reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

reklama
Warszawa dr Dróżdż, pediatra, fantastyczny czlowiek, nie lekoman, nie skorumpowany przez koncerny farmaceutyczne, podobno otrzymal Order Usmiechu.

dr Krzysztof Maj, ginekolog poloznik z CM LIM Warszawa, przemily, cieply czlowiek, kompetentny, skuteczny w leczeniu nieplodnosci, wnikliwy, naprawde szukajacy rozwiazania problemow. Pracuje tez w szpitalu na Inflanckiej.

Dr Roszkowski - ginekolog poloznik, jeden z 2 najlepszych specjalistow od wczesnego wykrywania wad plodu, super specjalista ale beznadziejny czlowiek, ponury, opryskliwy, wrecz chamski, ale jako specjalista super.
 
Łódź: Szalczyński

Ja słysząłm same złe rzeczy o tym lekarzu (nie z jednego źródła).
Podobno wyjechał na Zachód bo miał czasowo odebrane prawo do wykonywania zawodu w Polsce za błąd w sztuce lekarskiej!
 
No tak się to nazywa w medycznym żargonie. Ale same wiemy, że prawo do wykonywania zawodu odbiera się za spowodowanie smierci lub trwałego kalectwa.........
 
Witam
Bydgoszcz - może ktoś ma jakieś doświadczenia i napisze o lekarzach - połoznikach ze Szpitała Biziela w Bydgoszczy?
Pozdrawiam i czekam na opinie
 
Rzeszów,Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Szopena.Położna-Urszula Lew.Wspaniała kobieta, ciepła,przyjazna,sama jej obecność zmniejsza ból.Świetny fachowiec a przede wszystkim niesamowicie cierpliwy i pomocny człowiek.
 
Bardzo dziękuję pacjentce , która umieściła mnie na złotej liście. To bardzo miłe. Cieszę się , że mogłam pani pomóc.
 
Bydgoszcz
Witam!
Czy możecie napisać o szpitalu na Kapuściskach w Bydgoszczy (im. Warmińskiego) i o lekarzach, położnych tam pracujących? Będę tam niedługo rodziła i zależałoby mi na waszych opiniach.
Pozdrawiam.
 
reklama
Bydgoszcz
Witam!
Czy możecie napisać o szpitalu na Kapuściskach w Bydgoszczy (im. Warmińskiego) i o lekarzach, położnych tam pracujących? Niedługo będę tam rodziła i zależałoby mi na waszej opini.
Pozdrawiam.
 
Do góry