reklama

złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2006' rozpoczęty przez kasuelf, 12 Listopad 2007.

1. kasuelf

kasuelf mama grudniowa'06

zakładam nowy watek dla wszystkich mamuś które maja ochote złośliwie skomentować czyjas wypowiedź lub zdjecie, podzielić się wrednie swoim zdaniem i radą oraz 'szanujac' czyjeś zdanie 'obiektywnie' przywalic swoim komentarzem.
    ZAPRASZAM!

2. Nieistotna

Nieistotna Grudniowa Mama'06 Terminator

3. reklama
  4. kasuelf

hmmm...
    na innych watkach pelno zlosliwosci:dry::dry:
    oficjalnie nikt sie nie chychyla
    lepiej po cichu podkrecac srube:baffled:

5. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

kasu - skarbie, nie obraź się, ale jak dla mnie ten wątek jest bez sensu, owszem, była mowa o jego założeniu, ale uważałam to raczej za żart.
    Coraz częściej są ,,awantury", ale moim zdaniem one wynikają tylko dlatego,że czujemy ise tu coraz swobodniej i coraz swobodniej wypowiadamy swoje zdanie. A różnice tych zdań są przecież nieuniknione. Sęk nie w tym, żeby od razu z każdą różnicą zdań przenosić się do tego właśnie wątku, ale żeby dyplomatycznie i BEZ złośliwości i bezsensownych komentarzy takie problemy rozwiązywać. Tak np było w konflikcie ,,imiennym" sugar- aenye. Też miały zupełnie odmienne zdanie co do imion, wyraziły je, podyskutowały i tyle - pełna love.
    Co do innych ,,awantur" - owszem są to głupoty, ale jakoś nie zauważyłam,żeby to były docinki, złośliwości. Nikt z nas nie zaczyna rozmowy tylko po to, żeby sprowokować kolejną awanturę. Różnice zdań same z siebie wynikają, więc nie wiem, w którym momencie miałabym się przenieść na ten wątek. Czy wtedy jak mam inne zdanie? Czy wtedy jak mi ktoś zaprzeczy? A naprawde nie wydaje mi się zeby którakolwiek z nas była aż tak do szpiku zepsuta i podła,żeby specjalnie komuś po cichu ,,srubę podkręcać"...
    Zresztą jak któraś naprawdę ma pretensje - po to jest priv.
    Niech sobie będzie ten wątek, ale niepotrzebnie go nakręcasz. Po co?
    Dobra, to tylko moje zdanie, akurat ja, która mam wyjątkową skłonność do uczestniczenia w każdej kłótni (jako obrońca, hehe, jak to Roni zauważyła;)nie powinnam się może wypowiadać,ale jak dla mnie to jest trochę dziwne czekanie na kłótnie z opcją przeniesienia ja na ten wątek.....
    Przepraszam, musiałam.
    Kasu - ja wiem, że to ty tak dla naszego dobra, dlatego buziaki dla ciebie.:tak:

6. kulka79

kulka79 Fanka BB :)

a dla mnie nie bez sensu - jak ktoś się znowu niepotrzebnie rozkręci, to bedzie można go "wywalić" na ten właśnie wątek:ninja2:

7. Nieistotna

Nieistotna Grudniowa Mama'06 Terminator

Kasu a w zyciu realnym nie ma zlosliwosci?
    przypomne ci ze na forum piszą ludzie a nie roboty, a gdzie ludzie tam wszystkie emocje, czasem zlosliwosc, czasem kłotliwosc

nikt przeciez nie obiecal ze forum bedzie oazą slodkosci

jakos (procz agatona i fanti ale to inne przypadki) nikt sie na nikogo nie pogniewał na stale po zadnej kłotni, laski sie kloca a za chwile godzą i jest git

wydaje mi sie ze ktos Cie urazil, jakas klotnia cie dotknela i nie wiesz jak o tym powiedziec
    a moze z racji zlego okresu w zyciu chcialabs by forum bylo spokojne

8. kamila1983

kamila1983 Fanka BB :)

Ja tam nie uwazam zeby które kolwiek moje posty były docinajace albo złośliwe :-)
    I tak jak Dita uważam że nie wiem w którym momencie rozmowy trzeba sie tu przenieść :confused:

9. maja_1980

maja_1980 grudniowa mama '06

Jak dla mnie..... niepotrzebne....

10. reklama
  11. kasuelf

moze dla nektorych niepotrzebne
    specjalnie tego watku nie podkrecam
    byly jednak sytuacje kiedy niektore osoby zupelnie niepotrzenie byly zlosliwe
    i im dedykuje ten watek, zeby mialy sie gdzie wyzyc
    bo sama nie mam ochoty 'w zlymmomencie moijego zycia' czytac textow nasaczonych jadem

12. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

kasu - ale które to osoby? Bo ja nie zauważyłam ani jednego postu nasączonego jadem....?
    Dla mnie każda kłótnia to zwykła różnica zdań i dyskusja ewentualnie bezmyślnie palnięte słowa albo niezrozumienie, a nie specjalnie podłe złośliwe docinki, hmm?
    Naprawdę żadna z nas nie jest tak złośliwie wredna... A może się mylę? No i nie wiem teraz czy zaliczam się to tej dedykacji?

Poleć forum