reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Rzeszowie

elusia6

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2008
Postów
47
Miasto
Rzeszów
Witam dziewczyny z Rzeszowa i proszę o opinie na temat żłobków w Rzeszowie, a w szczególności o żłobek nr 3 przy ul. Rataja oraz żłobek nr 10 Rumcajs na Starzynskiego. Właśnie do tych dwóch zapisałam córcie, choć nie wiem czy sie uda na wrzesień bo straszne kolejki i nikt nie mówi czy na 100 % sie dostanie. Proszę o opinie doswiadczone mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Hej! Ja już trochę po nie w czasie, ale polecam wszystkim żłobek nr 3 w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką, przemiłe panie opiekunki, dziecko nauczyło się w żłobku wielu rzeczy, stało się otwarte, samodzielne (korzystanie z toalety, samodzielne jedzenie), nauczyło się wielu piosenek, wierszyków, nawiązało kontakty z rówieśnikami, nauczyło się pięknie rysować. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, warto spróbować wysłać dziecko. Od razu mówię, że pierwsze dwa tygodnie, nie będą lekkie. Warto zorganizować się tak, żeby przez pierwsze dni zostawiać maluszka na krotki czas i ten wydłużać go co dzień po trochę aż do full time. Teraz moja córka z uśmiechem wstaje rano i w weekend żałuje, że nie idziemy do żłobka.
 
arwenka-Kamilka- - to Ty???--- kupa czasu - co słychać? jak Ola--- dobrze pamiętam?---pozdrowienia z kwietniówek
 
Cześć
Nie dawno znalazłam ofertę prywatnego Żłobka Zielony Motylek w Rzeszowie i po prostu rewelacja. Zadzwoniłam tam i przebyłam wspaniałą rozmowę z dyrektorką – kobieta super i wie, o czym mówi. Żłobek jest jeszcze w procesie organizacyjnym, ale już można zapisywać tam dzieci bez zdanych wpisowych, opłat z góry itp. Ja zapisałam moją Hanię i od lipca zaczniemy dni adaptacyjne tak abym we wrześniu ze spokojnym sercem wróciła do pracy.
Polecam (www.zielonymotylek.pl)

żłobki Rzeszów
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy szukające żłobka w Rzeszowie. Jestem mama rocznej Zuzi:) zapisałam moje maleństwo do nowego prywatnego żłobka Mali Zdobywcy!! Znalazłam ich na rzeszowiak.pl zadzwoniłam umówiłam sie na spotkanie zobaczyłam żłobek i zapisałam moja kruszynkę włascicielka sympatyczna zna się na dzieciach pracowała w żłobku a to duży plus ,lokal duży a te pokoje piekne kolorowe i takie ciepłe aż samemu chce sie tam zostać :) Polecam wszystkim mamą!!!!!
 
Z czystym sumieniem mogę polecić młodym rodzicom żłobek nr 12.Moja córcia chodziła do grupy I (najmłodszej) od września i teraz została przeniesiona do grupy II. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Julcią. Panie są przesympatyczne, miłe, mają podejście do dzieci.Najlepszym dowodem na to jest to, że Julcia bardzo chętnie chodzi do żłobka.Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Paniom z grupy I za opiekę nad Julcią.Polecam wszystkim mamom żłobek nr. 12.
Mama Julci
 
reklama
Witam wszystkie Mamy ,jestem ogromną zwolenniczką żłobków a szczególnie żłobka nr.12 .Starsza córka uczęszczała od I grupy do czwartej i po prostu rewelacja w przedszkolu widać które dzieci przyszły ze żłobka , są otwarte , opiekują się młodszymi umieją dużo wierszyków i piosenek.Od września chodzi nasza młodsza córka i jest super idzie zawsze chętnie do pań i wychodzi zawsze uśmiechnięta , panie są cudowne we wszystkich grupach zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą rodzicom w razie jakichkolwiek wątpliwości .Serdecznie pozdrawiamy wszystkie Panie oraz Panią Dyrektor
 
Do góry