reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZŁOTA LISTA - czyli hity październikówek 2010

Nie używam pieluch dada ze względu na wysypkę jaka się po nich pojawiała, dwa opakowania może zużyłam, a tak to na pampersie jedziemy.
 
reklama
widzicie a mój młody miał po pampersie odparzenia i krostki i one dla mnie chemią śmierdzą a dady nie w ogóle nie mają zapachu. czasem mamy babydream, ale on są takie sztywne jak huggisy. W sumie to u nas papmers odpada, w Uk czytałam, że wycofali jakąś partię ze względu na jakiś środek co podrażniał mocno dzieci.
 
Tak więc ,ile użytkowników danego towaru,tyle opinii.Ja chyba stanowię złoty środek,bo na noc i na wyjścia z domu zakładamy Pampers Active a na dzień w domku Dady też z gumeczkami,tak jak w Pampers Active.Jak dla mnie zarówno jedne,jak i drugie są super.:tak:
 
a mnie Dada nie pasowała bo jak dla mnie srodek za bardzo wilgotny od siusków czego nie widze z pampersach
 
U nas też Dady się sprawdzały. W dzień ich używaliśmy, a na noc Pampers Active baby. Po jakimś czasie niestety mały się chyba na nie uczulił i teraz używamy w dzień baby dream, na noc pampersy. Gdyby nie to uczulenie to dalej byśmy używali. Zostało mi trochę tych Dad, chyba ze 4 paczki rozmiaru 5 i z 1 rozmiar 4. Nie pamiętam dokładnie ile sztuk jest w paczce,ale sprzedam 19,99zł za paczkę. Jak ktoś zainteresowany to proszę o maila na priv. Odbiór osobisty w Warszawie, mogę się umówić w jakimś miejscu.
 
reklama
Ja "w spadku" po bratanicy ostałam ostatnio paczkę Pampersów Active Baby,bo ona już nie używa.I nadal wierdzę,że Babydream lepsze;)))- Pampersy ubieram jej na noc,na dzień jednak wolę Babydream-po prostu nie lubię,jak ten wkład w Pampersie po nasikaniu robi się taki "lejący i ciężki"-w Babydream tego nie ma,byc moze ze względu na inne rozwiązanie "techniczne",tzn. wydaje mi się,że wkład w Babydream bardziej przypomina pieluszkę-ma więcej celulozy,a ten w Pampersie więcej chemii- tych kuleczek absorbujących.Biorąc obie nieużywane w ręke można to wyczuć.Pampers fajny,bo cieniutki i mięciutki- "do pierwszego siku".Potem już nie jest tak fajny;).A jak np. jest w samej sukieneczce,bez bodziaka,to już w ogóle Pampers przegrywa na całej linii;)- ale to oczywiście moje prywatne odczucia:).
 
Do góry