reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

Dołączył(a)
24 Marzec 2009
Postów
1
przymierzamy się do otworzenia nowego Klubu maluszka w Krakowie w okolicach Grzegórzek( dla dzieci w wieku 4 miesiące - 3 lat). chciałabym się dowiedzieć czy byłby by zainteresowane mamy takim miejscem?
progress.gif
http://www.mamacafe.pl/forum/editpost.php?do=editpost&p=56932
 
reklama
Witam,
Jak w temacie, rozglądam się za fajnym żłobkiem dla malucha w Krakowie, najlepiej w Nowej Hucie (gdzie mieszkam) albo w centrum miasta (gdzie pracuje). Może któraś z was może polecić jakiś żłobek? Może być nawet prywatny...Najważniejsze, żeby to nie była jakaś przechowalnia, o jakich się nasłuchałam strasznych rzeczy.
 
Moja nie chodzila do zlobka,ale slyszalam dobra opinie na temat zlobka na Kazimierzowskim,siora byla srednio zadowolona ze zlobka na Zielonym,a na Piastow chodzila kolezanki corka na dyzor i mala nie chciala tam w ogule chodzic i plakala w nocy
choc kazda matka inna opinie,slyszalam tez opinie ze Zielonym jest bardzo dobrze
radzilabym poszukac jakiegos forum o zlobkach w krakowie,tam znajdziesz duzo opinii,ja kiedys czytalam takie forum,ale nie pamietam adresu
 
a moze znacie jakis sprawdzony żłobek na południu Krakowa?
najlepiej Ruczaj, Podgórze a moze gdzies w bliskiej okolicy Krakowa?
no i jak szybko trzeba sie zapisywac? czy tez jest walka o miejsca jak w W-wie? :)
 
koleżanka urodziła w grudniu 2008 a w październiku 2008 zapisala już małego do 3 żłobków i dalej w każdym jest na liście rezerwowej :no:
 
koleżanka urodziła w grudniu 2008 a w październiku 2008 zapisala już małego do 3 żłobków i dalej w każdym jest na liście rezerwowej :no:
kurcze, czyli u nas tez taki szał na żłobki..
przedszkoli nie brakuje a z zlobkami jakos gorzej, bedziemy szukac, a moze ktos jeszcze cos poleci, w sumie troche czasu jeszcze jest :) ale wole szybciej cos znalezc zeby pozniej nie zostac na lodzie, zwlaszcza ze obie babcie daleko ;)
 
u nas był 1 dzień po wakacjach w tamtym roku synek chodził
na razie rano popłakuje ale jak "ciocia" bierzę na raczki uspokaja sie a potem zapomina i bawi sie na całego
dzis rano dowiedziałam sie że to bardzoooo grzeczny chłopczyk i jestem dumnaaaaaaaaaaaa jak paw

będzie dobrze a w jakim żłobku jest??
 
dobry temat;-) a napiszcie proszę, czy macie jakiś żłobek i/lub przedszkole godne polecenia?
W przyszłym roku chciałabym moje dzieci wysłac właśnie do przedszkola, ale nie bardzo się jeszcze w tym temacie orientuję. Tym bardziej mam stracha, że takie zatrzesienie teraz w przedszkolach że:szok: Obok mnie jest przedszkole (w sumie to w szkole jest utworzone) i w zeszłym roku mieli 19 miejsc wolnych, a teraz już ani jednego:-(
 
Ja się zastanawiam nad żłobkiem na od. Willowym w Hucie, ale nie mogę nigdzie znaleźc żadanej opinii:baffled:
Nie orientujecie się może jak tam jest? I jak jest z przyjęciem maluchów?
Bardzo prosze o opinię
 
reklama
Ja też bardzo prosiłabym o opinie o żłobku nr 1 na Podzamczu. Sama tam chodziłam, ale to było 25 lat temu :sorry2:
Muszę się tam wybrać, ale wiecznie nie ma kiedy. Chciałabym posłać tam moje słoneczko od września przyszłego roku, więc pewnie już muszę ją zapisać.
 
Do góry