reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

złoty środek

anian

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2005
Postów
3 231

:D :D :D :D
Zachęcam wszystkie mamuśki, które nie mieszczą się w wątek Młode Mamusie oraz Stare pierwiastki do odwiedzin.
Jestem pierwsza:
mam jeszcze 27 lat i 3 letni staż małżeński...
 
reklama
anian!! właśnie chciałam założyć taki wątek!!
:)
ja też mam 27 lat i jestem 4 lata po ślubie :)

pozdrawiam te mamusie, ktore są tymi Złotymi Środkami ;)
 
KingaP i też jesteś nauczycielką, chyba nawet tego samego przedmiotu... :) Pomimo odległości, które nas dzielą mamy wiele wspólnego ze sobą. Oby tak dalej :D
 
::) KingaP czy to jest AŻ tak dziwne? Chyba jednak nie, skoro sama też nią jesteś! :laugh:
 
dziwne dziwne, jestem dziwakiem rodzinnym :D

wcześniej się chyba nie przyznawałaś, albo ja jakas niekumata...

Ale cieszę się, że jeszcze jeden "eksponat matematyczny" oprócz mnie jest na tym forum ;D

Gdzie pracujesz ??? też w szkole ???
 
Mnie nie uważają za dziwaka - mam kuzynkę, która też skończyła matematykę ;D.
A ja sobie uczę w gimnazjum, nadal pracuję choć coraz mniej mi się chce... 8), ale chciałabym pociągnąć jeszcze troszkę. Zobaczymy jak to z tym będzie. :-*
 
no to brawo!! u mnie prawie wszyscy humaniści ;)
ja też pracuję w gimnazjum, dla mnie to stresująca praca, trudne dzieciaki... Trudne rodziny...
Podziwiam, że pracujesz jeszcze, chyba, że Twoja szkoła jest inna ???
 
Cześć Wam
Czy mogę się do Was przyłączyć?? jestem nowa na forum chociaż czytam i sledze Wasze rozmowy juz od dluzszego czasu.mam 24 lata i od 1,5 roku jestem szczesliwa mezatka. tak jak Wy niedlugo zostane Mamusia :). termin mam na koniec marca.
 
reklama
Do góry