ze względu potrzebę podawania zbyt wielu danych osobowych. takich jak oświadczenie o pit,
 
reklama
Klub Malucha Tygrysek,

zaprasza wszystkie dzieci od 12 miesiąca życia do 4 lat do nowootwieranego klubu malucha we Wrocławiu na Wojnowie.

Celem naszej pracy jest zapewnienie dziecku jak najlepszej opieki w miłej, domowej atmosferze.
Zapewniamy opiekę dzieciom od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.00.

Rodziców zainteresowanych powierzeniem Maluszków pod opieke Klubu Malucha prosimy o kontakt tel. 694 730 932

www.klub-tygryska.pl
 
Jeżeli ważne jest dla Was, aby wasze dziecko mieszkając w mieście miało codzienny, bliski kontakt z przyrodą, a jednocześnie pragniecie zapewnić swojemu skarbowi najlepszą opiekę w czasie kiedy pracujecie to Przedszkole Parkowe jest najwłaściwszym miejscem.

* 3 grupy po 5 dzieci
*wykwalifikowana kadra
*atrakcyjne zaplecze dydaktyczne
*tygodniowa aktywność tematyczna



Przedszkole Parkowe we Wrocławiu

669742330
 
Zapraszamy na zajęcia matematyczno logiczne (każda śr 17:00-19:00) i językowo symboliczne (każdy pon 17:00-19:00) dla dzieci w wieku 5-6 lat.

Pierwsze zajęcia to jedyne 20 zł za 2h aktywności twórczej Twojego dziecka.


tel.669742330
782777254
 
Zapraszamy wszystkie Maluchy do wzięcia udziału w zabawie andrzejkowej
(27 list-28list) organizowanej w naszym Klubie Tygryska na Wojnowie.
Start o godz. 19.00, zakończenie o godz. 8.00 następnego dnia.
W programie: tańce, zabawy, śpiewanie, wróżenie.
Cena 150 zł, w cenie: opieka całonocna, posiłki.

Trwają również zapisy na zabawę sylwestrową dla Dzieci.
Start o 19.00, zakończenie o 8.00 następnego dnia.
Tak jak w programie andrzejkowym różne zabawy, tańce, śpiewanie.
W cenie opieka całonocna, posiłki.

Rodzice idą się bawić? Dzieci też! :-)

Zapraszamy również wszystkich Rodziców do zapisu swoich Pociech do naszego Klubu Tygryska, gdzie prowadzimy opiekę dzienną dla dzieci od 6 miesiąca do 4 lat. Przy zapisie Dziecka do końca 2010 roku czesne tylko 690 zł.

Mamy również w planach otwarcie świetlicy dla Dzieci od 5 do 10 lat ( termin otwarcia świetlicy zależeć będzie od ilości chętnych, dlatego prosimy o zgłoszenia:-))
Abonament miesięczny: 400 zł, a w tym:
- opieka nad Dziećmi od 7.00-17.00
- zaprowadzanie i odbiór Dzieci ze szkoły
- pomoc w odrabianiu lekcji

Wszystkie informacje są dostępne na naszej stronie internetowej
Klub tygryska
lub pod tel. 694 730 932

Zapraszamy serdecznie :tak:

Klub Tygryska
ul. Leśna 6
Wrocław Wojnów
 
Polecam bardzo żłobek na Manganowej "Promyk Słońca", mój starszy synek chodzi tam od roku a mojego młodeszego 3 miesięcznego już zapisałam (jak był u mnie w brzuchu ), bo mają takie kolejki oczekujących, żłobek jest od 18 miesięcy do 4 roku, więc ostatnia grupa żłobkowa jest właściwie jak pierwsza grupa przedszkolna:)Panie świetne, opieka świetna, dzieci bardzo zadowolone. Z czystym sumieniem polecam. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
Czesc,


Mam pytanko chce poslac do przedzkola mojego synka problem jest tego rodzaju ze z naszej dwojki pracuje tylko maz i czy moj synek ma szanse na dostanie sie do przedszkola panstwowego bo tylko maz ma ten wymagany pit. Orientuje sie z Was moze ktos bede wdzieczna za pomoc
 
w Twoim przypadku problemem nie jest PIT. Pit jest tylko wymagany żeby potwierdzić, ze rodzice płaca podatki we Wrocku. Gorzej z punktami za zatrudnienie rodziców, niestety jeżlei tylko jedno z rodziców pracuje, szanse na przyjęcie dziecka do przedszkola państwowego sa b. małe.
 
reklama
Do góry