reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej
ania-mialam na mysli miejscowke nad wodospadem!:tak:
anineczko-kochana popraw linka, please.;-)
Twoja propozycja Farmy tez fajna!!!!!!:tak:
 
reklama
Farmę możemy zostawic sobie np.na niedzielę a grill w sobotę.

Renni który mam poprawic? ? wszystkie mi działają :sorry:
ale jak ostatni to wejdz na booking com i wyszukaj Royal Hotel & Leisure Centre w Bray :tak:
 
Zamiast tego z ogrodami wstaw z wodospadem tego co ania wkleila
 
Co do Powerscourt to tak jak Aniaa pisze-tam sę piękne ogrody,pyszne lody:-pale nie wolno tam grillować:no:Natomiast pod wodospadem (szumna nazwa:sorry:) jak najbardziej.Tylko jak ja z P tam byłam rok temu (koniec maja) to najpierw jechaliśmy tam (z ogrodów,które są niedaleko) godzinę czasu.Jest strasznie zastawiona autami z obu stron droga:confused2:bo tam jest zawsze strasznie dużo ludzi piknikujących się:sorry:Jest plac zabaw,ale tak oblężony,że masakra,jakiś sklepik...Miejsce piękne na grilla i spotkanie ale żebyśmy tam miejsce dla nasz wszystkich znaleźli:eek:Na prawdę koc na kocu grillem poganiał jak tam byliśmy:sorry:
Tu na potwierdzenie jaki tam ruch zdjęcia ze stania w korku:confused2:
 

Załączniki

  • SDC13244.jpg
    SDC13244.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 52
  • SDC13243.jpg
    SDC13243.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 51
Tichonku tylu ludzi to tam w życiu nie widziałam :szok::szok::-D
To rzucac propozycje ;-)
A wodospad największy w Irlandii dlatego ma tak szumną nazwę :-D:-D
 
Niestety na dzień dzisiejszy ja musze powiedzieć, że nas nie będzie :no::no::no: ale jak tylko sytuacja się zmieni dam znać bo różnie bywa a nóż widelec się uda ;-)
 
anineczko-no.. dzieki!;-)
Pewnie, na farme mozemy pojechac na nastepny dzien,:tak: byle by tylko pogoda byla.
 
Ostatnia edycja:
No kurczę myśmy wtedy byli w tak ładną pogodę i masakra!:szok:Ludzie,debile auta pozostawiali na poboczu a środkiem tylko w jedną stronę dało się jechać bo dwa auta się nie wyminęły:no:Nie wiem,może myśmy tak trafili wtedy ale istnieje niebezpieczeństwo,że gdy będzie tak ładnie w czerwcu jak wtedy to znów będzie takie oblężenie:sorry:
Co do farmy,świetne miejsce,nigdy tam nie byłam i chętnie zobaczę:tak:
My na hotel oczywiście się nie piszemy bo z miesięcznym dzieckiem (albo i mniejszym:sorry:) lepiej mi będzie do domku wrócić,zresztą daleko nie mam;-)
 
reklama
My bylismy kilka razy juz nad tym wodospadem i nigdy nie bylo tyle ludzi:szok:...Tichonku Ty musialas akurat na jakis zlot trafic:-D;-)
Nie ,powiem ze ludzi nie bylo bo byli,ale spokojnie pojechalismy i nawet w korku nie stalismy a i miejscowke na kocyk mielismy super...nikt na nikim nie siedzial ze tak powiem.
My raczej sie piszemy,ale na jeden dzien...na ktory to nie wiem jeszcze:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry