reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

Polecam z całego serca położną mgr Edyte Dzierżak. Pełny profesjonalizm, dynamika i pewność działania, informacja szczegółowa na temat mnie jak i dziecka. Dzięki niej urodziłam szybko i w miarę bezboleśnie.:-D
Bez obaw oddałabym siebie i swój skarb jeszcze raz w jej ręce. Mój mąż też był w pełni zadowolony z opieki pani Edyty.
Z czystym sercem polecam.
 
reklama
Skwierzyna - dr Sławomir Sroka. Co prawda przyjmuje prywatnie w gabinecie w Gorzowie, ale na poród jechałam do Skwierzynie (w Gorzowie nie ma warunków, jak to może ktoś słyszał z przeróżnych opowieści). Do doktora Sroki chodzę od 10 lat i polecam gorąco! Chociaż może się wydawać trochę mrukowaty, ale naprawdę godny polecenia i ma fach w ręku:) A szpital w Skwierzynie to POEZJA!! Wspaniale było tam rodzić!:)
 
Dublin-Irlandia
Szpital Rotunda przy Parnell Street
Polozne najlepiej z "Domino Team"(dla kobiet z Cabry i Finglas)Super.
Moj Stas sie tam urodzil.Bylam w szpitalu o 6 rano, urodzil sie o 11.47, a o 20 bylismy juz w domku. I przez nastepnych pare dni polozne przychodzily do domu sprawdzac jak sie czujemy.Pelen profesjonalizm, do porodu wlasna sala, polozna przez caly czas byla przy nas i wszystko absolutnie bezplatnie!!!!:tak:
 
Witam. Jestem tu po raz pierwszy! no i ... Całkowicie zgadzam się z opinią o dr Maciejewskim. Niezwykle delikatny, spokojny, bardzo miły, nic nie ukrywa! można Mu zaufać, tak właśnie zrobiłam, jestem b. zadowolona. Właśnie staramy się z mężem o dziecko.....
 
Witajcie napiszcie coś o szpitalu w Toruniu Bielany lub Chełmża? czy polecacie dr Kocha z Torunia? Prosze o odpowiedź
 
Doktor Krzysztof Polak- naprawdę super lekarz!! Prowadził moją ciążę mogłam do niego zawsze zadzwonić a on służył mi radą!! Zawsze pogodny i uśmiechnięty!! Na każde moje pytanie dostałam dokładną odpowiedz!!
Gdy wyjeżdzał na wakacje zostawił mnie pod opieką zaufanego lekarza-także nie miałam się czym martwić jakby się coś działo co robić!!
Był przy porodzie- cały czas mnie wspierał, dodawał otuchy i żartował!! Polecam wszystkim dziewczyną z okolic Pszczyny i Brzeszcz!!!
 
Na złotej liście powinien być szpital w Sulechowie. świetne miejsce z rodzinną atmosferą do tego profesjonalny personel. Szczerze polecam!!!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was może mi polecić dobrą Panią ginekolog w Olsztynie?

Na liście niestety znalazłam tylko jedno nazwisko.
 
Do góry