reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

Cześć
Planuje założyć "Klub maluszka" dla dzieci w wieku 4 mies.- do 3 lat i chciałabym poznać wasze opinie o takich placówkach. Jak myślicie czy w okolicach Kurdwanowa Łagiewnik bądź Ruczaju miałaby ona szanse? Jaka cena byłaby przystępna? etc.
 
reklama
hej myśle że to świetny pomysł:-)takich miejsc w krakowie powinno być duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo więcej życze powodzenia:-)pozdrawiam
 
Ja osobiście jestem za takimi klubami o ile ilość opiekunek będzie adekwatna do ilości dzieci,,, Bo jak słyszę o żłobkach gdzie na 15 takich maluchów są 2 -3 opiekunki to przechodzą mnie dreszcze że te dzieciaczki muszą biedne i samotne tam siedzieć, bo opiekunki nie są w stanie zając się wszystkimi dziećmi naraz,,,,, JA mam dwójkę dzieci,,z róznicą 19 miesięcy, kiedyś opiekowałam sie dodatkowo takim dzieckiem jak moja córa, więc wiem jak to jest i uważam ,że trójka takich maluchów to jest wystarczające dla jednej opiekunki,,, bo na kolejne dziecko niestety już czasu nie będzie i to nawte przy bardzo dobrej organizacji,,,,
więc z dwojga złego jeśli by mnie sytuacja zmusiła do powrotu do pracy ,,,a miałam maleńswto to wolałabym go oddać pod opiekę drugiej mamie , która zajmuje się swoim dzieckiem albo do takiego klubu maluszka niż do złobka,,,,

więc życze powodzenia w swoich planach,,,,,,,,, Jeśli chodzi o lokalizację, to myślę ,że jest to dobre miejsce, bo wiem ,że często mamy pytają czy coś takiego jest w tych okolicach:-)
 
witam was.dramat jaki jest z przyjęciem dzieciaka do żłobka mnie przeraza:-(moja Olivka jest w 2 na liście rezerwowj od pażdziernika 2009r i dalej nic:-(jak zapisujecie to się pospieszcie bo z tego co wiem to są wszędzie ostatnie miejsca na wrzesień 2010r tyle maluchów nam się w krakowie rodzi:-);-)polecam na hucie żłobek na os.piastów i żłobek na centrum:-)świetne opinie mają:-)pozdrawiam
 
Loli zapisywać już musisz, a i tak nie jestem pewna czy na wrzesień 2010 się załapiecie. Ja zapisywałam córę, gdy byłam w trzecim miesiącu ciąży. Teraz już tak nie można dziecko musi mieć pesel.
Są dwie grupy maluszki i starszaki w grupie chyba około 20 dzieci. Są dwie opiekunki do grupy, salowa i jeszcze jakaś jedna pani często też pomaga sama pani kierownik.
Dzieciaczki są czyściutkie, zadowolone wcale nie słychać płaczu.
Opłata około 250 zł/mc jeżeli dziecko chore to odliczają 4 zł/dziennie za jedzenie.
Moja córa miała 9 miesięcy, gdy zaczęła swoją żłobkową karierę:-)
 
Witam! Moje dziecko chodzi do żłobka na lekarskiej. Co prawda od niedawna ale ja osobiście jestem zadowolona. Dziecko idzie chętnie do pań na ręcę wychodzi zadowolone. Panie bardzo są przejęte każdym dzieckiem z osobna. Więc naprawdę miło. Zwracają uwagę na jego samopoczucie i starają sie na miare możliwości jak najwięcej czasu poświęcić dziecku. Jedzonko też super. Zajada sie podobno :-). Do tego miejsce przytulne. Także póki co polecam żłobek :-)
 
Ruczaj, jak najbardziej!!
cana, zalezy co bedzie w ofercie i jak bedzie wygladal lokal, personel itd
ja osobiscie bylbym w stanie zaplacic do 1000zł
 
witam,
uwielbiam pracę z dziećmi i dzieci uwielbiają spędzać czas ze mną
smile1.gif
chciałabym stworzyć miejsce dla dzieciaczków, w którym będą mogły się rozwijać bawić i nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Chciałabym zapytać Rodziców, gdzie w tej chwili brakuje takich miejsc w Krakowie. Gdzie chcielibyście żeby takie powstały i byłoby Wam do nich "po drodze". Z góry dziękuję za wartościowe informacje.
 
reklama
Do góry