reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZŁOTA LISTA - czyli hity październikówek 2010

lolisza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
1 954
Miasto
Kraków
Dziewczyny zakładam wspomniany nowy temat. Wpisujcie wszystko co wg Was jest absolutnie niezbędne i sprawdza się w opiece nad maluchem. Za rada Czarodziejki może faktycznie produkt wymieniajmy tłustym drukiem albo kolorem, żeby rzucał się w oczy a uzasadnienie/komentarz normalnie. Ja póki co z barku czasu nie wymienie swoich hitów, ale uzupełnie jak najszybciej.
 
reklama
U nas zdecydowanie hitem są:

- Śpiochy rozpinane w kroku - nie wyobrażam sobie inaczej przewijać Leny
- Pudełeczko na mleko z przegródkami - idealne w podróż, odmierzone miarki mleka wsypuję do ciepłej wody i mleko gotowe
- smoczek uspokajacz bez niego ciężkie byłyby noce
- Sudocrem - na odparzenie Leny działał rewelacyjnie, dwa razy w ciągu dnia posmarowałam i zniknęło całkiem
- chusteczki nawilżone DADA pięknie pachną, zero odparzeń po nich
- Infacol super działa na bóle brzuszka
- forum babyboom - październikówki 2010 bez Was z wieloma sprawami bym sobie nie poradziła ;)
 
Moje hity to:
Bepathen - wyleczył naprawde mocno odparzoną pupke :-)
Naso Drill - aerozol do noska, póki co żadnego katarku!
Frida - chyba najlepsza metoda czyszczenia noska, zdecydowanie lepsza od gruszki :tak:
Mata edukacyjna Tiny Love - fajne zabawki, wiele funkcji i chwila spokoju dla mamusi ;-)

cdn. :-p
 
karuzela Fisher-Price! Gapi się w nią godzinami i się nie nudzi.
I profil do wanny do kąpania niemowląt. Oszczędza kregosłup, oszczędzasz kasę na wanience i na noszeniu wody bo kąpiesz w dużej wannie.
 
Karuzela i mata Fisher Price od początku zapatrzony i gada do nich godzinami
Infacol na kolki
Huggies chusteczki wydajne i pupa po nich ładna
Butelki Dr Brown's-mały tylko z nich bardzo ładnie je i nie ma po nich kolek
 
Hity:
- chusteczki nawilżające BOBINI ( super pachną, miękkie i do tego dobrze mokre= używamy jak jesteśmy poza domem)
- płatki kosmetyczne Cleanic DZIDZIUŚ ( super się sprawują w domu do przemywania okolic intymnych małego, wystarczy woda te płatki)
- linomag ( nie ma nic lepszego do pielęgnacji pupy niż ta maść w zielonym opakowaniu)
- duża ilość bodziaków z krótkim jak i długim rękawkiem ( to chyba najlepsza garderoba dla małego)
- leżaczek- bujaczek Baby Mix - super duży, mój synek jeszcze w nim się "topi" :)
- profil do wanny do kąpania małego ( zajmuje mało miejsca, nie trzeba trzymać dziecka co sprawia że kąpiel może być dłuższa)
- duża ilość tetry! ;)
- kosmetyki z serii NIVEA BABY
- frida ( no cudo, jakie ona potrafi cuda z noska wyjąć :D )
- butelki LOVI razem ze smoczkami

to na razie tyle, bo więcej nie mogę sobie przypomnieć :)
 
u mnie sprawdza sie
- bujaczek
-pampersy sensitive- chusteczki
-lezaczek do kapieli -taki cudenko pochyle i material na tym frotte naciagniety -nie musze trzymac malej przy kapieli bo nie zjedzie
- nosiedlko na klate - robota dla meza jak idziemy w zatloczone miejsce np targ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja się powtórzę w wielu miejscach, ale piszę to w sumie będzie wtedy potwierdzenie:
butelki lovi - najwygodniejsze, najfajniejsze, mały najbardziej lubi z nich pić
linomag w zielonej tubce - najlepszy na pupkę malucha, tani i skuteczny
przewijak na łóżko - nie wiem jak można było kiedyś funkcjonować bez tego, ja mam chory kręgosłup, więc chyba bym oszalała, jak jestem u rodziców i małego przebieram bez tego to później odchorowuje, a poza tym synek uwielbia na nim leżeć i z tej wysokości oglądać pokój
frida - nie miałam jej dokąd mały nie dostał kataru, myślałam, że gruszka wystarczy, w końcu tylu ludziom służyła, ale jak mały obudził się w nocy z katarem to poleciałam do nocnej apteki...
body - zdecydowanie bardzo przydatna część garderoby
śpiworek do spania - mały się nie rozkopie, nie poddusi nakrywając nim
 
Z rzeczy do pielęgnacji,to na topie:
Sudocrem-
działa super:)
Babydream pieluszki 2- stosunek ceny do jakości rewelacja:)
I last but not least:)-ratowała mi życie w okresach kolek i odmowy snu u Amelki-Aquarium Cradle Swing Fisher Price
ciuszki (body,pajacyki) firmy Cheerokee z tesco,podobnie jak w przypadku babydream rewelacyjny stosunek jakości do ceny:)
szmacianka -przytulanka,nieważne,jakiej firmy,super przy usypianiu dziecka:)
A z tym przewijakiem to u nas jak u Was,Nat:)
To mi na razie przyszło do głowy...pewnie jeszcze cos kiedys dodam
 
reklama
My polecamy:
- laktator elektryczny Medela Mini Electric- rewelacja! regulacja natężenia.
- leżaczek/ bujaczek Fisher Price z pozytywką, dzięki niemu mam zawsze i wszędzie dziecko ze sobą i na oku, a ono się świetnie bawi.
- zestaw mebli Drewex Hippo: komoda z przewijakiem i łóżeczko, super jakościowe, rewelacja dla wysokich osób- są nieco wyższe od innych
- Sterimar Baby do nosa w sprayu
- kosmetyki do pielęgnacji Hipp- nie powodują podrażnień, super pielęgnują, są bardzo wydajne
- pieluchy Pampers Premium Care do rozm. 3 włącznie, najlepiej bez dry maxa- nie mieliśmy odparzeń
- chusteczki Pampers Sensitive, wilgotne, wydajne, dla nas najlepsze
- Angel Care A300, dziękki któremu śpię spokojnie
- wózek Maxi Cosi Mura i fotelic Maxi Cosi Cabrio Fix- dobre wykonanie, bardzo wysoka jakośc, duża gondola, prosta obsługa, najlżej "prowadzący się" wózek z jakim miałam do czynienia, łatwo się składa do małych gabarytów
- butelki dr Brown's z systemem antykolkowym
- pokrowce frotte na przewijak, nie muszę kłaśc dziecka na ceratowy podkład, brrr
- proszek do prania Jelp- rekomendowany i polecany, niszczy ubranka, ale trudno- nie powoduje podrażnień, koniecznie z płynem do płukania Jelp
- Paklanki- woreczki na zużyte pieluszki, ładnie pachną, pakujaesz pieluchę i do kosza :-) smrodku nie ma
cdn.
 
Do góry