reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

reklama
Witam serdecznie
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zajrzy :-) ktoś coś może powiedzieć na temat żłobka beztroskie dzieciństwo na Turniejowej? Ewentualnie coś doradzić/polecić Wola Duchacka/Kurdwanów. Dzięki
 
Misiura, mój syn chodził do żłobka samorządowego na Sanockiej. Świetne miejsce z super panią dyrektor i cudownymi opiekunkami, naprawdę. Nowa pani dyrektor wiele zmieniła w żłobku, nawet Maluszki mają wywieszone prace na wystawce :-D, starszaki miały np. zajęcia z pieskiem albo ze strażakami. Od września Tymek chodzi już do przedszkola i aż łzy w oczach miałam w ostatni dzień w żłobku, tak bardzo było mi żal stamtąd odchodzić.
 
Szukam opinii o żłobkach prywatnych jak i samorządowych ( chodź tu pewnie się nie dostanie) na krowodrzej górce, azory.
 
Zapraszamy do Żłobka Miś!!
W naszym żłobku dzieci mają szansę na zdobycie nowych umiejętności. Pobyt w Misiu to okazja do spotkań z pierwszymi w życiu przyjaciółmi, świetnej zabawy oraz rozwoju wyobraźni. Odpowiednio przemyślana koncepcja nauczania poprzez zabawę, wzbudza w dzieciach ciekawość i chęć poznawania otaczającego świata, a także kształtuje ważne dla rozwoju dziecka, naturalne i spontaniczne reakcje.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Malucha odkrywamy i rozwijamy Jego talenty oraz pomagamy w pokonywaniu codziennych trudności.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie www.zlobekmis.pl lub pod nr telefonu 793 614 614
 
Bardzo fajny jest "USmiech" bardzo kamerlany i doskonala opieka,
maja tez klub malucha, zdecydowanie polecam Wam odwiedzic to miejsce :)
Usmiech, ul Wenecja 6, krakow
 
reklama
Ja mogę polecić żłobek BeBaby, super opieka, bardzo sympatyczne ciocię i mające rewelacyjne podejście do dzieci :) Gdybym miała wybierać raz jeszcze, z pewnością bym wybrała BeBaby :)
 
Do góry