reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

Dzięki dziewczyny...
Kraków jest dla mnie nowy, nie tylko pod względem lokalizacyjnym, ale i organizacyjnym, towarzyskim...
Póki co mam tutaj ginekologa który mnie prowadzi...i jestem na etapie poszukiwania szpitala.
+ robienia zakupów, ale to bardziej przez internet:)
 
reklama
Dziewczyny dzieci do żłobka państwowego to już od 4 lub 6msc przyjmują.
Mój synek chodził od 11.

Co do zapisów to wszystko zależy od żłobka. Ale nie ma takiej strasznej tragedii z dostaniem się jak do przedszkola.

Powodzenia przy zapisywaniu!!!
 
Peppe my już skończyliśmy etap żłobkowy ze starszą i udało się dostać do przedszkola samorządowego uffff, ale jeśli idzie o Bronowcie to my jak już pewnie pisałam, chodziliśmy do żłobka Tęczowe Misie do połowy sierpnie przez chyba troche ponad 2 lata i myślę, że mogę ich Ci śmiało polecić :)
 
Dziewczyny,


jeszcze jedno pytanie z typu "jestem nieświadoma":)??

Czy aby sie ubiegać o państwowe przedszkole dzicko musi być zameldowane w Krakowie???
 
aaronka - z tego co wiem, to tak; przy zapisywaniu do żłobka naszego bąbla pani się pytała o zameldowanie, bo tylko pod takim warunkiem żłobek dostaje dofinansowanie na dzieciaczka...
 
Witam, pilnie poszukuje opinii o żłobku Akademia Skrzatów z ul .Korfantego oraz Mini Pysie z ul Królowej Marsieńki

Hej, moja córeczka do września do listopada chodziła do Akademii Skrzatów i niestety choć długo byłam zadowolona, to nasza współpraca kończy się w bardzo niefajny sposób. Generalnie odradzam. Więcej info na priva.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry