reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki Warszawa

reklama
System daltoński daje naprawdę dobre efekty, bardziej indywidualnie podchodzi się w nim do dzieci. Ważne są tutaj tutaj predyspozycje i rozwój talentów, które dziecko już posiada. Jeśli już wybieramy prywatny żłobek czy przedszkole to moim zdaniem warto wybrać właśnie dwujęzyczny.
 
Słyszałam o Academy International, podoba mi się to ze dzieciaki od małego w angielskim sa praktycznie "zanurzone" mojej koleżanki synek był u nich w placówce w centrum bodajże, bo ona na ochocie mieszka jakoś. Bardzo zadowoleni byli.
 
Słyszałam o Academy International, podoba mi się to ze dzieciaki od małego w angielskim sa praktycznie "zanurzone" mojej koleżanki synek był u nich w placówce w centrum bodajże, bo ona na ochocie mieszka jakoś. Bardzo zadowoleni byli.
Mojej sąsiadki dziecko tam chodzi. Sama teraz zastanawiam się nad przeniesieniem tam dziecka ale już do przedszkola, bo mają w tym samym budynku i generalnie to cała sieć :) Bardzo fajne miejsce dla dzieci, kolorowo, czytanki nawet mają po angielsku i piosenki więc od małego mają przygotowane podstawy do nauki angielskiego. Ten system Daltoński to podobno jakiś szał, bo w przedszkolu dzieciaki szybko uczą się samodzielności, począwszy od wiązania butów po pracę w grupie. Generalnie mi nawet logistycznie po prostu pasuje takie rozwiązanie, że to w jednym miejscu jest i że to sieć, nie będzie jakiegoś strasznego przeskoku jak przy zmianie szkół np. często się mówi... "bo poziom nieodpowiedni" itd.
 
Mojej sąsiadki dziecko tam chodzi. Sama teraz zastanawiam się nad przeniesieniem tam dziecka ale już do przedszkola, bo mają w tym samym budynku i generalnie to cała sieć :) Bardzo fajne miejsce dla dzieci, kolorowo, czytanki nawet mają po angielsku i piosenki więc od małego mają przygotowane podstawy do nauki angielskiego. Ten system Daltoński to podobno jakiś szał, bo w przedszkolu dzieciaki szybko uczą się samodzielności, począwszy od wiązania butów po pracę w grupie. Generalnie mi nawet logistycznie po prostu pasuje takie rozwiązanie, że to w jednym miejscu jest i że to sieć, nie będzie jakiegoś strasznego przeskoku jak przy zmianie szkół np. często się mówi... "bo poziom nieodpowiedni" itd.

Tak to też jest dodatkowy plus jeśli dziecko może kontynuować naukę jakby z klucza, w podobnym systemie, standardach itd. To również zachęca.
 
reklama
Ja swoją córkę wysyłam teraz do żłobka i też właśnie się zastanawiam nad Academy international bo po pierwsze angielski a po drugie, co jest dla mnie bardzo ważne oferują posiłki wegetariańskie. jak sie orientowałam to nie wiele placówek ma to do zaoferowania. Chyba że może ktoś słyszał o żlobku ktory oferuje takie posilki?
 
Do góry