reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

Witam,
Polecam lekarza z całego serca:
Lubin- dr. Robert Nowacki, przyjmuje prywatnie w Centrum Zdrowia Kobiet FEMINA
ja pierwszą ciążę poroniłam wiec potrzebowałam przy drugiej ciąży dużo wsparcia i zrozumienia oraz fachowej pomocy i porady...... i to wszystko otrzymałam jak i tez duuuuzo spokoju i cierpliwości. Dla mnie to najlepszy lekarz jakiego spotkałam (a uwierzcie mi po poronieniu zwiedziłam wielu lekarzy nie wspominając o kosztach) i nie zmienię go na żadnego innego.Fakt wizyta nie jest tania koszt z badaniem,usg,cytologia 150zł ale naprawdę warto.w razie potrzeby służe bliższymi informacjami
 
reklama
Witajcie
.Moze warto tez zalozyc taki wątek o szpitalach w UK?Nie widzialam takiego.Chyba ze najzwyczajniej przeoczyłam.Jestem dosc blisko rozwiązania i nadal nie wiem ktory wybrac szpital w Londynie(niestety Londynie):-(
Pozdrwaiam;-)
 
To i ja dorzucę na listę świetnego lekarza - Rafała Zduna. Przyjmuje w Zielonce a pracuje w szpitalu w Wołominie. Prowadził mnie przez całą ciążę - ciąża książkowa bez komplikacji ale bez problemu zawsze odpowiadał na najgłupsze moje pytania, którymi go zasypywałam. Jest specjalistą od USG.
U mnie w rodzinie wszystkie siostry u niego rodziły. Ja też trafiłam na jego dyżur. Miałam wynajętą położną która chciała mnie naciąć ale jej nie pozwolił, i on zajął się masażem szyjki, żeby nie pękła. Pęknięcie mnie nie ominęło ale malutkie i zupełnie nieuciążliwe.
Jestem zachwycona jego fachowością, profesjonalizmem, podejściem do pacjentki. Jest naprawde świetnym lekarzem.
I do tego wszystkiego jest bardzo przystojny ;-)
 
Witam!!!
Ja z całego serca polecam dr ANDRZEJA TURUKA z Białej Podlaskiej. Jest perfekcjonistą w tym co robi. Obecnie jest moim lekarzem. Trafiłam do niego dzięki swojej Doktorce, która prowadzila moją ciążę i kierowała mnie do Niego na USG. Od dr Turuka dowiedzialam się więcej niż od Niej. Jest konkretny i super wykonuje swój zawód. Gorąco polecam!!!
Dodam, że umawia się na konkretną godzinę i na wizyty się nie czeka. Z dnia na dzień można się umówić, pod telefonem jest dostępny non stop ( nawet na urlopie), perfekcyjne podejście do pacjentek!!!
 
Kraków - dr Tomasz Basta - dzieki niemu wykryta wczesnie zostala Cytomegalia i brzuch jest pod stalym nadzorem naprawde super lekarz. I Kraków dr. Barbara Jędrszczyk - bardzo mila pani ginekolog traktuje pacjentki jak swoje corki :)
 
Wstawiam na złotą listę mojego ginekologa.
Dr. Frasunkiewicz, Centrum Medicover, Warszawa.
Starszy, spokojny. Ma bardzo zdrowe i naturalne podejście (nie przepisuje leków na byle co). Udziela szerokich wyjaśnień, zawsze pod koniec wizyty pyta, czy mam jeszcze jakieś pytania, wątpliwości. Sam inicjuje badania, kiedy proszę o nadobowiązkowe, to mnie na nie kieruje (np. na cytomegalię).

Przy pierwszej wizycie udzielił mi szerokiej informacji o tym, czego powinnam unikać, a czego nie, jakie są zagrożenia, jak rozpoznać poronienie, itp.

Są to wszystko czynności, które lekarz powinien zastosować, nie jest to więc coś nadzwyczajnego, jednak jestem bardzo zadowolona, że mój lekarz o wszystkim tym pamięta.

Na samym początku ciąży inny lekarz kazał mi brać dwa lekarstwa. Jedno z nich było mi zupełnie niepotrzebne, a drugiego nie wolno stosować w ciąży.

Zatem wielki plus dla Dra Frasunkiewicza za zdrowy rozsądek, życzliwość i dbałość o pacjentów. POLECAM!

ja zaś ODRADZAM tego lekarza (dr Frasunkiewicz, Medicover, Warszawa). Przy jednej z wizyt dał mi wynik cytologii z komentarzem - "wszystko w porządku", dopiero w domu zorientowałam sie, ze jest tam stan zapalny! Przy nastepnej wizycie zapytałam czy moze mi to wyjasnic. Na co on stwierdzil, ze w takim razie teraz trzeba zrobic posiew i podjąć leczenie zgodnie z wynikiem posiewu (mozna to bylo przeciez zrobic przy poprzedniej wizycie....). Nie potrafił sobie przypomniec jak nazywają się witaminy dla kobiet w ciąży. A o to czy przypadkiem nie powinnam brać czopków z probiotykami przy stanie zapalnym który wg posiewu nie miał cech patogennych, to musiałam się dopytywać. Przy tym lekarzu, to samemu trzeba miec duzo czujności i wiedzę medyczną. Dobrze że to moja druga ciąża, to przynajmniej z grubsza wiem co może się ze mną dziać.... i na szczęście można zmienić lekarza....
 
Czy może ktoś zna dobrego ginekologa z Krosna? Przenieśliśmy się z innego miasta i teraz planuje znaleźć porządnego lekarza tu na miejscu :-)
 
Bytom: Dr n. med. Piotr Bodzek
polecam tego lekarza nie tylko dlatego, ze zna się na swojej pracy
ale także dlatego, ze na prawdę jest dobrym człowiekiem
sam wykonuje zabiegi u swoich pacjentek.
Daje swoim pacjentkom nr tel., zawsze odbiera, zawsze odpowiada na wszystkie pytania
w gabinecie pomimo tego, ze ma sporo pacjentek zawsze poświęca im tyle czasu ile trzeba
jest bardzo cierpliwy, miły i pomocny, zleca bardzo dużo badań, ale wydaje mi się
że to jest dobre, na każdej wizycie robi usg i dopochwowe i przezbrzuszne

negatywy: ma dużo pacjentek, więc trzeba się na pierwszą wizytę rejestrować
miesiąc wcześniej, czasami trzeba się mu przypomnieć, pracuje w 4 gabinetach
ginekologicznych plus praca w szpitalu, gdzie jest ordynatorem na jednym z oddziałów

ale mimo wszystko
prowadził moją drugą ciążę i pomimo tego, ze poroniłam
ufam mu, bo na prawdę zrobił wszystko co w jego mocy,
niestety tym razem się nie udało
ale mam nadzieje, ze kolejnym razem będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Chciałabym polecić specjalistę od USG genetycznego i wszelkiego rodzaju badań prenatalnych dr Karola Bielasika. Przyjmuje w Jeleniej Górze na ul. Sudeckiej - tel. do rejestracji 662256632. Świetne podejście do pacjentki, naprawdę fachowe badanie. Szłam do niego z wielkimi obawami o stan mojego Maluszka - zdjął mi kamień z serca. Więcej informacji na stronie Lekarz Medycyny dr n. med. Karol Bielasik, Usg prenatalne (Jelenia Góra, dolnośląskie) Uważam, że w Jeleniej nie ma lepszego specjalisty od badań preantalnych.

Polecam także panią dr Winkler-Lach - ginekolog położną. Konkretna kobieta, opiekuje się moją ciążą, pracuje też w szpitalu na Bukowcu. Mam nadzieję, że będzie witać na świecie moje Maleństwo :-)
Świetne podejście do pacjentki, cierpliwa, chętnie słuchająca - co wcale częste nie jest. Trafiłam do niej po kilkuletnich wizytach u dr Drabarka - totalna odmiana. Pan dr nie przepadał za informowaniem pacjentki o praktycznie niczym.
 
reklama
Koszalin Szpital wojewódzki. Położna Urszula Betlej świetnie przygotowuje do porodu .W czasie porodu jest nie zastąpiona .miła, opiekuńcza .Po porodzie udzieliła mi wiele rad na temat karmienia noworodka oraz opieki nad nim. Gorąco polecam.
 
Do góry