reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bina nie,nie w ogrodach jest wyraźny zakaz piknikowania:sorry:Nawet się z kocykiem nie wolno na trawie rozłożyć:no:
Tichonku uuuuuuuuu ale masakra :shocked2::shocked2: Szkoda, bo nad wodospad jeździmy, ale nigdy nie widziałam takiego przemiału :no: szok!! Zawsze spokojnie można było autkiem przejechać, rozłożyć kocyk, grila. Więc nie wiem o co lotto :eek: A pamiętasz kiedy tam byłaś? Może to jakiś BH był czy cósik...
Na fotkach jest data,końcówka maja,zwykły weekend to był:baffled:Myślałam,że się ugotujemy w tym aucie:confused2:Nie mówię,że zawsze tam tak jest,ale my tak trafiliśmy.Margaritta zresztą też pisała,że na takie samo oblężenie trafili:eek:
...Naszą czwórkę oczywiście tez proszę dopisać:tak:
Pauletta a Tobie data nie odpowiada?Czy da coś jeśli będzie zlot powiedzmy tydzień później?Czy nic z tego na ten moment?
 
Ostatnia edycja:
Ja myśle tak jak Anieczka , pas zieleni grill i koce i bedzie git :)) Ale rejon Bray jest ok:)
 
brak jeziora jest tutaj doskwierający :-D:-D bo na kamienistej plaży chyba się nie rozłożymy :rofl2: ale szukam szukam.

Taka ciekawostka,w Powerscourt odbył się zlot polskich fanów Audi :cool2::-D właśnie znalazłam :-D
 
Tichonku Tak postaram się,ale muszę wiedziec ile bodziaków i może jakieś podkoszulki malutkie uda się? Piszcie rozmiary (pamiętając żeby były po polsku np.52cm)

Didi ja pisałam do pampersa i eumom to nawet nie odpisali.Ale można uderzac,a najlepiej napisac wzór i niech każda im wyśle maila to może zajarzą.Tylko podac numer jednej z nas np.Kamci,ona dobra biznesłoman :-D


A czy ktoś był na Killiney Hill?Stromo tam?
To w Bray :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry