reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze

Kasu sory ale w tym momencie jestes tez lekko zlosliwa
ale spoko

jak cos do kos masz to wal konkretnie a nie "dedykujesz" tak ogolnie
 
reklama
A mnie sie wydaje Kasu ze zbyt do siebie wszystko bierzesz i doszukujesz sie drugiego dna ktorego moim zdaniem nie ma.
W zyciu raz na wozie raz pod wozem ... u Ciebie chwilowo pod wiec masz prawo sie wyladwac i byc drazliwa. Ale jak pisze Nieistotna ... konkrety plisssssssss.
 
nieistotku moze i jestem zlosliwa teraz, ale przynajmniej na wlasciwym watku:cool2:
dita jesli nie widzisz postow zlosliwych to twoje szczescie:tak:
maju nie jestem 'pod wozem', wbrew temu co mozesz sobie myslec moje zycie sie calkiem uklada... w zadnym wypadku nie jestem tez drazliwa:dry:
jak do kogos cos mam, to wale na priva bez obaw
i nie tylko ja widze potrzebe takiego watku gdzie sie przeniesie klotnie
szczegolnie takie bezsensowne i rozdmuchane np. z agaton
ostatnio ich duzo i chyba nie tylko ja jestem tym zmeczona:shocked2:
 
skoro kasu nie chce powiedziec dla kogo ten watek jest dedykowany to potraktuje go osobiscie
jestem urazona tym ze kasu uznala ze jestem/jestesmy tak klotliwa/klotliwe ze potrzebny jest taki watek


cytowala mnie

mysle ze ... ale huj nie powiembo nie chce mi sie klocic

kazdy moze zakladac watek, prawo forum
 
cytuje nie cytuje...wiadomo jaka jest sytuacja ... a tu nagle taka odmiana
Zreszta nie moja srawa...napisalam tylko co o tym mysle
 
dobra, a wiec kolejny watek ktory bede omijac :dry:

Kasu rozumiem ze meczy cie czytanie cudzych slownych przepychanek, naprawde to rozumiem... cmok :)
 
reklama
a ja czuje, ze ten watek sie rozkreci
i ze bedzie mnie mega wk.., jak ktos kaze mi sie na ten watek przeniesc z 'dyskusja'
ojjjj :-D bedzie bolalo :-p

chociaz tez nie rozumiem, chyba nie bywam zlosliwa (choc nieraz bym chciala). nie umiem i juz :-)
ale nie wiem, moze to i o mnie idzie :-D
 
Do góry