reklama

Zmarszczki na dekolcie :-/

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez bajkowa, 1 Wrzesień 2011.

1. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Ma może ktoraś jakis sposob na zmarszczki na dekolcie jak w temacie.Mam duży biust i pewnego dnia rano wstałam i piałam takie pionowe jakby zagniotki i juz mam 2 lata stosuje to i siamto i nic nie pomaga.

2. Heroina

Heroina Zaciekawiona BB

Zmarszczki na dekolcie pojawiają się po 25 roku życia, podobnie jest z szyją i twarzą. Wyeliminować zupełnie nie da się niestety, pomału zaczynamy się marszczyć.
    Ja nie mam zbyt dużego biustu (C) a też mam zagniecenia z rana. Moja kuzynka ma bardzo małe piersi i też niestety dopadło ją to ..
    Można smarować kremami przeciwzmarszczkowymi, porządnie nawilżać aby spowolnić proces, ale z wiekiem i tak będzie ich przybywać :)

3. reklama
  4. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Heroina to mnie pocieszyłaś :-/ ja gdzies czytałam że podobno rozpuszczona witamina C w wodzie pomaga ale mam strach eksperymentować słyszałas może cos o tym ?

5. Venusik

Venusik Początkująca w BB

Ja stosuję kapsułki Rival z Rossmana z witaminą C. Mały koszt (7zł), a super odżywiają skórę.

6. Wizaz stolicia

Wizaz stolicia Zaciekawiona BB

Ja stosuję serum do biustu i dekolt diora + zele na cellulitis.

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2012
  7. Emilia89

Emilia89 Zaciekawiona BB

krem z kwasem hialuronowym jest dobry.

8. Wizaz stolicia

Wizaz stolicia Zaciekawiona BB

dużo się nie dowiedzieliśmy. może stosuj specjalne kremu przeciwzmarszczkowe do dekoltu? powinno pomoc, a jeśli nie to czasu nie zatrzymasz ;p tak musi byc

9. ciężaróweczka

ciężaróweczka Fanka BB :)

10. reklama

Poleć forum