reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

planujemy wysłać naszego najmniejszego szkrabika w jesieni 2010 do żłobka,
czy ktoś może mi polecić jakiś żłobek w Krakowie ?
generalnie interesują mnie raczej żłobki po zachodniej stronie Krakowa, Azory, Nowa Wieś, Bronowice itd.
Szukam opinii o żłobkach państwowych ale też prywatnych(chociaż te są stosunkowo drogie)
czy wasze dzieci chodziły lub chodzą do żłobków?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze żłobka?

Moi synkowie chodzili tylko do przedszkola do żłobków nie .
 
reklama
Witam ! mam ogromną prośbę do mam które miały kontakt ze żłobkiem nr 25 przy ulicy Ehrenberga. Mam zamiar tam posłać swoje dziecko i nie ukrywam że chciałabym znać opinie mam których dzieci tam chodzą lub mam które cokolwiek wiedzą o tej placówce. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. pozdrawiam!
 
Jeśli któraś mama wie cokolwiek na temat żłobka samorządowego nr 21 przy ulicy lekarskiej bardzo proszę o opinie. Byłabym wdzięczna :happy2: pomóżmy sobie nawzajem:happy2:
 
Hej ja mam dziecko w żłobku na ul Piastowskiej, jest rewelacyjnie:-) Mała chodzi z radością niestety dostać się jest bardzo ciężko
 
Witam!Bardzo się cieszę że temat chociaż troszeczkę odżywa :-) i mam nadzieje że będzie tak dalej a nawet jeszcze lepiej:-) bardzo bym chciała żeby każda mama która ma swoje dziecko w żłobku krakowskim podzieliła sie wrażeniami.Jeśli jakaś mama mogłaby poopowiadać jak jest w żłobku do którego uczęszcza jej maluch to napewno byłaby to wielka pomoc dla kogoś kto chce tam swoje posłać. Ja naprawde mam ogromny stres przed posłaniem swojego dziecka do żłobka. Szukałam bardzo wiele na internecie aby uzyskać jakąkolwiek opinie o żłobku na lekarskiej niestety bardzo z tym mizernie biorąc pod uwagę że posty jeśli już są to naprawde stare.
Jeszcze raz apeluje odzywajcie się więcej kobitki w tym temacie bedzie nam łatwiej :happy2: pozdrawiam i życzę miłego dzionka!!!!
 
reklama
Antilanapisz coś więcej na temat tego żłobka, zamierzam tam posłać moją młodą .
Ile wcześniej trzeba zapisać?
Jakie są opłaty?
Jakie duże grupy?Ile Pań w grupie?
Ile miała Twoja córcia jak zaczęła tam chodzić?
 
Do góry