reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

Olkusz szpital - doktor Łonak , doktor Cieplak - długoletni ordynator to lekarze położnicy,których mozna umieścić na złotej liscie.Zauważają człowieka.
 
reklama
Bardzo dziękuję pacjentce, która umieściła mnie na złotej liście. To bardzo miłe. Cieszę się z pani radości przeżywania porodu. Jest to wielki cud narodzin, a poród siłami natury buduje bardzo silne więzi między rodzicami a dzieckiem.
 
LEGNICA - Lek. Przemysław Głowski - przyjmuje w prywatnym gabinecie lekarskim przy ul. Al. Orła Białego - tel. 602-259-150
Jest to lekarz, który dba o pacjentki, pilnuje aby wszelkie badania były zrobione, za każdym razem na wizycie robi usg i bada poszczególne narządy dzidziusia. Jest bardzo dokładny. Wizyta u niego trwa 30-60 minut a kosztuje zaledwie 60 zł.
 
POZNAŃ, dr Paweł Kutkowski
Na Murawie 12c/18 tel. 821-31-78

Profesjonalista, specjalista w położnictwie, ginekologii i anestezjologii; do tego wspaniały, cierpliwy i wyrozumiały  człowiek. Przeprowadził mnie przez wiele ginekologicznych dolegliwości przez ostatnie 8 lat oraz ciążę (właśnie mam 1,5 miesięczną córcię). Poleciłam Go już wielu moim znajomym i każda była zadowolona. Dociekliwie pyta i skrupulatnie przeprowadza wszystkie niezbędne badania. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Gorąco polecam
 
POZNAŃ, położna EWA OBST
Szpital Wojewódzki ul. Juraszów

Prawdziwa połozna z powołania! Doskonała opieka przed i w czasie porodu. Doświadczona, wyrozumiała i cierpliwa. Miałam wrażenie, że jestem pępkiem świata podczas porodu...Cudownie potrafiła zadbać o to bym możliwie najmniej cierpiała. Służyła radą również podczas połogu. GORĄCO POLECAM
 
reklama
Cześć bardzo się cieszę, że któraś z was wymieniła doktora Pawła Kutkowskiego z Poznania. Właśnie on teraz prowadzi moją ciąże i fakt, że polec go również ktoś inny jest dla mnie bardzo optymistyczn. Jestem w 12 tygodniu ciąży i jak narazie jestem z opieki lekarskiej Pana doktora bardzo zadowalona no i ma nadzieje, że juz tak pozostanie :) :) :)Gdyb jeszcze ktoś z was miał opinie na jego temat to bardzo proszę niech się odezwie
 
Do góry