reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Anieczko ja również na 180cm:))))))
Spoko można dawać mój numer będe naszym menadżerem hihihi
Ania podejrzewam że moja mama z chęcią by pojechała na zlot, w końcu nadal jest mamuśką co nie:))?? Bo chce jej kupić bilet na koniec czerwca i zabierze Oliviera do PL ze sobą...
 
wy za stare jesteście na jakieś koszuleczki phi :-p:-D

Kamcia właśnie o to chodzi,Twoja mama równa babka to i na pewno odnajdzie się wśród nas ;-)
 
To ja bym chciała jakiegoś ciuszka na 62,ewentualnie 68:tak:
A taki szablon mail można napisać i wysłać faktycznie od nas kilku:tak:Ja na wszystkich stronach dziecięcych produktów porejestrowana jestem więc mogę od siebie powysyłać:tak:
A Lubiczanka na pewno by chciała do gazety napisać;-):-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Taaaa nasza Krystyna Czubówna :cool2::cool2::-D:-D
Teraz to Polska gazeta to phi,do Irish Independent trzeba się zgłosic :cool:

Dobra,jeden rozmiar mam :tak:
 
Taaaa już pędzę:p
To ja bym prosiła o 2 bodziaki czy co tam mozna mieć-62 i 90cm(nie pamietam jak to z tymi rozmiarami-ale ten rozmiar powyzej 90cm-92???)
Może jutro przysiądę i poszukam cosik tez ciekawego???Nie obiecuję,ale postaram sie:)A no i pierwszy weekend lipca też dobrze-o ile na nogach bede;))))))))))))))))
 
ja rozmiarówki podam jak się maleństwo urodzi bo chcciałabym dla Vi i dla dzidi:-D

no i jak będziemy pewni na 100% że przyjedziemy , chyba że któraś mamuska by za mnie odebrała ciuszki w razie W
 
reklama
na dzien dzisiejszy tez sie piszemy :):):) chyba ze moj B zmieni zdanie :/ bo on to nie bardzo na takie wypady ;/ chociaz w galway mu sie podobalo :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry