reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w KATOWICACH

Witam,za niedlugo zostanie otwarty klub malucha w katowicach na ulicy obroki(miedzy os.Witosa,a os.Tysiąclecia)...Jest to żłobek, z całodzienną opieką nad dzieckiem,z zajeciami popoludniowymi,ze szkola rodzenia i fitnesem dla mam..Zapraszam z wszystkimi pytaniami na wiadomosci prywatne :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam,za niedlugo zostanie otwarty klub malucha (zlobek) w katowicach na ul. Obroki. Blisko os.Witosa czy ulicy Chorzowskiej. Jest to złobek oferujacy profesjonalna opieke nad dzieckiem,zajecia,szkole rodzenia i fitness. Polecam :) Zapraszam na wiadomosci prywatne :)
 
Ostatnia edycja:
yenefer16
bardzo prosze Cie o przsłanie mi info kiedy żłobek bedzie otwarty
jestem bardzo zainteresowana
moj email: angelikastanula@gmail.com

kluska 79
ten link do żłobka, który podalas - art of growing niestety nie dziala
masz moze jakis inny, lub inny kontakt do tej placowki?
 
Cześć koło mnie jest żłobek irozpoczyna się tam projekt z unii. Tak w projekcie pobyt kosztuje130zł i na 5 godzin, resztę można sobie dokupić z tym prywatnymżłobku. To jest dla mam po macierz/wychowaczym albo niepracujacych.Tylko że nie na ligocie bo to na gliwickiej – załęże. Alepolecam moje jedno dziecko chodzi tam już od 1,5 roku i zawszechętnie chodzi. Drugie może dam do projektu:)
jak co: zlobekbajkowakraina.pl
 
Witam Was Drogie Mamy!
Od połowy sierpnia otwieramy nowy żłobek na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Blisko DTŚ i centrum Katowic. Czy są jakieś chętne Mamy? Udzielę szczegółowych informacji. ;-)

Pozdrawiam,
Marta
 
Witajcie, dostałam się do żłobka na Zadolu. Możecie podzielić się ze mną opiniami? Szukam ciągle jakiegoś klubu malucha w okolicy. Musi być blisko Ligoty bo moja mama jest bez samochodu a ja cały dzień poza domem. Bardzo dziękuję!
 
reklama
A gdzie na Paderewskiego ist DTS??
p.s. ja jestem zainteresowana wszelkimi żłobkami prywatnymi, klubikami malucha, które nie lezą na południe dalej od Brynowa.


Witam Was Drogie Mamy!
Od połowy sierpnia otwieramy nowy żłobek na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Blisko DTŚ i centrum Katowic. Czy są jakieś chętne Mamy? Udzielę szczegółowych informacji. ;-)

Pozdrawiam,
Marta
 
Do góry