reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja bym chętna na grilla w Powerscourt była:tak:Może faktycznie nie byłoby tak źle:sorry:Ale wtedy to był zwykły weekend i takie oblężenie:confused2:No szlag nas mało nie trafił zanim tam dojechaliśmy:confused2:
 
reklama
o prosze- jakie nam sie fajne dni szykują

Powerscourt hmm... nie byłam w tym samym czasie co Tichonkowa a ludzi widziałam tyle samo:sorry: ryzyko male jest :confused2: o łacinie mojego G w aucie podczas tego przepychania i stanie w korku w cieple i dzieciokami z tyłu- nie wspomnę:confused2:

pomyśle coś- teraz lece po Nikole.


A anineczko masz Ty racje kobieto 25.06 to sobota i zakonczenie roku szkolnego w pl szkole :tak::sorry:
 
My bylismy tam w sumie 4-5 razy przewaznie w weekend (wiosna -lato) i bylo ok.:tak:
 
To może zrobimy rozpoczęcie wakacji i się zlecimy 2-3 lipiec?
Bo to zakończenie w szkołach:sorry:No a przed to też dzieciaki polskie szkoły będą musiały opuścić,żeby być na zlocie albo się zjechać późnym popołudniem,po zajeciach w szkołach:sorry:
 
To może zrobimy rozpoczęcie wakacji i się zlecimy 2-3 lipiec?
Bo to zakończenie w szkołach:sorry:No a przed to też dzieciaki polskie szkoły będą musiały opuścić,żeby być na zlocie albo się zjechać późnym popołudniem,po zajeciach w szkołach:sorry:

ja tez byla bym za poczatkiem lipca wtedy juz bede po porodzie mam nadzieje:-D i raczej w dobrej kondycji:-)

Tichonku my jak bylismy nad tym wodospadem to bylo sporo ludzi ale nie az tyle:szok: w zlym momencie chyba sie wybraliscie:-)

My na hotel tez sie nie piszemy mieszkamy nie daleko no i mi sie nie usmiecha z maluszkiem po hotelach jezdzic w domciu to w domciu,wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie wpisuje na liste. Tym razem bedzie nas caly komplet, na caly weekend;-)
Termin mi obojetny a co do miejsca, to sie nie wypowiem, bo nie znam Dublina. Wiem tylko gdzie ambasada, szpilka, lotnisko i IKEA:-D
 
Kochane - ja i moja rodzinka też się piszemy :tak::tak:
Nie wiem jak to wyjdzie w praniu bo wiele rzeczy się może wydarzyć do tego momentu - ale chęci mam wielkie. :happy:
Aaa i u nas bez hotelu - bo mamy bliziutko :tak:


Co do Bray i wizyty tego miasta w okresie karuzelowym. niby fajna sprawa - dzieci się wybawią...tylko że my - mamuśki - będziemy latać za dziećmi i tyle będziemy miały z tego kooedykowania się :eek:


Farmy niestety nie znam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nigdy tam nie byliśmy:zawstydzona/y: Ale już dodałam do "ulubionych" więc myślę że nadrobię braki.


Tichonku uuuuuuuuu ale masakra :shocked2::shocked2: Szkoda, bo nad wodospad jeździmy, ale nigdy nie widziałam takiego przemiału :no: szok!! Zawsze spokojnie można było autkiem przejechać, rozłożyć kocyk, grila. Więc nie wiem o co lotto :eek: A pamiętasz kiedy tam byłaś? Może to jakiś BH był czy cósik...
 
reklama
My też oczywiście chętni na spotkanie, wodospad super sprawa, park też, rejon Bray też jest ładny i nie trzeba w miasto wjeżdzać można polecieć autostrada.
Royal Hotel fajny i ma basen (co jest plusem:), i jakiś tam play room jest .Podejrzewam że nawet jako grupa jak sie zadzwoni dostaniemy zniżke(bede w pracy w czwartek to pogadam u mnie z recepcjonistkami i powiem żeby zadzwoniły i dowiedziały sie mniej wiecej).
Kolejna sprawa te parki i wodospad też warto zadzwonić wcześniej i zamówić wejście grupowe bo też pewnie zniżka będzie.
Termin 2-3 lipca ok , ale boję sie czy Olivier do Polski z babcią nie będzie jechał...(nawet jeśli przyjade sama:))
A co powiecie na 17-18 czerwca przed wakacjami i zakończeniem roku i co niektóre ciężarne może zdąrzą:)
No i może udałoby się jakichś sponsorów znaleść (bo rok temu nam nie wypaliło:/)
Bynajmniej dziewczeta wyznaczyć sobie specjalną skarbonke i wrzucać po kilka euro tygodniowo żeby się uzbierało na ten nasz weekend, bo tak rok temu większość narzekała na brak kasy i nie mogłą sie pojawić. U mnie się tez nie przelewa ,ale jak sie zacznie oszczędzać już teraz to potem nie bedzie zmartwień. No dobrze gadam??:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry