reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

MamaOlusia, a w jakim wieku masz synka i od kiedy chcesz go posłać do klubiku? Ja cały czas rozważam wszystkie za i przeciw klubów i żłobków, i choć należę do osób, które uważają, że dzieciom na pewno krzywda się tam nie dzieję, to strasznie ciężko mi się przemóc i posłać gdzieś moją córeczkę...
 
reklama
Mój synek 6 lutego skończył dwa latka. Na razie rozglądam się za pracą, jak coś znajdę sensownego to Oluś pójdzie do złobka. Rozumiem Cię bardzo dobrze, dla mnie też to jest cięzka decyzja. Nie wiem jeszcze jak sobie poradzimy z rozłąką :-) myślę ze ja bardziej to przeżyje niż moje dziecko :-D
Do Malutkowa chcę zapisać Olka na wiosnę, boję się chorób trochę dlatego poczekamy do wiosny.
 
A my odwiedziliśmy dwa kluby malucha w Hucie - Akademię Skrzatów i Kubuś i Przyjaciele na Os. Akademickim. W planach mamy jeszcze Mini Pysie. Póki co bardziej podoba mi się Akademia Skrzatów. Klub jest nowy i póki co jest tylko trójka dzieci, a to plus, kiedy moje dziecko generalnie za dziećmi nie przepada i reaguje na nie bardziej strachem niż zainteresowaniem. Miejsca sporo, dużo zabawek, panie miłe. Zobaczymy, czy się odważę na ten trudny krok...
 
My nadal chodzimy do żłobka Tęczowe Misie w Bronowichach i z perspektywy 2 lat musze powiedzieć, że było warto ale teraz będziemy walczyć o miejsce w przedszkolu samorządowym ze żłobkeim się nie udało to może z przedszkolem :)
Wiem, że Misie otwierli nowy odział na krowodrzy gdzieś koło Szpitala Jana Pawła 2 z tego co rozmawiałam z właścicielką to ma być tam bardzo kameralnie maks 15 dzieci więc może warto sie zainteresować... ściskam Was mamy kochane :)
 
Hejka chciałabym dostać jakieś namiary na dobre państwowe żłobki w hucie


hej - moja Natalka chodzi do żłobka na os. Willowym w Hucie i bardzo polecamy - Natka zawsze przychodzi i wychodzi usmiechnieta, zadbana, zawsze na koniec dnia dostaję krótką informację o tym jak minął córci dzień, Panie są bardzo miłe. My zapisaliśmy Natkę zaraz po urodzeniu - 8 marca, we wrześniu była 40 na liście rezerwowej a dostała się w październiku (co było dla mnie szokiem) ale fakt - chodziliśmy do żłobka od marca dwa razy w miesiącu się "przypominać". Natalka jest najmłodsza w grupie ale podobno "nie da sobie w kaszę dmuchać" :-)

z opini znajomych słyszałam również, że złobek na os. Centrum A jest bardzo dobry, też się tam zapisaliśmy ale się nie dostaliśmy, byłam też na os. Zielonym ale jakoś Pani Kierownik mi nie przypadła do gustu, więc odpuściłam ;)
 
hej - moja Natalka chodzi do żłobka na os. Willowym w Hucie i bardzo polecamy - Natka zawsze przychodzi i wychodzi usmiechnieta, zadbana, zawsze na koniec dnia dostaję krótką informację o tym jak minął córci dzień, Panie są bardzo miłe. My zapisaliśmy Natkę zaraz po urodzeniu - 8 marca, we wrześniu była 40 na liście rezerwowej a dostała się w październiku (co było dla mnie szokiem) ale fakt - chodziliśmy do żłobka od marca dwa razy w miesiącu się "przypominać". Natalka jest najmłodsza w grupie ale podobno "nie da sobie w kaszę dmuchać" :-)

z opini znajomych słyszałam również, że złobek na os. Centrum A jest bardzo dobry, też się tam zapisaliśmy ale się nie dostaliśmy, byłam też na os. Zielonym ale jakoś Pani Kierownik mi nie przypadła do gustu, więc odpuściłam ;)

a POWIEDZ MI ILE MIESIĘCZNIE PŁACISZ ZA ŻŁÓBEK I JEŚLI MOŻESZ DAĆ MI NR TEL DZIĘKI:-)
 
Poszukuję opinii na temat klubiku "Kubuś i Przyjaciele" na osiedlu Akademickim i nowootwartym "Urocze Misie" na os. Uroczym. Może wiecie coś na ich temat? Albo możecie polecić jakiś inny w Nowej Hucie? Na liście do państwowego żłobka jesteśmy daaaaleko w kolejce, więc potrzebuję alternatywy.
Dziękuję za pomoc!
 
Hej:) A czy orientuje się któraś mama jak wyglada sytuacja w okolicach Prokocimia? Jakaś placówka godna polecenia?:)
 
reklama
Dziewczyny, a jak Wasze maluchy adaptowały się w żłobku albo klubie? W jakim wieku Wasze dzieciaczki zaczęły chodzić do żłobka i jak długo płakały? Moja córeczka od 20.08 zaczyna adaptację w KM i jestem przerażona, jak to będzie. Boję się, że Hania nie przywyknie... Niestety boi się obcych i dzieci. Z jednej strony wiem, że kontakt z rówieśnikami może jej dobrze zrobić, ale z drugiej boję się, że jej nieśmiałość tylko się pogłębi. Jak było u Was?
 
Do góry