reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobkowa grupa wsparcia ;)

ja oddałam swoją Wike w ręce opiekunki jak skończyła 3,5m-ca- bałam się strasznie, ale powiem wam, że teraz to nasza niania jest jak 3 babcia. Wiktoria do niej lgnie strasznie, wariują czasami lepiej niż ze mną i wiem, że mojemu dziecku sie krzywda nie dzieje. A jesli chodzi o kamerki to też miałam taki pomysł, ale później stwierdziłam że nie będę tego zakładać bo po mojej małej było widać że nic złego się nie dzieje, wystarczył mi jej śmiech jak niania wchodziła do domu.
 
reklama
Właśnie wypowiedziałam się też w drugim wątku o Akademii Maluszka. Więc tutaj też to zrobię - szczegóły w drugim wątku, ale generalnie Akademia Maluszka jest ok - ja problemów nie miałam. Natomiast nie wiem czy mogłabym zaufać opinii osoby, która rejstruje się na forum tylko po to, żeby po kimś pojechać. Ale ok może chciała kogoś "przestrzec", ja natomiast stwierdzam, że mojemu dziecku w Akedemii maluszka krzywda się nie wydarzyła
 
Mik jeszcze trochę płacze przy oddawaniu, ale nie jest źle
wczoraj mówił jak wychodziliśmy "papa dzie" czyli papa dzieci
spał wczoraj dwie godziny - to sukces pani
więc powoli wszystko się normuje, wieczorem szalał normalnie i nie padał na twarz

jestem przeszczęśliwa że zmieniłam decyzję i wybrałam miejsce gdzie są panie z sercem mimo że nie jest miejsce super dostosowane (nie ma nisko kibelków i umywalek i takie tam), ale to jest mało ważne, bo najważniejsi są ludzie

i Roksi miałaś rację (na głównym o tym pisałaś), że trzeba się zdać na intuicje matczyną, a wydawało mi się ze jestem histeryczka i coś tam mi się wydaje...
 
Witam
mam ogromną prośbę do wszystkich bb-mam, których dzieci uczęszczają do żłobka, lub przedszkola, a nie ukończyły jeszcze 3-go roku zycia.
Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety-moich badań do pracy magisterskiej.
Pewnia niejedna z Was była w podobnej sytuacji, mam nadzieję, ze moja prośba spotka się ze zrozumieniem;-)
Z góry dziękuję za każdą wypełniona ankietę.

Pozdrawiam madzix

http://www.ankietka.pl/ankieta/31184...owa-matek.html

P.S. W razie pytań/wątpliwości proszę o wiadomość prywatną, z chęcia odpowiem na kazde pytanie.
 
Do góry