reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w KATOWICACH

Witam. Chce posłac dziecko do złobka w Katowicach, chyba centrum, myślałąm o tym na ulicy Ligonia, ewentualnie na Szeptyckiego, bo mąż pracuje w centrum i byłoby nam łatwiej. Czy ktoś może podzielic się opiniami na ich temat?? Ewentualnie o innych w Katowicach...
 
reklama
Oskar uczęszczał do żłobka na Ligonia i byliśmy bardzo zadowoleni. My jak i Panie w przedszkolu, do którego poszedł Młody. Dzieci uczone są samodzielności, do Pań zwracają się "ciociu", panuje miła i przyjazna atmosfera. Dzięki temu żłobkowi wiem, że przy drugim dziecku nie zawaham się ani chwilę gdy przyjdzie czas na opiekę w żłobku.
 
dzieki za opinie:tak:, ja zamierzam jutro sie zapisac i i tu i tam i poczekamy co z tego wyjdzie... ;-)

ja slyszalam ze na szeptyckiego sa super warunki ale tez raczej obstaje za ligonia.. zobaczymy

moze jeszcze ktos cos napisze?:-);-)
 
Chętnie podzieliłabym się opinią,ale niestety nie jestem z Katowic,wiec pozostaje czekać tylko na wypowiedzi tamtejszych forumowiczek:) A nie boisz się posłać dziecka do żłobka?Moja znajoma wybrała nianie.
 
nie wiem czy ja akurat bardziej nie obawialabym sie zostawic dziecka samego z obca mi osoba, nikt ze znajomych nie wchodzi w gre:no:

poza tym to sa calkiem rozne koszta...:baffled:
 
Koszty niani sa bardzo porównywalne do żłobka. Fakt,że zostawiasz dziecko z kimś obcym,ale tak nie do końca. Osobiście mam dobre doświadczenia w tej sprawie i dlatego nie posłałabym dziecka do żłobka,do którego nie mam zbytniego zaufania.
 
reklama
Witam
szukam kubu malucha lub prywatnego żłobka w ścisłym centrum Katowic - najbliżej centrum znalazłam na Paderewie. Czy jest gdzieś bliżej?
 
Do góry