reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZŁOTA LISTA - czyli hity październikówek 2010

długo się zastanawiałam nad tym postem, więc jest przemyślany :-)
chciałam polecić PIELUSZKI DADA.
używamy ich od kilku miesięcy, wcześniej używaliśmy głównie pampers i muszę przyznać, że jak dla mnie nie różnią się od pampersów, a mają atrakcyjną cenę i nie muszę jeździć po mieście i szukać promocji.
Moje dziecko jest bardzo ruchliwe, a i tak dają radę.
Do tego mogą być długo na pupce - dzisiaj mały miał je ponad 13h, zrobił dużo siuśków i kupkę i wszystko było na swoim miejscu.
Polecam.
 
reklama
Nat podpisuję się pod Twoim postem, również polecam te pieluszki. Właśnie koleżance wczoraj kilka dałam na próbę, bo nie wierzyła mi na słowo, że takie fajne. Czekam na jej opinię.
 
...a ja myślałam,Nat,że Ty Babydream używasz:confused2:.Dada kupiłam raz i jakoś mi nie "podeszły",wydawało mi się,że ich powierzchnia jest bardziej wilgotna po nasikaniu niż tych Babydream.
 
ja ogólnie zgadzam się z tym co napisałyście, obecnie dady nie wiele różnią się od pampersów co do wchłanialności i wyglądu, ale jak dla mnie są strasznie "sztuczne" tzn tak nie przyjemnie pachną, a w pampersach i np. pieluszkach babydream tego nie ma. No i u nas niestety po pieluszkach dada pojawiły się krostki zaraz nad pupą, tam często odchodzą łącznia i klej wychodzi :/
 
ROXANNKA u nas przez te kilka miesięcy NIGDY żaden klej nie wyszedł, a co do zapachu to ze wszystkich pieluch jakie miałam nie śmierdziały tylko babydream, pampersy śmierdzą dla mnie tak jak dada, a może i bardziej.
HAPPYBETTI faktycznie babydream też używam i też polecam :-) tutaj musiałam używać tylko dada, gdyż babydream 4 w rossman były wszystkie wykupione
 
natolin, u nas bardzo często ten klej wychodził, aż pieluszka w tym miejscu przyczepiała się do skóry, no i podrażniła ciałko :( jak dla mnie to ogromny minus!
a zapach w pampersach mnie nie drażni, powiedziałabym nawet że jest prawie niewyczuwalny, a ja raczej wrażliwa na zapachy jestem ;)
 
ROXANNKA to dziwne :-( a na zapachy i ja jestem wyczulona i to bardzo, aż mąż się nie raz ze mnie śmieje i ja zapachu pampersów nie znoszę
 
reklama
Do góry