reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

reklama
A ja słyszałam, że bardzo dobrą opinię ma Akademia Małych Tygrysków. Myślę, że skoro przedszkole jest tak dobre, to na pewno żłobek również. Pracuje tam naprawdę wykwalifikowana kadra, lubiąca dzieci i prace z nimi, dlatego posyłając tam dziecko, nawet malutkie, można być spokojnym o niego w zupełności.
 
Witam, mój synek Dominik chodzi na Zielone (tzn. teraz akurat ma przerwę miesięczną) i sobie chwalę. Zapisywałam go jak byłam chyba w 3 miesiącu ciąży (no i fartem udało mi się załapać), poszedł do żłobka w wieku 4,5 miesiąca, czyli zaraz po moim macierzyńskim. Teraz z drugim dzieckiem mam mały problem, bo zapisać można, ale jak się urodzi i dostanie PESEL, lista już jest długa a ja rodzę we wrześniu. Niby przychylniej patrzą na chętnych, których już jedno dziecko uczęszcza, ale i tak nie mam pewności czy po macierzyńskim, czyli gdzieś w marcu 2011 będzie dla mojego Mateuszka miejsce. Więc z wolnymi miejscami jest bardzo krucho wszędzie w Krakowie, pamiętam że jak zapisywałam Dominika to jeszcze dzwoniłam na Kazimierzowskie (też b. chwalone) i tam miałabym być chyba 40 na liście rezerwowej !!! Co do Zielonego to mój Dominik jeszcze ani razu nie płakał jak go oddawałam, płacze (ostatnio) jak go zabieram i przerywam mu zabawę :)), opiekunki miłe i ogólnie jest ok, są dwie grupy, po trzy, cztery Panie na grupę (zależy od pory dnia).
 
Ostatnia edycja:
ja ostatnio szukałam żłobka dla mojej Gaby i obeszłam wszystkie placówki prywatne na Woli Duchackiej. W końcu zdecydowałam się na Pompona przy Malborskiej. Jest kolorowo, wszystko nowe, ładne i póki co mało dzieci więc stwierdziałm, że mała będzie miała dobrą opiekę i łatwiej bedzie jej się zaklimatyzować. I jestem bardzo zadowolona. panie noszą dzieciaczki na rękach, są bardzo miłe, przyjazne. Właściwie wszystko można dostosować do swoich potrzeb. Byłam zaskoczona takim elastycznym podejściem. No i jak na placówkę prywatną to nawet nie duzo płacimy. Mnie się podoba i mogę polecić chociaż chodzimy tam od niedawna:)
 
Mamagaby a ile placisz za ten zlobek? Bo to jest moj rejon a na ich stronie niestety nie ma cennika. Niestety chyba bedziemy skazani na prywatny zlobek od lutego bo na panstwowy raczej nie ma szans :wściekła/y::angry:
 
ze zlobkami jest dramat , ja tez mam problem bo u nas w okolicy same listy rezerwowe juz sa wieksze niz liczba miejsc masakra
 
Ja posyłam córcie do Tęczowych Misiów na bronowicach.
I jesteśmy z mężem zadowoleni.
Najważniejsze, że dziecko chce tam iść bez oporów a ostatnio przyszłam po nią i mówię, że idziemy a ona do mnie mówi mama pappa i się dalej bawi w najlepsze.

Wiadomo, że są opłaty ale jak porównywałam nawet ostatnio ceny to relatywnie tanio jest w tęczowych misiach.

a tak na sucho to:
jedzenei smaczne
Panie wykształcone i wiedzą co robią
sale nowe, ładne dobrze wyposażone

pozdrawiam
Ania :)
 
reklama
Do góry