reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

ja polecam Szpital Biziela w Bydgoszczy, porodówka nowoczesna i niedawno wyremontowano, a lekarze i przede wszystkim położne to osoby o wysokich kwalifikacjach. Mimo komplikacji w trakcie porodu poradzili sobie doskonale
 
reklama
Dodaje do listy Szpital Wojewódzki w Bielsku.Rodziłam po raz trzeci dwa pierwsze porody w Eskulapie a teraz zdecydowałam sie na Wojewódzki i nie żałuje. Fachowa opieka, warunki też dobre, czułam się naprawdę bezpieczna i najważniejsze widząc dwa razy dziennie jak pediatra przy mnie bada dziecko byłam spokojna.Polecam bardzo.
 
Wrocław, Klinika Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego - Bujwida, Wrocław oraz prywatna praktyka; dr Jarosław Gruszka - drgruszka.pl

Świetny lekarz z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną. Jest rozsądny, nie straszy. Bardzo dokładny, stawia diagnozy z rozwagą. Gdy nie jest pewien kieruje do specjalistów (a zna ich mnóstwo - z naszych doświadczeń wynika ,że także bardzo dobrych). Jest życzliwy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.
Ma świetne podejście do dzieci - mój syn go uwielbia, jego kuzyni zresztą też. Polecam wszystkim.:-)
 
jeśli chodzi o Konin to uważam, że jednym z najlepszych lekarzy jest dr Kubiak jest bardzo dobrym diagnostą i specjalista jeśli chodzi o położnictwo, moja siostra rodziła u niego i była bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia do pacjenta
 
Dr Osobka Morawski polecam. Wykryl wade niedroznosci dwunastnicy u mojego synka w 21 tygodniu, a pozniej potwierdzilo sie dokladnie wszystko. Jest naprawde super specjalista mimo roznych opinii na Jego temat.
 
jeśli chodzi o Konin to uważam, że jednym z najlepszych lekarzy jest dr Kubiak jest bardzo dobrym diagnostą i specjalista jeśli chodzi o położnictwo, moja siostra rodziła u niego i była bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia do pacjenta

błagam Cie! przez niego prawie straciłam ciążę- jak do niego dzwoniłam, we wtorek że krwawię, co mam robić to on ze na piątek mam wizytę i mam czekać na swoją kolej :angry:
 
Lubliniec, Pani dr Baranowska-Mosingiewicz - jest doskonałą specjalistką i wspaniałym człowiekiem.To dzięki Niej mamy swoją dzidzię.
Szpital Powiatowy w Lublińcu - sam szpital może wymagałby odnowy-ale przecież nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest opieka nad mamą i noworodkiem-a z tym jest tu bardzo dobrze.
8)
xxxxxxxxx
 
reklama
Do góry