reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 641
Miasto
Warszawa
Białystok - Wiesław Kurzątkowski dr med. specjalista położnictwa i ginekologii
"Konsylium" Białystok, ul. Legionowa 9A, tel. 745 41 66

Pan Doktor jest doskonałym lekarzem. Prowadził moją ciążę, a potem był przy porodzie i zajmował się mną w szpitalu. I nie tracił przy tym cierpliwości. Jego częste wizyty sprawiały, że w szpitalu nie czułam się pozostawiona samej sobie. Jest świetnym fachowcem a jego spokój i opanowanie udzielają się innym.

Iwona Mosiej
2002/10/26 11:38:25

Bielsko-Biała - Małgorzata Osowska - położna
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Szkoła Rodzenia przy tymże

W Szkole Rodzenia wprowadza ciepłą, rodzinną atmosferę. Juz po paru spotkaniach wszyscy się znają, a potem, już na porodówce wzajemnie się szukają. W czasie porodu jest niezastąpiona - dodaje otuchy, pomaga w wybraniu pozycji, doradza - drugi raz chciałabym rodzić właśnie z nią. Po porodzie pomaga w pierwszych probach karmienia, można do niej zadzwonić po radę. Jej zawdzięczam to, że karmię piersią synka.

2001/10/19 15:38:04

Częstochowa - lekarz stomatolog Małgorzata Zaleska-Rajczyk
Częstochowa, ul. Jesienna 52/54, tel. 034.363.75.87

Polecam tę Panią za cierpliwość, zainteresowanie małym pacjentem, umiejętne podejście do dziecka i rodzica (do leczenia jednego ząbka można chodzić parę razy, a cena zawsze od "zrobionego" zęba, nie od wizyty). W czasie wizyty dziecko może pomagać/przeszkadzać lekarce, obsługiwać wybrane narzędzia, rozmawiać nawet gdy trzeba przerwać na chwilę zabieg a po udanej wizycie czekają prezenty!

2001/06/16 20:31:58

Drawsko Pomorskie - Dr. Zygmunt Romanowski
ul. Staszica 3b/2 Drawsko Pomorskie

Mimo że mój ojciec, ale to człowiek który całe życie poświęcił noworodkom, ratowaniu ich życia, rozwijaniu metod szybkiego reagowania na szczególne przypadki niedomagań zdrowotnych. Kocha to co robi.

2002/11/17 11:20:49

Gdańsk - Maria Sokólska, położna, Szkoła Rodzenia
Gdańsk, ul. Traugutta 29, tel. (0-58) 559 79 30 (10-20), 0-603 316 153 (całodobowo)

Szkoła jest naprawdę niesamowita. Panuje tam rodzinna i miła atmosfera. Pani Maria jest osobą niezwykle ciepłą i poświęconą młodym rodzinom, kobietom w ciąży i karmiącym. Udziela również pod podanymi wyżej numerami telefonów porad laktacyjnych, a ma naprawdę olbrzymie, wieloletnie doświadczenie.

2001/06/04 21:34:28

Gdańsk - Marianna Tymańska, pediatra
058/624-15-76

Jest to pediatra lecząca jeszcze mnie samą, a teraz prowadzi swoją prywatną praktykę - wszędzie dojeżdza (oczywiście na terenie Trójmiasta), za wizytę liczy sobie (ostatnio) 30-40 zł, jest nawet skłonna poradzić przez telefon, nawet daje porady na przyszłość, jak w poradni dzieci zdrowych, jest kompetentna i cudownie podchodzi do dzieci i rodziców.

2001/06/23 22:39:05

Gdańsk - Ewa Filipska-położna-Szpital sw.Wojciecha Adalberta
Gdańsk Zaspa

Niezwykły spokój, opanowanie, kultura, kompetencja i doswiadczenie - czułam się z Panią Ewą absolutnie bezpieczna, zaufałam całkowicie i ja i mąż, który był ze mną i od roku jest nas troje

2001/07/16 12:43:30

Gdańsk - Dariusz Wydra,dr n. med. ginekolog położnik
Gdańsk, PSK 2, ul. Kliniczna 1a

Rekomendowany przeze mnie lekarz charakteryzuje sią niezwykłą serdecznością,doskonale opiekuje się swoimi pacjentkami. Jest przy tym doświadczonym i kompetentnym specjalistą, jednak przede wszystkim doceniam jego dobroć, wyrozumiałość, dziękuję mu za naszego śzymusia

2002/07/02 22:27:05

Gdańsk - dr Piotr Zygmuntowicz, ordynator oddziału gin.-poł. w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku
praktyka prywatna we wtorki po południu tel. 0 58 341 54 85

Doskonały ginekolog i położnik, człowiek o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjentek. Oddany chorym i swojemu oddziałowi, który dzięki jego pracy i staraniom został wyremontowany (łącznie z super porodówką) i spełnia standardy światowe. Można na niego zawsze liczyć, odpowie na każde pytanie, jest pełen szacunku i - co się nie zdaza często - empatii - dla pacjentów. Prowadził moje obie ciąze z problemami, zakończone dzięki niemu szczęśliwie.

UWAGI: Doktor przyjmuje w 2 gabinetach prywatnych, wizyta kosztuje ok. 60 zł.

Marzena Świtała
2002/10/16 15:16:11

Gubin - lek. med. Lech Borkowski
WSPL, ul.Kresowa 258, 66-620 Gubin

Potrafi udzielić fachowej porady, przeprowadza bardzo dokładne badania. Ma doskonałe podejście do dzieci.

Anna Lewak
2002/11/18 21:50:38

Katowice - lek. med. Krzysztof Koza
Poradnia Ginekologiczna nr 2 ul. Wrocławska 32 Katowice-Bogucice

Lekarz ten wie jak trudnym okresem jest dla kobiety ciąża. Potrafi jej zawsze wysłuchać i pomóc w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Zawsze miły i delikatny podczas badań.

2001/08/18 22:29:34

Kielce - dr nauk med. Grzegorz Wydrzyński
Kielce ul.Warszwska, 0502250922

Wspaniały, traktujący każdą pacjentkę bardzo miło i ciepło, zaangażowany w to co robi (prowadzi szkołę rodzenia oraz promuje porody w wodzie), wizyty u niego to wyczerpujące odpowiedzi na nękające mnie pytania w czasie ciąży jak i po porodzie. Jest to lekarz który naprawdę angażuje się w to co robi i robi to z wielkim sercem za co raz jeszcze mu dziękuję!!!!!

2001/06/09 09:42:39

Kielce - dr Krzysztof Witek
Szpital Połozniczo-Ginekologiczny i Noworodków ul. Prosta, Kielce

Moim zdaniem nie ma lepszego lekarza na terenie Kielc. Jest bardzo opiekuńczy. Troszczy się o każdą pacjętkę we wspaniały sposób. poświęca bardzo dużo czasu i uwagi na drobny szczegół. Dzięki niemu mój poród był o wiele łatwiejszy i znacznie bardziej do zniesienia. Opiekował się całą naszą trójką (dzidzi, ja, mąż) w taki sposób, o którym wcześniej mogłam tylko marzyć. Jestem mu wdzięczna za całą opiekę nade mną przez te wszystkie lata.

2002/05/22 07:54:45

Kielce - Barbara Balińska lekarz-ginekolog
przychodnia nr 10 przy ul.Zagórskiej,szpital przy ul.Kościuszki Kielce

Cudowna osoba.Przemiła,sympatyczna,niezwykle ciepła.Bardzo troskliwa. Profesjonalistka w każdym calu. Zrozumiale i wyczerpująco odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Chciałoby się,żeby wszyscy lekarze byli tacy jak ona.

Iwona Kondrak
2003/04/01 11:15:44

Koszalin - Lidia Zblewska - położna
Szpital Wojewódzki Koszalin

Fantastycznie przygotowuje do porodu, nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Taka osoba przy porodzie to skarb.

Marta Lasecka-Gabryś
2002/05/19 00:56:07

Kraków - Krystyna Waligóra
położna, pracująca w szpitalu im. G. Narutowicza- Kraków

Przede wszystkim za to, że pomogła przyjść moim synkom na świat. Poza tym za uśmiech, radość, "zagadywanie" oraz umiejętność skierowania uwagi rodzącej na inne dziedziny niż ból.

2001/06/01 15:32:51

Kraków - Stalla Jaszczewska - lekarz pediatra
Kraków, ul. Radomska

Profesjonalistka, doskonały lekarz z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta.

Kalina Pieciun
2002/09/27 12:51:33

Kraków - dr. Artur Filipowicz
ul. Długa 30, Kraków

prowadził moją całą ciążę wraz z dr Juszczykiem (którego też nie omieszkam polecić). Cierpliwy, rzeczowy facet.

Ewa Zdebelak
2002/10/23 08:06:46

Kraków - dr. Leszek Juszczyk
prywatny szpital ginekoogiczno położniczy, Ujastek 6, Kraków

prowadził moją całą ciążę wraz z dr Filipowiczem. (którego też nie omieszkam polecić). Ordynator tego szpitala. Przesympatyczny, na dzień dobry, już w momencie kiedy byłam tylko "zwiedzać" oddział dał mi swoją wizytówkę, żeby dzwonić w razie potzeby. Niby jest to powszechne zjawiska, ale ponieważ mnie to wcześniej nie spotkało - zrobiło to na mnie warażenie. Oprócz tego oczywiście kompetentny i cierpliwy.

Ewa Zdebelak
2002/10/23 08:10:37

Łódź - Michał Skoczylas - ginekolog, homeopata
Medin, Łódź ul. Nawrot tel. 632 01 72

Przyjaciel każdej kobiety w ciąży i nie tylko, potrafi słuchać. Sam prowokuje do zadawania pytań, zadne pytania nie są głupie i bez sensu. Cały czas dostępny pod telefonem komórkowym, dba o kobietę (a przedewszystkim o jej komfort psychiczny). Kasa to dla niego drugi plan. Naj ważniejsza jest pacjetka i to się tylko dla nigo liczy.

UWAGI: Poleciłam tego lekarza już kilku koleżanką i zawsze słyszę to samo (wiesz przy nim nie czuje się skrępowana, a wręcz przeciwnie jak bym go znała od lat)

2001/07/09 13:16:59

Łódź - dr Jarosław Cielecki - pediatra Łódź
(42) 632 01 72

Pediatra jakich mało, od dawna zajmuje się moim synkiem (a jest to trudne bo mały niesłyszy co za tym idzie nie mówi) potrafi bez wskazówek malucha zdiagnozoawć go. Bardzo cierpliwy i poświęca masę czasu małemu pacjetowi. Moje szczęście jest bardzo ruchliwym 4 latkiem, a jeszcze nie udało mu się wyprowadzić pana doktora z równwagii. Zawsze otrzymywałam trafną diagnozę, od dnia narodzin się nim zajmije i pomógł mi załagodzić alergię u synka (a był moment że mały uczulał się na wszystko). Mogła bym pisać i pisać o zaletach.

UWAGI: Jedny w swoim rodzaju, trzeba go poznać.

2001/07/09 13:25:05

Łódź - dr Zbigniew Szalczyński, ginekolog położnik
Łódź, ul. Tansmanna 1/3 (gabinet), tel. 673-92-73

Pełny profesjonalizm. Pan doktor przez wiele lat pracował na Zachodzie i to widać w jego podejściu do pacjentek i swojej pracy. Przy każdej wizycie kontrolnej (chodzę raz w roku) USG waginalne, badanie piersi, cytologia - wszystko na miejscu i wliczone w opłatę bez dodatkowego chodzenia i dopłacania, a trzeba dodać, że wizyta kosztuje tu tyle, co u inych ginekologów, którzy nie oferują takich badań. Doktor interesuje się wszelkimi nowościami . Jest bardzo uprzejmy, odpowie na każde pytanie, bada delikatnie i z wyczuciem. Z jego usług korzysta także moja mama w wieku menopauzalnym, a ostatnio we wspaniały sposób zaopiekował się ciążą mojej siostry. Na wizyty ciężarne kobiety przychodzą z przyszłymi tatusiami i doktor nie traktuje ich jak intruzów. Także cierpliwie odpowiada na pytania, a faceci zadają czasem dziwne (przykładem mój szwagier). jest lekarzem spoza tzw. układów, nie pracuje w żadnym szpitalu jedynie we własnym, prywatnym gabinecie, dlatego pewnie nei każdego byłoby stać na jego usługi, ale jest naprawdę dość niedrogo za to ma się pewność, że lekarz jest naprawdę zainteresowany twoim zdrowiem i wie co robi!!! Stosuje zniżki w przypadku prowadzenia ciąży. W gabinecie ma mnóstwo zdjęć szczęśliwych rodziców z bobasami - to,jego" dzieci. Najlepiej umawiać sią telefonicznie - w recepcji miłe panie. co jeszcze można napisać? Dla mnie to jedyny ginekolog, u którego chcę sią leczyć, taki jak z amerykańskich filmów.

2002/10/10 12:26:48

Mysłowice - lek.med Danuta Jadamus-Niebrój - pediatra
Mysłowice Przychodnia ul. Rózyckiego

Pełna cierpliwości i życzliwości. Swoim podejściem spowodowała,że moja córka (22 miesiące) bez płaczu poddaje się badaniom włącznie z oglądaniem gardła - co zazwyczaj wywoływało u córeczki atak histerii. Lekarz wyjątkowy. W przypadku gdy dziecko jest chore - oprócz kontroli w przychodni - również telefonicznie sprawdza postępy w leczeniu . Pani doktor odpowie na wszystkie pytania fachowo a zarazem zrozumiale - bez odrobiny zniecierpliwienia.

Natalia Budak-Mańka
2003/02/15 10:05:47

Olsztyn - Specjalista ginekolog-położnik Bogdan Kula
Olsztyn ul. Zielona 8/10 tel.089 5235015

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Jego fachowość, oddanie pacjentkom i wiedza zasługują na największe uznanie. Pełen ciepła, które roztacza wokól siebie i innych.Prowadził mnie przez całą ciążę z uśmiechem na ustach, pomimo moich licznych i uzasadnionych obaw co do ciąży, nie pozwolił nigdy zwątpić. I miał rację, teraz dzięki jego pomocy mamy śliczną córeczkę.

UWAGI: Polecam wszystkim tak wspaniałego fachowca i cudownego człowieka. Ja będę wdzięczna do końca za to, że dodawał otuchy, uspokajał, pomógł w trudnych chwilach, za to, że był na, dosłownie, każde zawołanie.
Olsztyn - lek.med. Aleksandra Krusz - Koziczak specjalista chorób kobiecych i położnictwa
Olsztyn ul. Barcza 37m 16 tel. 0602109308

Bardzo sympatyczna, kompetentna pani doktor. Zawsze służy fachową radą i pomocą. Podczas wizyt poświęca pacjentce dużo czasu i pozytywnie nastawia do stanu ciąży i porodu.

UWAGI: Po długich poszukiwaniach ginekologa trafiłam wreszcie na panią doktor, dzięki której moja ciąża przebiegła spokojnie i bez zbędnych obaw, natomiast nieoceniona pomoc przy porodzie sprawiła, że wspominam to wydarzenie bardzo pozytywnie. Dr Aleksandra Krusz - Koziczak pracuje w Szpitalu Miejskim w Olsztynie.

2002/03/17 10:18:50

Płock - połozna Justyna Kaszanek
(024) 262-90-11, centrala szpitala

Niezwykle miła i zaangażowana połozna. Ciepła i serdeczna. 15 lat praktyki w zawodzie. Byla ze mną przez cały poród: od 3 rano do 12 południe. Mimo, ze dyzur skończyła o 7 rano - bezinteresownie została ze mną do końca. Tylko dlatego, że ją poprosilam.

2001/06/04 17:32:48

Płock - MAREK MUCHAMAETCZYN, lekarz ginekolog-położnik, szpital Św.Trójcy Płock
Płock, ul.Jachowicza, tel 06019501, 3672230

Ciepłe, wyjątkowo delikatne podejście do pacjentek, niezwykła wrażliwość osobista, fachowość postępowania.

UWAGI: O tym jak niezwykłym człowiekiem jest Pan Doktor przekonałam się osobiście nie tylko podczas prywatnych wizyt, ale również w momencie gdy przebywałam w szpitalu z powodu zbliżającego się porodu. Doktor robił wszysto, abym nie czuła bólu ani dyskomfortu psychicznego. Pomimo niedużej różnicy wieku między nami, czasami czułam się jak jego córka. Roztaczał nad swoimi pacjentakami jakąś ojcowską aurę, która miała łagodzić wszelkie niedogodności płynnące z faktu pobytu w szpitalu. Pan doktor angażuje się w sprawę porodu całym sobą i jest przy tym niezwyle wrażliwy. Ważne jest również to, że nie dzieli pacjentek na,,swoje" i innych lekarzy (jeśli chodzi o wizyty prywatne). Jest wyróżniony nagrodą Jolanty Kwaśniewskiej,,Lekarz Przyajcielem Kobiety". Sadzę, żę to nazwa bardzo trafiona w jego przypadku.

2001/08/05 00:01:52

Płock - ginekolog- położnik Sławomir St. Artymiak
Płock, ul. Królewiecka 16m6, tel. (024)264 35 55

Znakomity lekarz zainteresowany twoim stanem, otwarty na pytania i uwagi. Odpowiada na każde pytanie nie spoglądając na zegarek, wyjaśnia wszystko z zaskakującą dokładnością. Zapobiegliwy i uważny jeżeli chodzi o zagrożenia podczas ciąży. "Mistrz" w odczytywaniu płci dziecka.

UWAGI: Polecam wszystkim kobietom w ciąży, w szczególnoości w ciąży zagrożonej.

Iwona Wiśniewska
2002/07/26 22:55:21

Poznań - dr Jerzy Kubiak - ginekolog
Poznań,

Kulturalny, sympatyczny, delikatny i taktowny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco, nigdy się nie spiesząc, niczego nie zbywając. Zapisując leki szczegółowo tłumaczy swoją decyzję. Stanowczy i spokojny jednocześnie, nigdy nie pochopny. Można na nim polegać, o czym niejednokrotnie razem z mężem się przekonaliśmy.

2001/06/07 23:29:21

Poznań - dr n.med. Dorota Rabiega
Szpital Kliniczny przy ul. Polnej w Poznaniu

Wspaniała, fachowa opieka podczas calej ciązy, cudowna pomoc przy narodzinach dziecka i kompleksowa opieka poporodowa - innymi slowy na zadnym z tych etapow nie bylam pozostawiona sama sobie, zawsze moglam liczyc na pomoc lekarska, slowa otuchy czy wyciszenie moich lekow.

2003/05/19 20:56:41

Przemyśl - Bożena Jęczalik - położna w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu
gen. Grota -Roweckiego 2 tel. 678 -26-38

Dzięki tej osobie pełnej ciepła i cierpliwości, poród uważam za wspaniałe przeżycie, jedyne w swoim rodzaju.

2002/03/01 21:44:06

Ruda Śląska - Oddział położniczy Szpitala w Rudzie Śląskiej - Goduli
ul. Lipa, Ruda Śląska

Wspaniała opieka, szczególnie pielęgniarska, bardzo ładny oddział

2002/01/15 07:52:22

Rzeszów - dr Wojciech Janeczko; Szpital Wojewodzki nr 2 w Rzeszowie
(0-17) 852-03-40,

solidny, kompetentny, zyczliwy w stosunku do pacjenta, umiejacy rozwiewac ewentualne obawy zwiazane ze stanem pacjenta

2002/01/12 20:40:05

Rzeszów - Małgorzata Paśko - Położna
Szpital Specjalistyczny ul. Szopena Rzeszów

Cudowna, ciepły, serdeczny człowiek. Dzięki Jej kompetencji, oddaniu i sercu mam dziś cudowną, zdrową Córeczkę! Poród z Panią Małgosią, choć zabrzmi to paradoksalnie, to przyjemność!

UWAGI: Cała Służba Medyczna Odziału Patologii Ciąży oraz Noworodków jest przyjazna pacjentowi i za to WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU dziękuję!

Agnieszka Cichosz
2002/10/23 09:16:42

Słupsk - dr.gin-poł. Marek Piliszczuk
Słupsk wojska polskiego-przychodnia;norwida-gab.prywatny

wspaniały lekarz, opiekuńczy, doświadczony. Potrafi kobiety uspokoić wrazie niepewności wytłumaczy. Mąż w gabinecie jest wręcz oczekiwany, to co mówi jest zawsze tylko dla konkretnej osoby nie ma żadnych formułek wysyła na wszystkie badania. USG robi w gabinecie na miejscu wraz z opisem,dostaniesz zdjęcia a jeśli chcesz to taśmę z USG.

UWAGI: gorąco polecam . uratował mnie z powikłań po pierwszym poronieniu i przeprowadził przez zagrożoną ciążę drugą z wielką czułością to lekarz który poświęca się całym sobą

2002/10/28 13:48:44

Starogard Gdański - Lucyna Łyko - położna prowadząca m.in.Szkołę Rodzenia przy szpitalu św. Jana w Starogardzie Gd.
83-200 Starogard ul. Balewskiego

Wspaniała osoba.Zgłosiłam się do Niej pełna obaw a Ona bardzo szybko je rozwiała. Bardzo ciepła, profesjonalistka, potrafi przyciągnąć ludzi na zajęcia (mój maąż także chodził pomimo, że na początku był sceptycznie nastawiony). Bardzo miło ją wspominam. Dodam tylko, że wszystkie połóżne ze Szkoły Rodzenia przy tym szpitalu są tak samo wspaniałe. Osaobiście ich nie znam, ale wiem z opini moich znajomych.

2001/11/06 08:27:55

Szczecin - dr med. Izabela Zajączkowska - lekarz chorób dziecięcych
Przychodnia Medycyny Rodzinnej, Szczecin, ul.Z.Nałkowskiej, tel.: 4627302,

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uosobienie mądrości, cierpliwości i spokojności, niesamowity kontakt z dziećmi - przy Pani Doktor nawet największy płaczek się uspokaja, nikomu nie odmówi pomocy - potrafi zostać po godzinach żeby przyjąć ostatniego pacjenta,a co najważniejsze Pani Doktor wspaniale leczy!

UWAGI: Życzę Pani Doktor dużo zdrowia i wytrwałości!

2002/01/15 09:19:48

Szczecin - dr Sławomir Laufer
ul.Kaszubska 27d Szczecin,tel.(0-91) 812-65-50

Niezwykle ciepły, przemiły człowiek.Bardzo troskliwy, jako lekarz niezwykle profesjonalny. Specjalista w dziedzinie badań USG.

UWAGI: Polecam pana doktora Laufera zwłaszcza kobietom, które spodziewają się pierwszego dziecka i w związku z tym mają wiele obaw, pytań, wątpliwości.Jest to lekarz znakomicie prowadzący przez wszystkie etapy ciąży.

Maja Walczakiewicz
2003/02/21 13:34:10

Tarnów - Jerzy Gąciarz, ginekolog
Prywatna Przychodnia, ul.Nowy Świat 3, tel (O14) 6211849, Tarnów

Niesamowity lekarz. Prowadził mnie przez ciąże z problemami-pobyt na patologii ciąży-aż do rozwiązania. Bardzo mi pomógł, dzięki niemu hipotrofia i toksoplazmoza z czasu ciąży jest już historią, urodziłam śliczną, zdrową! córeczkę...

UWAGI: Pracuje w nowym szpitalu im.św.Łukasza, a to wydaje się być istotną informacją dla kobiet ceniących sobie ładny wystrój, higienę i podmiotowe traktowanie... Szpital im.św.Łukasza, ul. Lwowska 178, Tarnów

2001/09/13 14:48:49

Tarnów - Jerzy Przybycień
Tarnów ul. Rogoyskiego INTERMED

lekarz zawsze pomocny, wytłumaczy,rozwieje obawy.Polecam zwłaszcza przy ciążach wysokiego ryzyka i problemach z zajsciem w ciążę. Zawsze pod telefonem,ma świetne podejście do pacjentek-każda czuje się tak jakby była jego jedyną pacjentką.Jedyny minusik - przyjmuje TYLKO prywatnie.

Katarzyna Różycka
2002/10/27 09:48:52

Tychy - dr Leon Kolny gineolog położnik
Tychy, ul. Piwowarów 14, tel. 032 / 227 44 77, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 1

duże doświadczenie, doskonała opieka w ciąży i na codzień, życzliwość, potrafi i chce odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjentki, duża wiedza o możliwościach współczesnej medycyny,

2001/09/18 16:25:27

Tychy - Dr n med.Specjalista Ginekolog-Położnik IZABELLA SIRKO
Tychy,ul.Owczarska 12 tel.218-10-19

Przede wszystkim doskonały specjalista,a przy tym wspaniały lekarz służący zawsze fachową poradą.

UWAGI: Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę,której większą część spędziłam w łóżku.Była przy narodzinach mojego synka Konrada,który obecnie ma 5 lat.Wspominam poród jako najwspanialszą rzecz jaka kiedykolwiek mnie spotkała.Teraz spodziewamy się drugiego dzidziusia i myślę,że za sprawą pani Doktor przyjście na świat naszego maleństwa będę wspominać równie miło jak narodziny Konradka.

Aleksandra Matyja
2002/07/29 10:54:11

Wałbrzych - dr Ewa Rodziewicz- pediatra
(074)848-16-85 ul.Andersa179\1

Prawdziwy lekarz z powołania,leczyła 3 pokolenia naszej rodziny. Przede wszystkim cudowny człowiek.Posiada ogromną wiedzę i duży zasób ciepła . Mój 5-letni synek idzie do Niej jak z wizytą do babci.Ma świetne podejście do dzieci.Jest również lekarzem homeopatą.

2001/08/20 11:35:19

Warszawa - dr Piotr Kukulski - ginekolog-położnik
0-602-238-152 Warszawa

Bardzo ciepły, kompetentny lekarz. Wizyty u niego to przyjemność. Bada bardzo delikatnie. Ciązy nie traktuje jak choroby, tylko jak naturalny stan. Wyczerpująco informuje o wszystkim. Gorąco polecam.

2001/06/01 07:25:45

Warszawa - Szkoła Rodzenia przy fundacji
Warszawa Lwowska 6/10 tel. 629-78-49

Szkoła nie jest uzależniona od szpitala, może więc byc obiektywna. Zakomite wykłady - zarówno na temat fizycznej jak i psychicznej strony porodu. Dużo informacji na temat pielęgnacji noworodka. Znakomite ćwiczenia z elementami jogi. Grupy prowadzą psychologowie, wykłady mają położne i pięlęgniarki opiekunki. Grupa daje wsparcie psychiczne. Na zakończenie - po wszystkich porodach - pokazywanie dzieci. Byłam bardzo zadowlona (a nie była to pierwsza szkoła rodzenia do jakiej chodziliśmy).

2001/06/01 07:33:48

Warszawa - Dr Grzegorz Stokłuska, szpital św. Zofii w Warszawie
tel. 750 29 14 (warszawa)

Bardzo delikatny, spokojny i opanowany czym wzbudza zaufanie; prowadzil 2 moje ciąże, odbierał piewszy poród -(dzieki niemu nie użyto kleszczy), Bardzo dobry fachowiec (nie tylko moja opinia jak widać na liście) POLECAM!

UWAGI: Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Żelaznej, w gabinecie przy Pl. Konstytucji i w Piasecznie.

2001/06/06 23:22:24

Warszawa - dr Piotr Kukulski - ginekolog-położnik-ultrasonolog
szpital św. Zofii, gabinet pryw. 0602238152

Idealny lekarz. Nic dodać, nic ująć.

UWAGI: Po długiej wędrówce po różnych lekarzy trafiłam na "tego jedynego"! Spokojny, przemiły, znający się na rzeczy człowiek, nie próbujący straszyć, "unikać odpowiedzialności" (np. nie doradza każdej ciężarnej w okularach z miejsca cesarki, kleszczy, itp), czy zbywać pacjentek (z powodu np. braku czasu, niechęci do danej osoby,...). Zawsze uśmiechnięty, cichy, zrównowazony. Nie musi sobie z trudem przypominać własnych pacjentek.

2001/06/21 15:53:23

Warszawa - dr Witold Osobka-Morawski Prywatna Poliklinika DIAGMED
ul. Narbutta 41/43 m. 6, W-wa, tel 8498837, 0602-468837

Bardzo dobre badania USG z dokumentacja video (wziac wlasna kasete, najlepiej krotka!!!).

UWAGI: Moj synek ma identyczna buzke, jak na zdjeciu USG z 29 tyg.!!!

2001/08/22 14:14:21

Warszawa - dr Adam Paszkwiński
Instytut Matki i Dziecka,Warszawa,

Liczy się z uczuciami dziecka i rodziców. W leczeniu nie stosuje schematów. Najpierw stara się dociec sedna schorzenia, postawić diagnozę, a dopiero potem leczyć. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Poznałam go, jako lekarza państwowej służby zdrowia, nie wiem czy przyjmuje prywatnie.

UWAGI: Dr Paszkwiński przyjmuje w poradni alergologicznej Instutu Matki i Dziecka. Dotarłam do niego po półtorarocznej "opiece" nad moim synem w analogicznej poradni na Pasteura, gdzie bez żadnych badań szczegółowych zakwalifikowano go do astmatyków i konsekwentnie, acz bez sukcesów faszerowano silnymi sterydami. Dr Paszkwiński dokładnie osłuchał, zlecił rtg płuc, który wykazał poważne zmiany długotrwałego stanu zapalnego, zaplanował wiele badań m. innymi w kierunku gruźlicy i mykoplasmosy. Ta ostatnia choroba okazała się być udziałem mojego syna, a wynik badania wskazał na zarażenie bakterią trwające wiele miesięcy. Podany antybiotyk zadziałał.

2001/11/07 22:07:55

Warszawa - Rozalia Pawlik-Golebiowska, ginekolog poloznik cytolog
Warszawa-Anin ul.Kwldzynska 48A

Jest to bardzo mila i sympatyczna pani, ktora w kazdej chwili jest gotowa pomoc swoim pacjetkom. Jest takze wspaniala przyjaciolka.

2002/01/14 19:24:19

Warszawa - mgr Edyta Dzierżak
Szpital Specjalistyczny im. św. Zofii, ul. Żelazna, Warszawa

Absolutnie pełen profesjonalizm, mnóstwo życzliwości, taktu, dobroci i zaangażowania. Do tej pory jestem pod wrażeniem Edyty i jej pracy, jaką wykonała podczas porodu mojej żony. Gorąco polecam.

2002/05/28 10:58:33

Warszawa - dr. Beata Gruszczyńska
Centrum Medyczne Medicover Warszawa ul. Sapieżyńska 10 tel.531-41-41

Fantastyczna pani doktor od chorób dziecięcych. Bardzo delikatna, ciepła, cierpliwa i wyrozumiała . Zawsze znajduje czas na wyjaśnienia dotyczące stanu dziecka. Potrafi skutecznie rozwiewać wątpliwości zdesperowanych rodziców. Bardzo kompetentna, a o jej kwalifikacjach i fachowości można poczytać tutaj http://www.medicover.pl/aroundpoland/warsawgruszcynskapl.htm

UWAGI: Uwaga mojej 2,5 rocznej córeczki... "Mamusiu kiedy pójdziemy do mojej ulubionej pani doktor?" A ja polecam dr. Gruszczyńską z całego serca

Małgorzata Majkowska
2002/06/03 17:02:49

Warszawa - Iwona Szczupacka ginekolog-położnik WARSZAWA
0-601 702 741

Świetna młoda i przemiła kobieta. Zna i pamięta swoje pacjentki, zawsze ma czas (choć nigdy go nie ma:)). Pracuje w szpitalu bielanskim i przyjmuje prywatnie na Żoliborzu... IDEALNY LEKARZ:))) A sprawdziłam wiele i kobiet i mężczyzn w tej specjalności

2002/06/06 13:31:02

Warszawa - Agnieszka Plak
Szpital św. Rodziny Warszawa ul. Madalińskiego

Pani Agnieszka jast położną, bardzo oddana swojej pracy, miła, chetnie opowiada w każdym etapie porodu co się dzieje, jakie zabiegi wykonuje i dlaczego, w razie potrzeby trzyma za rękę dodaje otuchy, jest dokładnie taka jaka położna powinna być. Kiedy nasza Alusia była już na świecie zważona, zmierzona, umyta; pani Agniesza przeprowadziła z nią pierwszą "poważna rozmowę" przedstawiła jej Rodziców i przekazała w drżące jeszcze z emocji ręce Tatusia.

Joanna Huczek
2002/09/13 13:32:57

Warszawa - Prof. Andrzej Radzikowski
(22) 833 27 80 kontakt: Ewa Podlewska; Warszawa

Opiekuje się całą naszą rodziną, dziećmi od urodzenia. Wielki autorytet medyczny i moralny. Podstawowe zasady: dziecko karmić piersią, szczepić i dzwonić z wszystkimi pytaniami.

UWAGI: Przyjmuje w szpitalu dziecięcym na Działdowskiej w Warszawie i w fundacji przyszpitalnej.

2002/10/31 14:40:33

Warszawa - dr Katarzyna Przygoda, polozna hanna Wroniewicz, dr Grzybowski
MSWiA, ul. Wołowska, Warszawa tel. 602-11-22

Najmilsza polozna, cierpliwa, wyrozumiala i miala czas! Lekarze chetnie udzielali wszelkich informacji, profesjonalni, uprzejmi i wyrozumiali

2002/11/26 11:47:37

Warszawa - Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
Warszawa, Plac Starynkiewicza 3

7.XI.2002 przy asyście męża urodziłam w tym szpitalu dużego, zdrowego synka. Ciąża była przenoszona o 10 dni i poród został sztucznie indukowany. Podano mi oksytocyne i przebito pęcherz płodowy. Spotkałam sie z dużą życzliwością ze strony połoznej jak i bardzo zaangażowanych lekarzy. Po kilku godzinach czynność skurczowa była tak nasilona że byłam prawie nieprzytomna z bólu, a mimo to rozwarcie nie powiększało się. Lekarze zaproponowali mi znieczulenie zewnątrzoponowe. Wahałam się ponieważ wcześniej informowano nas,ze znieczulenie kosztuje 500 zł. W końcu ból był nie do wytrzymania i poprosiłam o nie. Później okazało sie że za znieczulenie wcale nie muszę płacić (tak jak i moja współlokatorka z pokoju, która równiez prosiła o znieczulenie). Po znieczuleniu poród przebiegł szybko i sprawnie. Lekarze oprócz fachowej informacji na bieżąco, starali się wprowadzić elementy humorystyczne np. szyjący mnie lekarz stwierdził,ze założy mi tu taką sieć, że będę sobie mogła podłączyć internet ;) Po porodzie stale ktos kontrolował nasz stan zdrowia. W dniu wypisu okazało się,że Robert ma infekcje i musi jeszcze 5 dni pozostac w szpitalu. Pozwolono mi pozostac wraz z dzieckiem dalej jako pacjentka poloznictwa. Po 8 dniach opuscilismy szpital zadowoleni i zdrowi - ja z zagojonymi szwami, zas malenstwo z wygojonym pepuszkiem.

UWAGI: Jedynym mankamentem moze byc fakt ze jest to szpital akademii medycznej i oprocz lekarzy badali mnie i asystowali przy porodzie studenci i studentki AM. Robili to jednakdelikatnie i fachowo tak ze ich obecnosc nie byla krepujaca.

Dorota Szatkowska
2002/12/22 17:59:40

Warszawa - dr.Marzena Padzik-Moczydlowska
22 6118743 gabinet

jest lekarzem, do którego ma sie zaufanie

UWAGI: Zawsze kiedy potrzebowałam pomocy z zakresu ginekologii a teraz i położnictwa była jedynym lekarzem który wyczerpująco z uśmiechem na twarzy odpowiedział na moje pytania, skierował na badania, spytał o obawy i nastrój, w szpitalu św.Zofii opiekuje się pacjentkami równie profesjonalnie jak i w prywatnym gabinecie

2003/01/02 04:26:14

Warszawa - Jan Wolski urolog dawniej w CZD teraz w Novum
Novum ul. Puszczyka 14 Warszawa

Bardzo dobrzez zajął się moim synkiem. Dzięki jego wytrwałości uniknelismy narazie operacji i mamy nadzieję na wyleczenie bez niej. Synek ma refluksy. Bardzo dobre podejćie do dzieci.

UWAGI: Jak macie problemy z drogami moczowymi u dzieci to idźcie śmiało do niego.

2003/02/07 11:08:52

Wrocław - dr Bożena Żarczyńska
071 321 15 32, Wrocław

Najlepsza pod słońcem lekarka pediatra - neonatolog. Kocha i porafi leczyć dzieci. Kobieta o wielkim sercu i olbrzymich kompetencjach. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dziecko i jego potrzeby, nie przesadza z antybiotykami - jesli je zaleca to znaczy, ze naprawde nie ma juz innego wyjscia.

UWAGI: polecam z całego serca:))

Dorota Gudaniec
2002/04/23 19:48:53

Zielona Góra - położna, koordynator szkołay rodzenie Joanna Habura
miejsce pracy: Szpital Wojewodzki w Zielonej Górze, ul. Zyty

Niezwykła serdeczność, zdecydowanie ponadprzeciętna życzliwosć, duża wiedza i doświadczenie zawodowe, położna z sercem i z zamiłowania (to nie jest tylko "praca" dla pani Asi).

Małgorzata Młodzieniak-Zajdel
2002/07/25 14:10:22
 
reklama
Ta lista została przeniesiona z portalu www.babyboom.pl. Ponieważ wpisy powstały jakiś czas temu, to część może być już nieaktualna. Bardzo proszę jak będziecie się dopisywać to zachowajcie układ:
miejscowość , nazwa szpitala, lekarza etc. to bardzo potem ułatwi wszystkim życie. :D
pozdrawiam ania ślusarczyk
 
Łódź - dr n. med.Jan Krajewski, ginekolog położnik. 601 826 926

Świetny, kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę i odbierał poród. Uratował życie mojego dziecka i moje. Pracownik ICZMP.
 
Warszawa- dr n.med. Tomasz Maciejewski szpital na Karowej, gab. pryw. tel. 839-07-75, tel. kom. doktora 0 602 340 348,

bardzo mily i troskliwy lekarz, polecily mi go znajome, ktore byly nim zachwycone, ja na poczatku sie opieralam, ale jak zaczelam miec powazne problemy zdrowotne (po czesci z powodu zlego dobrania lekarstw przez poprzedniego lekarza) to umowilam sie na wizyte do doktora i nie zaluje :lol:
 
POZNAŃ -lekarz ginekolog w szpitalu im F.Raszei
Pan doktor Tomasz Dmochowski - opiekował się mną podczas ciąży ale też wieloma moimi przyjaciółkami. W zwiazku z tym wiem z pewnością ,że ma na celu dobro mamy i dzidziusia. Jego uwaga obejmuje też problemy pojawiajace się po urodzeniu np. z karmieniem. :D

W tym samym szpitalu gorąco polecam położną o imieniu- Alinka. Nie znam jej nazwiska, ale to ona towarzyszyła nam podczas porodu. Myśli o wszystkim, dodaje otuchy, przynosi potrzebne akcesoria . Ogólnie mówiąc- profesjonalny, dobry duch podczas porodu :D
 
Lubliniec, Pani dr Baranowska-Mosingiewicz - jest doskonałą specjalistką i wspaniałym człowiekiem.To dzięki Niej mamy swoją dzidzię.
Szpital Powiatowy w Lublińcu - sam szpital może wymagałby odnowy-ale przecież nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest opieka nad mamą i noworodkiem-a z tym jest tu bardzo dobrze.
8)
 
dr Piotr Hadas Warszawa CMD- polecam- przesympatyczny lekarz a do tego super specjalista; odpowiada na każde pytanie i nie wie co to nerwy; uspokaja
 
otoz zauwazylam wlasnie, ze doktor zbigniew szalczynski znajduje sie jednoczesnie na czarnej i zlotej liscie. moze nalezaloby go wiec wykluczyc z zawodow? bo to nie bedzie mialo sensu.
 
Torun, dr Piotr Wojtynek (Matopat)
dr Kipigroch (Nasz Lekarz)
Ten pierwszy dla osob o duzym poczuciu humoru.
Ten drugi, moze nie tak zabawny, ale baaaardzo mily. Obydwaj bardzo profesjonalni lekarze, a przede wszystkim dobrzy ludzie.
 
reklama
Rzeszów.-Wojewódzki Szpiatal Specjalistyczny ul. Szopena. Położna -Urszula Lew.O niej moge mówic same dobre rzeczy.Miła, przyjacielska,Wczuwa się w sytuację jak by to ona sama rodziła:).Rodziłam z mężem a mimo to zaglądała do mnie dosłownie co 5 minut.Gdyby nie jej desperacja i wielka chęć pomocy musiałabym zakończyć poród cesarskim cięciem.Wspaniała ciepła kobieta.
 
Do góry