reklama

ZŁOTA LISTA - czyli hity październikówek 2010

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez lolisza, 6 Luty 2011.

1. lolisza

lolisza Fanka BB :)

Dziewczyny zakładam wspomniany nowy temat. Wpisujcie wszystko co wg Was jest absolutnie niezbędne i sprawdza się w opiece nad maluchem. Za rada Czarodziejki może faktycznie produkt wymieniajmy tłustym drukiem albo kolorem, żeby rzucał się w oczy a uzasadnienie/komentarz normalnie. Ja póki co z barku czasu nie wymienie swoich hitów, ale uzupełnie jak najszybciej.

2. monimoni

monimoni Fanka BB :)

U nas zdecydowanie hitem są:

- Śpiochy rozpinane w kroku - nie wyobrażam sobie inaczej przewijać Leny
    - Pudełeczko na mleko z przegródkami - idealne w podróż, odmierzone miarki mleka wsypuję do ciepłej wody i mleko gotowe
    - smoczek uspokajacz bez niego ciężkie byłyby noce
    - Sudocrem - na odparzenie Leny działał rewelacyjnie, dwa razy w ciągu dnia posmarowałam i zniknęło całkiem
    - chusteczki nawilżone DADA pięknie pachną, zero odparzeń po nich
    - Infacol super działa na bóle brzuszka
    - forum babyboom - październikówki 2010 bez Was z wieloma sprawami bym sobie nie poradziła ;)

3. reklama
  4. Roxannka

Roxannka Pracująca mama!

Moje hity to:
    Bepathen - wyleczył naprawde mocno odparzoną pupke :-)
    Naso Drill - aerozol do noska, póki co żadnego katarku!
    Frida - chyba najlepsza metoda czyszczenia noska, zdecydowanie lepsza od gruszki :tak:
    Mata edukacyjna Tiny Love - fajne zabawki, wiele funkcji i chwila spokoju dla mamusi ;-)

cdn. :-p

5. dobranocka

dobranocka podwójna październikówka!

karuzela Fisher-Price! Gapi się w nią godzinami i się nie nudzi.
    I profil do wanny do kąpania niemowląt. Oszczędza kregosłup, oszczędzasz kasę na wanience i na noszeniu wody bo kąpiesz w dużej wannie.

6. cambria

cambria Mama Karolka 2010

Karuzela i mata Fisher Price od początku zapatrzony i gada do nich godzinami
    Infacol na kolki
    Huggies chusteczki wydajne i pupa po nich ładna
    Butelki Dr Brown's-mały tylko z nich bardzo ładnie je i nie ma po nich kolek

7. mała_mi88

mała_mi88 30.09.2010; 3970g; 58cm

Hity:
    - chusteczki nawilżające BOBINI ( super pachną, miękkie i do tego dobrze mokre= używamy jak jesteśmy poza domem)
    - płatki kosmetyczne Cleanic DZIDZIUŚ ( super się sprawują w domu do przemywania okolic intymnych małego, wystarczy woda te płatki)
    - linomag ( nie ma nic lepszego do pielęgnacji pupy niż ta maść w zielonym opakowaniu)
    - duża ilość bodziaków z krótkim jak i długim rękawkiem ( to chyba najlepsza garderoba dla małego)
    - leżaczek- bujaczek Baby Mix - super duży, mój synek jeszcze w nim się "topi" :)
    - profil do wanny do kąpania małego ( zajmuje mało miejsca, nie trzeba trzymać dziecka co sprawia że kąpiel może być dłuższa)
    - duża ilość tetry! ;)
    - kosmetyki z serii NIVEA BABY
    - frida ( no cudo, jakie ona potrafi cuda z noska wyjąć :D )
    - butelki LOVI razem ze smoczkami

to na razie tyle, bo więcej nie mogę sobie przypomnieć :)

8. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

u mnie sprawdza sie
    - bujaczek
    -pampersy sensitive- chusteczki
    -lezaczek do kapieli -taki cudenko pochyle i material na tym frotte naciagniety -nie musze trzymac malej przy kapieli bo nie zjedzie
    - nosiedlko na klate - robota dla meza jak idziemy w zatloczone miejsce np targ

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Luty 2011
  9. natolin

natolin Moderator

ja się powtórzę w wielu miejscach, ale piszę to w sumie będzie wtedy potwierdzenie:
    butelki lovi - najwygodniejsze, najfajniejsze, mały najbardziej lubi z nich pić
    linomag w zielonej tubce - najlepszy na pupkę malucha, tani i skuteczny
    przewijak na łóżko - nie wiem jak można było kiedyś funkcjonować bez tego, ja mam chory kręgosłup, więc chyba bym oszalała, jak jestem u rodziców i małego przebieram bez tego to później odchorowuje, a poza tym synek uwielbia na nim leżeć i z tej wysokości oglądać pokój
    frida - nie miałam jej dokąd mały nie dostał kataru, myślałam, że gruszka wystarczy, w końcu tylu ludziom służyła, ale jak mały obudził się w nocy z katarem to poleciałam do nocnej apteki...
    body - zdecydowanie bardzo przydatna część garderoby
    śpiworek do spania - mały się nie rozkopie, nie poddusi nakrywając nim

10. reklama
  11. happybeti

happybeti show must go on...

Z rzeczy do pielęgnacji,to na topie:
    Sudocrem-
    działa super:)
    Babydream pieluszki 2- stosunek ceny do jakości rewelacja:)
    I last but not least:)-ratowała mi życie w okresach kolek i odmowy snu u Amelki-Aquarium Cradle Swing Fisher Price
    ciuszki (body,pajacyki) firmy Cheerokee z tesco,podobnie jak w przypadku babydream rewelacyjny stosunek jakości do ceny:)
    szmacianka -przytulanka,nieważne,jakiej firmy,super przy usypianiu dziecka:)
    A z tym przewijakiem to u nas jak u Was,Nat:)
    To mi na razie przyszło do głowy...pewnie jeszcze cos kiedys dodam

12. sugar_and_spice

sugar_and_spice matka Króla

My polecamy:
    - laktator elektryczny Medela Mini Electric- rewelacja! regulacja natężenia.
    - leżaczek/ bujaczek Fisher Price z pozytywką, dzięki niemu mam zawsze i wszędzie dziecko ze sobą i na oku, a ono się świetnie bawi.
    - zestaw mebli Drewex Hippo: komoda z przewijakiem i łóżeczko, super jakościowe, rewelacja dla wysokich osób- są nieco wyższe od innych
    - Sterimar Baby do nosa w sprayu
    - kosmetyki do pielęgnacji Hipp- nie powodują podrażnień, super pielęgnują, są bardzo wydajne
    - pieluchy Pampers Premium Care do rozm. 3 włącznie, najlepiej bez dry maxa- nie mieliśmy odparzeń
    - chusteczki Pampers Sensitive, wilgotne, wydajne, dla nas najlepsze
    - Angel Care A300, dziękki któremu śpię spokojnie
    - wózek Maxi Cosi Mura i fotelic Maxi Cosi Cabrio Fix- dobre wykonanie, bardzo wysoka jakośc, duża gondola, prosta obsługa, najlżej "prowadzący się" wózek z jakim miałam do czynienia, łatwo się składa do małych gabarytów
    - butelki dr Brown's z systemem antykolkowym
    - pokrowce frotte na przewijak, nie muszę kłaśc dziecka na ceratowy podkład, brrr
    - proszek do prania Jelp- rekomendowany i polecany, niszczy ubranka, ale trudno- nie powoduje podrażnień, koniecznie z płynem do płukania Jelp
    - Paklanki- woreczki na zużyte pieluszki, ładnie pachną, pakujaesz pieluchę i do kosza :-) smrodku nie ma
    cdn.

Poleć forum