reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Numer Telefonu do Lilly 040232259.



Termin zlotu: 2-3 Lipiec 2011
Miejsce zlotu:Arklow
Cel zlotu: wiadomy.

Self Catering Arklow Farmhouse Accommodation in County Wicklow

Kamcia:
Dzwoniłam w to miejsce co podała Didi Self Catering Arklow Farmhouse Accommodation in County Wicklow i tak sie składa że moga nam wynając na sobote 2 lipca , ponieważ dopiero im w niedziele przyjeżdza kolejna grupa wiec maja wolne. Sa domki:
-sleep 6 (możliwe dołożenie ekstra 2 dzieci -czyli 8 soób) cena domku za noc 150euro(2 noce 230euro)
-domki 4sleep (i tak samo można dołożyc 2 dzieci czyli 6 os.)- za noc 120 euro , 2 noce 200euro
To jest cena sellf catering, można zamówić sniadanie 8 euro za dorosłą osobe , a połowa ceny za dziecko. Mają dużo ilość cot bed dzięki czemu nie musimy wozic swoich.
Mają basen, gym i tenis wszystko za darmo.
Mają też miejsce na grilla z kominkiem do smażenia kielbas
Pytałam sie też o dwie noce ponieważ co niektórzy są chętni na wypad 2 dniowy(2 noclegi) więc jest możliwość przyjechać w piątek i zostać do niedzieli (w południe trzeba sie wymeldować).
Pani prosiła żeby potwierdzić ewentualną rezerwację do poniedziałku i depozyt wynosi 100euro.

A tak bawiliśmy się w maju 2010 :-)
https://picasaweb.google.com/anineczka1/ZlotBabyboom?authkey=Gv1sRgCLSjqJT8o5zMJg#





Chętni z dojazdem:

Sandrulińska
Tichonek
Aania83
Barmanka
Wiesienka
AsieńkaR
AsieńkaM


Arklow:
2 noce:
Kamcia,Ł,Oliwier???
Didi,P,Albert,Ewa,Spot w aucie :-D
Lubiczanka,J,Dawid,Synowa,Daniel
Anineczka,M,Antek,Matt,Sandra
Zgaga,A,Ada,Julianek
Vikamcia,D,Viki,Emma

Ewelcia,M,TurboSzymomen


łącznie: 31

Jedna noc :
Margaritta,G,Martysia,Nikola.
Renni,M,Natalka

łącznie:7


1 domek-3 bedroom - anineczka i Kamcia zaklepane
1 domek-3 bedroom-didi ,Martuśka zaklepane
1 domek-2 bedroom-Lubiczanka -zaklepane
1 domek-2 bedroom--WOLNE

1 domek-2 bedroom-Ewelcia, zgaga zaklepane
1 domek-2 bedroom?
ViKamcia Justysia21 -zaklepane
1 B&B- Renni (jedna nocka) zaklepane
1B&B- Margaritta (jedna nocka)-zaklepane
B&B-wolne\

12lat- (1)margaritta
10lat- (1)lubiczanka
6lat- (5)anineczka,didi,lubiczanka,martuśka,kamcia
5lat- (4)tichonek,pauletta,margaritta,Aga Natalia.
4lata- (3) renni,anineczka,sandrula,
3lata- (4) sandrula,zgaga,ewelcia,aania,
2lata- (7) Justysia,wiesienka,barmanka,didi,,asieńkaR,ViKamcia,lubiczanka
18miesięcy -(2) ,pauletta,zgaga
12miesięcy- (4) Justysia,Martuśka,2x Aga Natalia
6 miesięcy- (1) asieńkaM
4 miesiace (1) Vikamcia
3 miesiące - (3) ,Aania,Tichonek Lubiczanka
 
Ostatnia edycja:
reklama
trzeba też znaleźc hotel odpowiednio umiejscowiony,że tak powiem bo z Howth do Powerscourt jest 65 kilometrów,trochę dużo chyba,co?
Już chyba lepiej w Bray gdzie jest tylko 7km.
Po za tym w Bray odbywają się co roku pokazy lotnicze,jest karuzela.Tylko nie wiem czy w 2011 będą się odbywały,nie mogę znaleźc nic na necie :sorry:
Booking.com: Ramada Hotel Bray, Bray, Ireland - 182 Guest reviews. Book your hotel now!

do stówki spokojnie się zmieści rodzina z dziecmi.


tutaj jakas atrakcja w okolicy
index
 
Ostatnia edycja:
ja obstaje za ANINECZKA.BRAY wydaje mi sie swietnym miejscem.pasowalo by sprawdzic kiedy jest festiwal w bray gdzie jest wesole miasteczko przez 6 tygodni,wiele atrakcji i swietna zabawa dla dzieci i rodzicow takze.a pozatym latwy i szybki dojazd,dartem z dublina.
 
Ostatnia edycja:
Anineczko co do pierwszego miejsca ktore podala Renni rzeczywiscie bardzo ladnie tam jest ale tam raczej nie mozna na przyklad grillowac, bylismy tam kilka razy i nigdy nie widzielismy aby ludzie piknik mieli,niedaleko tego ogrodu jest wodspad ja proponowala bym to miejsce Waterfall tam spokojnie mozna grilowac i widoczek tez jest ladny:-)

I jeszcze jedno pytanko na ktorego czerwca bylby zlot?Ja sie pisze ze swoja rodzinka tylko nie wiem czy czasem nie bede lezac na porodowce termin mam na 13-14 czerwca:-)
 
Ania83 aha,to nie wiedziałam ;-)
Ja myślę o terminie 25-26 czerwca,ale to do uzgodnienia z wszystkimi.Mi ten termin pasuje,ale nie wiem czy Lubiczanka,Margaret i inne mamy,które mają dzieciaczki w Pl szkołach nie będą mieli w ten weekend zakończenie roku szkolnego??
 
Ania83 aha,to nie wiedziałam ;-)
Ja myślę o terminie 25-26 czerwca,ale to do uzgodnienia z wszystkimi.Mi ten termin pasuje,ale nie wiem czy Lubiczanka,Margaret i inne mamy,które mają dzieciaczki w Pl szkołach nie będą mieli w ten weekend zakończenie roku szkolnego??

Wiesz jesli tylko byloby zwiedzanie ogrodu to czemu nie ale z tego co widzialam po zdjeciach z zeszlego roku to tez bylo grilowanko jakies zabawy dla dziec i dla doroslych :) dlatego ja polecam ten wodospad tam jest duzo przestrzeni ale to moje zdanie,moze jeszcze sie inne dziewczyny wypowiedza.

To w takim razie czekam jaki termin ustalicie :-)
 
Wiem kochana bo byłam tam ze 3 czy 4 razy.Jest pięknie i plac zabaw :tak:


tylko proszę o większą frekwencję tutaj:-D
Oczywiście zapraszamy też dziewczyny z Limerick :tak:;-)

tutaj też można zrobic sobie picnic :tak:
Welcome to Glenroe Farm

hotel Wicklow Hotels Bray | Royal Hotel Bray | Hotels In Bray Wicklow cena za Family room 99 euro w tym śniadanie i dostęp do basenu w hotelu co jak wiadomo z poprzedniego roku basen się przyda :tak::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
GLENROE FARM,swietne miejsca,chyba z 10 razy tam bylismy.ale o grilowaniu to trzeba zapomniec.picnic tak.na wielkanoc warto tam pojechac robia rozne zabawy dla dzieci.naprawde swietne miejsce.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry