reklama

Żłobki w Krakowie

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez anetaaneta, 24 Marzec 2009.

1. anetaaneta

anetaaneta Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    przymierzamy się do otworzenia nowego Klubu maluszka w Krakowie w okolicach Grzegórzek( dla dzieci w wieku 4 miesiące - 3 lat). chciałabym się dowiedzieć czy byłby by zainteresowane mamy takim miejscem?

2. katarinna

katarinna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Jak w temacie, rozglądam się za fajnym żłobkiem dla malucha w Krakowie, najlepiej w Nowej Hucie (gdzie mieszkam) albo w centrum miasta (gdzie pracuje). Może któraś z was może polecić jakiś żłobek? Może być nawet prywatny...Najważniejsze, żeby to nie była jakaś przechowalnia, o jakich się nasłuchałam strasznych rzeczy.

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja nie chodzila do zlobka,ale slyszalam dobra opinie na temat zlobka na Kazimierzowskim,siora byla srednio zadowolona ze zlobka na Zielonym,a na Piastow chodzila kolezanki corka na dyzor i mala nie chciala tam w ogule chodzic i plakala w nocy
    choc kazda matka inna opinie,slyszalam tez opinie ze Zielonym jest bardzo dobrze
    radzilabym poszukac jakiegos forum o zlobkach w krakowie,tam znajdziesz duzo opinii,ja kiedys czytalam takie forum,ale nie pamietam adresu

5. Paweł156

Paweł156 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a moze znacie jakis sprawdzony żłobek na południu Krakowa?
    najlepiej Ruczaj, Podgórze a moze gdzies w bliskiej okolicy Krakowa?
    no i jak szybko trzeba sie zapisywac? czy tez jest walka o miejsca jak w W-wie? :)

6. SoszkA_KrK

SoszkA_KrK Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    koleżanka urodziła w grudniu 2008 a w październiku 2008 zapisala już małego do 3 żłobków i dalej w każdym jest na liście rezerwowej :no:

7. Paweł156

Paweł156 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kurcze, czyli u nas tez taki szał na żłobki..
    przedszkoli nie brakuje a z zlobkami jakos gorzej, bedziemy szukac, a moze ktos jeszcze cos poleci, w sumie troche czasu jeszcze jest :) ale wole szybciej cos znalezc zeby pozniej nie zostac na lodzie, zwlaszcza ze obie babcie daleko ;)

8. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas był 1 dzień po wakacjach w tamtym roku synek chodził
    na razie rano popłakuje ale jak "ciocia" bierzę na raczki uspokaja sie a potem zapomina i bawi sie na całego
    dzis rano dowiedziałam sie że to bardzoooo grzeczny chłopczyk i jestem dumnaaaaaaaaaaaa jak paw

będzie dobrze a w jakim żłobku jest??

9. karola615

karola615 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dobry temat;-) a napiszcie proszę, czy macie jakiś żłobek i/lub przedszkole godne polecenia?
    W przyszłym roku chciałabym moje dzieci wysłac właśnie do przedszkola, ale nie bardzo się jeszcze w tym temacie orientuję. Tym bardziej mam stracha, że takie zatrzesienie teraz w przedszkolach że:szok: Obok mnie jest przedszkole (w sumie to w szkole jest utworzone) i w zeszłym roku mieli 19 miejsc wolnych, a teraz już ani jednego:-(

10. reklama
  11. karola615

karola615 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja się zastanawiam nad żłobkiem na od. Willowym w Hucie, ale nie mogę nigdzie znaleźc żadanej opinii:baffled:
    Nie orientujecie się może jak tam jest? I jak jest z przyjęciem maluchów?
    Bardzo prosze o opinię

12. panna_migotka

panna_migotka Mama Igusi/Majowe Mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też bardzo prosiłabym o opinie o żłobku nr 1 na Podzamczu. Sama tam chodziłam, ale to było 25 lat temu :sorry2:
    Muszę się tam wybrać, ale wiecznie nie ma kiedy. Chciałabym posłać tam moje słoneczko od września przyszłego roku, więc pewnie już muszę ją zapisać.

Poleć forum