reklama

Żłobki w Bydgoszczy

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Justyna76, 27 Sierpień 2010.

 1. Justyna76

  Justyna76 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie,
  Mam pytanie do mam które oddają dzieci do bydgoskich żłobków. Najbardziej interesuje mnie żłobek na Błoniu przy ul. Kasprzaka. Jakie są wasze opinie o tych miejscach, jak czują się tam Wasze pociechy. Moja córeczka idzie pierwszy raz 1 września. Czekam na odpowiedzi:-)
   
 2. Kasiad

  Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja Oliwka chodziła do żłobka z zeszłym roku - do "Muszelki" na Bartodziejach. Żłobek super jak dla mnie, bardzo dobra opieka pedagogiczna, psychologiczna i logopedyczna, spore zaangażowanie pań - widać, że dziećmi zajmują się z powołania. Oliwka nauczyła się tam tak dużo piosenek i wierszyków, różnych zabaw, jak by to było przedszkole a nie żłobek, a w paniach była zakochana.
  Na temat żłobka na Błoniu niestety nic nie wiem.
   
 3. reklama
 4. Justyna76

  Justyna76 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziękuję:happy:
  Czekam na wypowiedzi kolejnych mam
   
 5. soppana

  soppana Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  witaj
  mój synek chodził do tego żłobka prawie dwa lata i ogólnie byłam zadowolona z tamtejszej opieki
  panie z grupy maluchów starsze, doświadczone ale trochę chyba znużone i czasami mało sympatyczne, zwłaszcza w stosunku do młodych mam pozwalały sobie na krytyczne teksty ( byłam świadkiem ale i sama doświadczyłam), ale w stosunku do dzieci ok, zawsze uśmiechnięte i miłe, dzieci czyste, najedzone i zadowolone:-)
  w starszej grupie ( na Ip) panie zdecydowanie młodsze i tu byłam wręcz zachwycona, Ignaś chodził bardzo chętnie, nauczył się dużo mówić, śpiewać, tańczyć a pewna pani Beatka - anioł dla dzieci nauczyła go siusiać na nocnik. Było mnóstwo zajęć tanecznych i plastycznych, tak jak napisała Kasiad - jakby to było przedszkole a nie żłobek (ale to w starszej grupie, nie wiem w jakim wieku jest twoja córka)
   
 6. Justyna76

  Justyna76 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja Patrycja ma prawie 16 miesięcy, będzie jeszcze w grupie maluchów, ponoć dzieci są w niej aż nie skończą 1,5 roku, ale nie wiem czy faktycznie, bo to by oznaczało że za 2 miesiące przeszłaby na I pietro.
  Póki co dziękuję za opinie które są dla mnie budujące, bo ważne by panie były miłe dla dzieci, bo ja sobie poradzę:)
   
  Ostatnia edycja: 28 Sierpień 2010
 7. Justyna76

  Justyna76 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie ma więcej mam, które mają dzieci w żłobkach???
   
 8. soppana

  soppana Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  bardzo prawdopodobne jest, że Twoja córcia przejdzie do starszej grupy od nowego roku, bo tak to wyglądało u nas - nie przenoszą jednego dziecka tylko jak się uzbiera grupka 4-5 tak żeby było im raźniej:tak:
  na pewno początki bedą trudne, bo nawet jeśli Twoje dziecko nie będzie płakać to będzie tam kilkoro innych "ryczących" i wtedy łatwo o zbiorowy płacz:-) mój Ignaś pierwsze dwa dni szedł chętnie, potem miał tydzień kryzysu, potem było już dobrze i dopadła go choroba a powrót po chorobie to od nowa etap przyzwyczajania:baffled:
  mimo to uważam żłobek za przyjazne i bezpieczne miejsce dla dziecka
   

Poleć forum