reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

złoty środek

reklama
ja też należę do złotego środka mam 24 lata i skończyłam informatykę w Wyższej Szkole Pedagogicznej ale na razie nie pracuję
 
ewik pisze:
ja też należę do złotego środka mam 24 lata i skończyłam informatykę w Wyższej Szkole Pedagogicznej ale na razie nie pracuję

Witamy kolejną złoto-środkową mamę...

A gdzie reszta się podziewa??? Ja czytając jakiś inny wątek myślałam, że Kinga coś tu ruszy a jak widzę tu nic ... Kinga, zamiast mycia okien, pisz tu!!!! :laugh: ;)
 
No to chyba mogę do Was dołączyć
28 latek skończyłam w niedziele, mężatką jestem już jakieś dwa i pół roku no i mamy już córcie, Ole
z nauczaniem nie mam nic wspólnego, no może poza tym, że moja mama po pedagogice i do niedawna jeszcze uczyła w przedszkolu
miałam niegdyś własną działalność gospodarczą-handelek kosmetykami, później bielizną no ale niestety przestało się opłacać, przez jakiś czas pracowałam w sklepie z ciuchami no a teraz już jestem na lodzie :-[, jestem tylko mamą albo AŻ mamą :)
zrobiłam zaocznie licencjata z zarządzania i marketinkgu, a i magistra też za czas jakiś bym chciała..  pozdrawiam
 
anian pisze:
ewik pisze:
ja też należę do złotego środka mam 24 lata i skończyłam informatykę w Wyższej Szkole Pedagogicznej ale na razie nie pracuję

Witamy kolejną złoto-środkową mamę...

A gdzie reszta się podziewa??? Ja czytając jakiś inny wątek myślałam, że Kinga coś tu ruszy a jak widzę tu nic ... Kinga, zamiast mycia okien, pisz tu!!!! :laugh: ;)

musiałam nagle wybyć z domu. Napiszę, bo ten wątek nie może umrzeć śmiercią naturalną ;)
 
Kinga, nie martw się, zaczyna się reaktywacja wątków wiekowych...chyba pozazdrościmy młodym mamusiom, że tak potrafią pisać... ;)
 
reklama
ja tam niczego nie zamierzam zazdrościć, szczególnie jeśli chodzi o podejście do niektórych spraw życiowych
 
Do góry