reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

Zawsze też można pomyśleć o jakimś prywatnym żłobku. Niektóre z nich mają naprawdę ciekawa ofertę edukacyjną i bardzo fachową kadrę. Z tego co się orientuje to ceny są bardzo różne, jedne mniej inne bardziej przystępne. Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o Akademii elfów( na Kazimierza Wielkiego). zawsze można przy6jechać , popytać rodziców dzieci , czy sa zadowoleni itp.
 
reklama
Ja wożę swojego synka do Huty do żłobka na Centrum aż z Ruczaju.. No niestety w okolicy nie ma miejsc w państwowych żłobkach.. A prywatne są za drogie..
Maluch chętnie zostaje, podobno ładnie się bawi i ma apetyt..
Póki co, nie mam zastrzeżeń co do tego żłobka.

Czy ktoś jeszcze zostawia swojego szkraba w tym żłobku?
 
chce mała zapisac na wiosne chociaz na pare godzin aby miała kontakt z rowiesnikami zwłaszcza ze przepada za dziecmi
czy znacie jakis fajny, sprawdzony złobek prywatny albo klub malucha gdzies w okolicach Wieliczki albo Krowodrzy?
 
Szanowni Państwo,
jest to watek dla wymiany opinii o żłobkach a nie wątek reklamowy. Wszelkie reklamy prywatnych klubów i żłobków będą z niego usuwane.
 
W Instytucie Świadomego Rodzicielstwa na Biskupiej 18 jest cała masa fajnych zajęć dla tej grupy wiekowej - np. Zabawy Smyka, zajęcia umuzykalniające, Spotkanie z psem Gordonem - jutro o 11.00 nawet odbędą się tam bezpłatne zajęcia pokazowe:)
 
reklama
Czy macie jakieś dobre opinie o jakimś prywatnym żłobku w Krk ?

Muszę zapisać mojego młodego do prywatnego bo na państwowy nie ma co liczyć, że się dostaniemy.
 
Do góry