reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Szczecinie?

Dołączył(a)
25 Październik 2006
Postów
2
Witam :) Chyba będę musiała wrócić do pracy, niunia ma 7 miesięcy i boję się strasznie tych żłobków. Czy jest tu ktoś, kto zna szczecińskie żłobki i w ogóle może udzielic mi wsparcia w postaci podstawowych informacji jak to wszystko wygląda? Z góry dziękuje bom zupełnie zielona w temacie
 
reklama
immartykulata, znam tylko jeden żłobek, bo tam chodziła moja córcia, a obecnie dzieci moich koleżanek z pracy. To żłobek na Kazimierza Królewicza. Ja byłam zadowolona, moja mała trafiła tam, gdy miała trochę więcej niż twoje maleństwo, bo skończyła roczek, ale dzieci moich koleżanek zaraz po macierzyńskim, a więc były jeszcze młodsze niż twoja niuńka. Opieka bardzo dobra. Moje dziecko bardzo lubiło tam chodzić, nie miała większych problemów z adaptacją.
 
sasiada corka zaczel chodzic do zlobka obok radisonna..(nie wiem jak sie nazywa_) jak miala skonczone 6 miesiecy i jest oki. Ich syn zaczal chodzic tam jak skonczyl 10 miesiecy.. teraz chodzi tam corka kolezanki i jest oki..([p drodze znam jeszcze z 10 dzieciakow ktorze tam byli i byli zadowolone.

ten zalezy na jakim brzegu mieszkasz..
Moj od lutego /kwietnia ma isc do zlobka i raciej pojdzie tam choc niewykluczam pojscia naniedzialkowskiego....
 
zlobki w szczecinie:)

Miejskie Żłobki
Nazwa jednostki: "Żłobki Miejskie"
Adres jednostki: ul. Podhalańska 1-3, 70-452 Szczecin
Telefony: 43-41-616
E-mail: zlobki@szczecin.neo.pl
Nazwisko dyrektora jednostki: Mielko
Imię dyrektora jednostki: Barbara
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 1
Adres jednostki: ul. Żaglowa 16, 670-832 Szczecin
Telefony: 46-00-279
Nazwisko dyrektora jednostki: Bińkowska
Imię dyrektora jednostki: Helena
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 2
Adres jednostki: ul. K. Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
Telefony: 46-26-427
Nazwisko dyrektora jednostki: Bartel
Imię dyrektora jednostki: Janina
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 3
Adres jednostki: al. Włościańska 3, 70-021 Szczecin
Telefony: 48-23-188
Nazwisko dyrektora jednostki: Piotrowska
Imię dyrektora jednostki: Iwona
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 5
Adres jednostki: al. K. Królewicza 61, 71-551 Szczecin
Telefony: 42-27-616
Nazwisko dyrektora jednostki: Małolepsza
Imię dyrektora jednostki: Ewa
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 6
Adres jednostki: ul. Mazowiecka 11/12, 70-526 Szczecin
Telefony: 43-37-780
Nazwisko dyrektora jednostki: Stachowiak
Imię dyrektora jednostki: Barbara
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej




--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa jednostki: Żłobek nr 7
Adres jednostki: ul. Podhalańska 1-3, 70-452 Szczecin
Telefony: 43-41-613
Nazwisko dyrektora jednostki: p.o. Patyk
Imię dyrektora jednostki: Zofia
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej






Nazwa jednostki: Żłobek nr 8
Adres jednostki: ul. Niedziałkowskiego 49, 71-403 Szczecin
Telefony: 42-21-533
Nazwisko dyrektora jednostki: Karpowicz
Imię dyrektora jednostki: Urszula
Forma prawna: Jednostka budżetowa
Wydział nadzorujący: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej
 
niedawno wprowadziłam się na prawy brzegg a wogole to nie jestem ze Szczecina :( możecie powiedzieć ktore są na prawobrzeżu??
 
a dokladmnie na jakim osiedlu mieszkasz bo ze zlobkiem moze byc klopot przedszkoli jest wiecej:) np w dabiu kolezanki syn chodzi ale mie wiem czy jest zlobek, ale chyba jest w zdrojach, no i napewno przedszkole jest w podjuchach:) a zlobka natpmiast brak:) ponoc fajne tpo w zdrojach jest
 
reklama
Dziewczyny, mam prośbę, czy możecie podzielić się opiniami na temat żłobków: na Niedziałkowskiego, Podhalańskiej i Włościańskiej? Będę bardzo wdzięczna
 
Do góry