reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

Warszawa - dr Rozalia Pawlik-Gołębiewska - jest umieszczona na złotej liście, ale to wielka pomyłka. Powinna być raczej na czarnej. Jest to staruszka, przygłucha, niekompetentna, zapisująca przestarzałe leki. Z reguły lekarz, który jest już w pewnym wieku nie nadaje się do tego by badać pacjentów, ale może być konsultatnem. To raczej nie dotyczy tej Pani. Ona w ogóle nie powinna się zbliżać do pacjentek. W porę zwiałam do innego lekarza.
 
reklama
Ja z całego serca polecam Dr Maja. Super lekarz, delikatny, opanowany. Widać, że ma duże doświadczenie i świetnie zna się na rzeczy. Pamięta moje imię i traktuje naprawdę indywidualnie. Rozmawia ze mną, pyta jak sie czuje, udziela wszelkich wyjasnień ( zawsze do gainetu wchodzę z listę pytań :D ).
Polecam. Trzymajcie się przyszłe mamy!!
 
Ja z całego serca polecam Dr Maja. Super lekarz, delikatny, opanowany. Widać, że ma duże doświadczenie i świetnie zna się na rzeczy. Pamięta moje imię i traktuje naprawdę indywidualnie. Rozmawia ze mną, pyta jak sie czuje, udziela wszelkich wyjasnień ( zawsze do gainetu wchodzę z listę pytań :D ).
Polecam. Trzymajcie się przyszłe mamy!!
 
Podpisuje sie pod tym co napisalas. Super lekarz, przemily czlowiek, taki cieply i sympatyczny. Fantastycznie prowadzil moja ciaze.
 
Ja również nie polecam dr. Szalczyńskiego.
Jestem osobą puszystą i to bardzo nieodpowiadało temu lekarzowi. Dał mi to bardzo odczuć. Nie potraktował mnie poważnie. Za to oschle i niemiło. Do tego jeszcze okazało się podczas badania USG, że moja ciąża jest obumarła. Pan "doktor" oznajmil mi tę informację tak po prostu: "No cóż, ciąża jest obumarła" i koniec. Nie starał się nawet powiedzieć dlaczego tak mogło się stać. Dał mi tylko skierowanie do szpitala, powiedział że trzeba to "wyczyścić" i tyle....

Uważam że jest to lekarz raczej niemiły i bezduszny. Nie traktuje pacjentek na równi...
Nie polecam tego lekarza...
 
Trisch serdeczna prosba o informacje. Czy w związku z tym, że prowadził Cię Dr Maj czy rodziłas pod jego opieką w szpitalu na Inflanckiej?? Czy zdecydowałas inaczj? To dopiero mój poczatek ale chce wiedzieć wszytsko :D Aha i kiedy Dr Maj okreslił płec twojego dzidziusia??
 
Ja tez chodze do Dr Maja i uwazam ze jest przesympatyczny. Ale z chęcią dowiedzialabym sie cos więcej na temat rodzenia z nim. Generalnie nie chcialabym nastawiac sie na Inflancką...

NiaNiu - fajnie, że i tu sie spotykamy :D
 
Warszawa, Kaar Med - ja gorąco polecam panią Karinę Papikian. Równa babka, u której można sie wszystkiego dowiedzieć. Umie pocieszyc, kiedy trzeba zmobilizuje do dzialania. Uwaznie rozpatruje każdy przypadek. Dlatego tez trzeba czekac na wizyte dlugo, bo pacjentki u niej sporo czasu spędzaja. No ale z drugiej strony - gdy trzeba, wyslucha każdego wiec zawsze można na nią liczyć. Dzięki niej udalo mi sie zajsc w ciąże i utrzymac ja.
 
Dorotka, ale numer. Teraz to jestem w kompletnym szoku!! Tak sie cieszę :D Własnie jutro wybieram sie do niego na USG3D z mężem.

No w takim układzie to chyba sie spotkać musimy :D
A może prześlesz mi swoje zdjecie?? Ja już wysyałam do Ciebie na mail prywatny. Jak mnie kiedyś zobaczysz w poczekalni to krzycz :D Czekam na zdjecie od Ciebie!!
 
reklama
:) Chodziłam przez pewien czas do niego...Początkowo imponował mi jego dobrze wyposażony gabinet...........ale co z tego...Kiedy zaszłam w ciąże i przeniosłam swoje wizyty do CZMP ( Jacaszek- polecam gorąco!!) Szalczyński był wielce obrażony ...Kiedy poszłam do niego na wizytę...miałam złe przeczucia, bałam się i cala drżałam o moje male maleństwo w brzuchu. Sznowny doktor potraktowal mnie bardzo powierzchownie...i kiedy przy badaniu USG było słychać bibie serduszka...doktor powiedział " No i co ??? Żyje???? " Byłam w szoku....po takim potraktowaniu...Podejrzewam że gdybym chodzila do niego regularnie i płaciła to co należy byłby uroczy i przeslodki ale tak.....To nie jest lekarz z powolania......odradzam....jak najdalej od niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie ciężarne......Ja już niedługo!!!!!! PaPa!!! :D
 
Do góry