reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze

Kasu zapominasz ze to jest forum i stwierdzenie 'nic juz nie mow wogole' chyba jest nie na miejscu.:tak:
słuszna uwaga maja:tak:
aenye no własnie........ hehe;-)

...a tyle zamieszania sie zrobiło hehe oj dziewczyny:cool2: więcej luzu.. (do co niektórych)
Przecież ten wątek to: ''złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze'' no nie?! :-D
 
reklama
ja nie widze powodu wyjasniania, o co chodzilo kindze

przeca sie dziewczyny kilka(nascie juz?) dni temu poprztykaly na glownym o cos tam, nie pamietam, ale cos bylo

macie krotka pamiec :-p

ja pamietam, ale nie sadzilam ze to bedzie powod zeby przy kazdej okazji kindze dogadywac... no coz chyba tylko ja tak sadzilam:sorry2:

maju jak wiesz jestem baardzo na luzie, nie bede tego ciagnac bo chyba nie ma sensu;-)
 
ja pamietam, ale nie sadzilam ze to bedzie powod zeby przy kazdej okazji kindze dogadywac... no coz chyba tylko ja tak sadzilam:sorry2:
no widzisz kasu jak się na mnie uwzięły ;-)

Jasne że spoko! nie ma się co zaraz niezdrowo podniecać no nie?;-) Koniec tego tematu i już !:angry::-D
zapodajcie cos nowego.. hehe
 
kasu, mowisz o mnie? to piona za kolorowanie rzeczywistosci :cool: czy ja sie w ogole po czyjejs stronie zadeklarowalam? (w ogole po czyjej stronie CZEGO???)

no glupia i bezpodstawna docinka namber nie wiem ktory.

az sie przykro czyta takie bzdury, jak tutaj.. heh :zawstydzona/y:
az spindalam stad gdzie pieprz rosnie :-D
 
Dziewczyny wielkie sorry ale czepiacie się o głupoty:baffled:
ktoś coś napisze na żarty a inni biorą to do serca i dosłownie:crazy:
Nie wiem co sie z Wami dzieję?:confused:? Kiedyś na wątku grudniowym było naprawdę miło
a teraz to powiem szczeże że wchodząc tu zastanawiam się czy znowu jest jakaś klutnia i na kogo tym razem jest nalot:sorry2::dry:
 
reklama
Do góry